حمله گربه به سگ و صاحبش

+114
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  ای جانا اشرف مخلوقات گربه. حتما بچه هاش اون دوروبر بودن. چون گربه ها خوب میدونن چه موجوداتی ممکنه به بچه هاشون صدمه بزنن. یه بار نزدیک محل کار یه گربه همین کار رو با یه دختر خانوم و سگش کرد. همه حیوانات از انسان باشعورتر و پاکتر و جذابتر هستن و دوتا حیوون از همه باشعورترن. یکی گربه یکی کلاغ. گربه ها که فرشته های واقعی هستن. گربه واقعا ذات یک شاهزاده اصیل رو داره. تا وقتی بچه هاش بزرگ نشدن تمام جونش رو برای تغذیه و مراقبت ازشون میزاره و وقتی بزگ میشن با شدیدترین برخورد از خودش دور میکنه. از یک مادر انسان روشهای سیاستمدارانه تری برای تربیت بچش استفاده میکنه. وقتی یک گربه در حال مرگ رو نجات بدید و یا از بچگی یک گربه رو بزرگ کنید در دنیای بعدی روحش در کنار شما خواهد بود.
  39
  42
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  چه پرشی می کنه! مثل پرنده!بعضی میگن پرنده های نخستین اینطوری تکامل رو از روی زمین شروع کردن ،تا بال در آوردن و پریدن.
  8
  19
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. همه موجودات آبزی بودن و پرنده شدن و نشدن اونها در زمان دوزیست شدنشون مشخص شده. یعنی پرنده ها قبل از تک زیست شدن در خشکی به شکل دو زیست بال دراورده بودن. مثل بعضی ماهیا که بال هم دارن.
  19
  5
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۲
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  بروسلی تکنیک‌های رزمی را از همین گربه آموخته کرد. یک‌بار به یه گربه خانگی به چشم ناجور خیره شدم. ناگهان حمله کرد، منم با نگاه به صاحب گربه رسانیدم که یه کاری بکن (دانمارکی بود، زبونم هم بند اومده بود). خدای من شاهده که اونم ترس برش غلبه کرده بود. سریع این دعای پیامبر ص را خواندم و بخیر گذشت. روایت شده است که رسول گرامی ص به امیرمؤمنان ع فرمود: یا على! هرگاه احساس خطر کردى بگو: بِسمِ اللهِ الرَحمنِ الرَحیمِ، وَلا حَولَ وَلاقُوَةَ اِلاَ بِاللهِ العَلِىِ العَظیمِ.
  42
  17
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
  ۳۸
  titi88 - امستردام، هلند

  تو کرج هم با سگ ما همین حمله کرد فقط به خاطر بچه هاش بعد غذا بردیم براش اشتی کرد
  2
  25
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۴
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. بروسلی و خیلی از فیلمهای سینمایی در مدیا که می پرند ،یا حرکات سریع دست وپنجه این رفتارها رو از گربه تقلید کردیم ،بخاطر همزیستی هزاران ساله ما بهم منتقل کردیم گربه هم دندانهاش تغییر کرده تا غذای خانگی ما رو بتونه بخوره و جدیدا که از درخت بالا نمیره
  2
  6
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۸
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. نه دوست عزیز، باید تک زیست بشه بیاد خشکی ، تا درخت و کوه باشه و از روی آنها بپره و پرواز کنه و پرنده بشه. وگرنه دریا بخاطر محیط جغرافیا نمی تونه چون نه کوه داره نه درخت،، اون ماهی هم که روی آب سرسر می خوره و می پره بخاطر فرار از دست ماهی های دیگه است یعنی نیاز داره به سرخوردن داره. باید اول جانور بشه بیاد خشکی ، عظله قوی پرواز پیدا کنه و برای فرار از دست صیادش بپره روی درخت ،یا برای گذشتن از یک مانع مثل کوه بپره، یعنی یه نیاز لازمه باضافه کوه و درخت و ..
  1
  6
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۷
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::Chokam - ری، ایران::]. اصلا این صحنه بعضی از کارتونهای والت دیزنی رو هم به چالش و زیر سؤال برد. چون پلوتو همیشه دنبال تام میزاشت. در ضمن ابی هم باید متن شعرش رو عوض کنه: قلب تو قلب پرنده، پوستت اما پوست گربه، زندون تن و رها کن ای پرنده گاز بگیر.
  8
  10
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  حالا سؤال، چرا گربه‌ شلوار یارو رو کشید پایین؟!
  7
  15
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. شیر و گربه یه گونه هستن به گونه گربه ها. ابی علمی گفت😂
  0
  6
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Chokam - ری، ایران::]. زیست شناسیت ضعیفه. پرنده ها شاخه مستلی از حیوانات رو زمین دارن. یعنی حیوانات روی زمین و پرنده ها مستقل از هم از درون آب به خشکی رسیدن. همشون هم در دوره ای دوزیست بودن. من یه کشف جالبی کردم اینه که اکثر حیوانات زیرشاخه موش هستن. یعنی حیواناتی مثل سگ و گربه و فیل ووو زیر شاخه موش هستن. همشون ته چهره و ته اندامی از موش دارن. در ضمن همه گربه سانان بر اساس رنگ بندی گربه ها زیر شاخه گرفتن. یعنی هر گربه شخصیت متفاوت گروهیش بر اساس رنگ بندی و مدل پورزه هست. گربه های خاکستری با پوزه بلند زیرشاخه خانواده شیرها و پوماها هستن. گربه ها مشکی زیرشاخه جگوار هستن. گربه های پوزه کوتاه با بدن رنگ راه راه زیرشاخه ببرها هستن. گربه های خال خالی زیرشاخه پلنگها هستن. اخلاقهای این زیرشاخه ها خصوصیاتشون رو به گربه سانان دادن. مثلا گربه سیاه با هر جسه ای به شدت عکس العملهای ترسناکی از خودش بروز میده و وحشیترین گربه هست وقتی عصبانی بشه و این خصوصیات در جگوار سیاه دیده میشه. البته احساسی ترین گربه هم همون مشکی ها هستن. در مورد بقیه هم بعدا توضیح میدم.
  11
  2
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. نه دوزیست. چون دوزیست پولک نداره، این خزنده است که پولک داره مثل ماهی ها. برای همین ماهی و بعد خزنده و بعد تر حیوانات خشکی و سرانجام پرندگان. البته در طی صدها میلیون سال. قبلا گفتم پرنده عظله قوی و ریه میخواد برای پریدن و غلبه بر جاذبه. اما دوزیست ریه قوی نداره چون تنفسش بیشتر از پوست انجام میشه بخاطرنداشتن پولک. ..آن هم نه این موش ، بلکه یه جونده شبیه ان. خانواده جوندگان جدبزرگ پستانداران است . البته این تخمین است هروقت فسیل جدیدی کشف میشه یا ژن جدیدی، تغییر میکنه تخمینها
  1
  7
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۶
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا
  طفلک دلخور شده نبردیش بیرون. اما تجربه میگه گربه ایی که تازه زایمان میکنه و بچه داره اگه ببینه تهدید هستی بهت حمله میکنه. فرقی نداره چقدر گنده باشی. گربه حمله میکنه. شاید بمیره. اما حمله رو میکنه. یاد بگیرین
  0
  8
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  ۳۵
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  چقدر رذیلانه است که عده ای به گرفتاری دیگران می خندند.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
  نظر شما چیست؟