ترامپ رای خود را به صندوق انداخت - ویدیو

نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا صبح شنبه به یکی از صندوق های رای گیری پیش از موعد در فلوریدا رفت و گفت به شخصی به نام ترامپ رای داده است.

به گزارش ایرنا، دونالد ترامپ که اقامتگاه قانونی خود را از نیویورک به فلوریدا تغییر داده است، از شامگاه گذشته در ساختمان شخصی خود در مارالاگو حضور دارد و قرار است پس از رای دادن در سه گردهمایی انتخاباتی در ایالت های مختلف شرکت کند.

جمعی از هواداران ترامپ هم در مقابل محل رای دادن او تجمع کردند.

رئیس جمهوری آمریکا پس از انداختن رای خود به صندوق، در جمع خبرنگاران اظهار نظر کوتاهی کرد و بار دیگر رای گیری پستی را اینگونه زیر سوال برد که " وقتی رای خود را می فرستید، نمی توانید اینگونه (رای گیری حضوری و روی کاغذ) امنیت داشته باشید".

فلوریدا یکی از ایالت های سرنوشت ساز در انتخابات فعلی آمریکا است هرچند که تقریبا به طور سنتی در تمام انتخابات، نامزد جمهوریخواه در آن برنده شده است.

تاکنون ۵۴ میلیون و ۲۴۶ هزار و ۷۹۶ رای به صورت پستی و حضوری در ایالت های مختلف آمریکا به صندوق ها ریخته شده است. بر این اساس در ایالت فلوریدا هم تا روز گذشته چهار میلیون و ۷۷۱ هزار و ۹۵۶ نفر معادل ۳۴ درصد آرای ثبت نام شده برای این انتخابات به صندوق های رای ریخته شده است که ۲ میلیون و ۱۱۰ هزار و ۳۶۶ رای متعلق به دموکرات ها بوده است.

۱۳ آبان ماه امسال به عنوان روز اصلی رای گیری است و انتخابات در آن روز خاتمه می یابد. علاوه بر ریاست جمهوری، انتخابات بخشی از سنا، تمام مجلس نمایندگان و مقامات محلی نیز در جریان است.

تاکنون نظرسنجی ها از پیشتازی بایدن در سطح ملی خبر می دهند.
+65
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  اگر نمی گفت که به ترامپ رای داده من فکر میکردم که بایدن را انتخاب کرده است!
  7
  5
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۸
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  قدیمیها میگفتن هیچ بدی نرفت که خوبی جاش بیاد حالا حکایت این و اون جو بایدن شده که هردوشون از لحاظ سن عین آفتاب لب بوم هستن ولی واسه چندروز قدرت دردست داشتن پاچه همدیگه رو با بن دندونشون میدرن هاهاها حالا که بحث سن و سال شد قدیمیها اینم میگفتن که سن و سال یابوی اخته و مردکوسه رو نمیشه فهمید هاهاها
  9
  6
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۲
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  حیف نون به کی رای داد ؟
  11
  12
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. روح الله دکل دزد! پیر و خرفت تر از رهبر چلاقت کسی را سراغ داری که با ان مغز معیوب و کپکیش ایران ما را ویران کرد؟ پدران بی عقل ما برای بلیت اتوبوس و اب و برق مجانی , شاهنشاه ایران بزرگ ارتش داران را با یه آدم بی سواد بی مغز بی عقل دجال عوض کردند .ای اف بر تو ای روزگار گردان. جای تو و رهبر بی مغزت باهم با انتخاب آقای ترامپ تو زباله دان تاریخه. ایندفعه را کور خوندی. دیگه.....
  6
  7
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۴:۰۲
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  به ملانیا جون دوست فاطی بی تنبون رای داد.
  3
  3
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا::]. به همون پورن استار که حق سکوت داد.
  1
  5
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۵
  نظر شما چیست؟