ریحانه پارسا: با خوک کشتی نمی گیرم! + عکس

ریحانه پارسا که همواره جز بازیگران پر حاشیه کشور است، در صفحه اینستاگرام خود نوشت: "جورج برنارد شا جمله پر مغزی دارد:
 
هرگز با خوک کشتی نگیر، زیرا شما کثیف می‌شوید و او لذت می‌برد!
 
‌این جمله را در بحث کردن با دیگران، در دنیای واقعی و فضای مجازی اویزه گوش کنید!
 ‌بحث کردن با برخی مانند کشتی گرفتن با خوک است، هر دو کثیف می‌شوید اما اوست که لذت می‌برد."
به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، ریحانه پارسا بازیگر پر حاشیه و جوان کشورمان، سال پیش در قرنطینه کرونایی خبر ازدواجش با مهدی کوشکی را در فضای مجازی منتشر کرد. او ازدواج سوم مهدی کوشکی بود، اما حدود 2 ماه پیش در کمال ناباوری خبر جدایی از کوشکی را در صفحه اینستاگرامش رسانه ای کرد و برای او آرزوی خوشبختی کرد.
 چند روز بیشتر از خبر جدایی ریحانه پارسا نگذشته بود که ویدئویی از او و روزبه بمانی منتشر شد. البته او این رابطه را انکار کرد و گفت که به علت مسائل کاری با هم دیده شده اند.
چند روز پیش سام درخشانی بازیگر مطرح کشورمان در یک مصاحبه خبر مهاجرت ریحانه پارسا را رسانه ای کرد و گفت که او با این تصمیم ما و خانواده خود را غافلگیر کرده است.
 
ریحانه پارسا هم با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت که برای ضبط فیلم به خارج از کشور سفر کرده است و خبر مهاجرتش را تائید نکرد.
+7
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  فکر کنم من اصلا ساکن ایران نیستم چون خداییش هیچکدوم از این بازیگرا رو اصلا نمیشناسم! بعد این دقیقا چندساله و چه فیلمهایی بازی کرده! مثل اون دختر زرده قمرخانوم. چرا انقدر مثلا سلبریتیهای ایران درپیت هستن! ورزشکارش درپیت هنرمندش درپیت. کارگرای نونوایی از اینا باشخصیتتر هستن.
  17
  63
  یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. دوست عزیز مگه طرف چون کارگر نونوایی هست قاره بی شخصیت باشه ؟ کارگر یعنی نهایت شخصیت ولی وزیر رییس نماینده مدیر رییس جمهور رهبر همش جای سوال داره
  0
  11
  دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۲
  نظر شما چیست؟