پیش‌بینی افزایش بی‌خانمان‌های تهران به شبی ۷۰۰ هزار نفر

رادیو فردا : رئیس مرکز ارتباطات و بین‌الملل شهرداری تهران از افزایش مراجعه افراد بی‌خانمان به گرمخانه‌ها به شبی ۷۰۰ هزار نفر در پایتخت خبر داد.
 
غلامحسین محمدی روز شنبه، سوم آبان، گفت: «در سال گذشته حدود ۴۹۰ هزار نفر شب‌خدمت در گرمخانه‌های تهران داشتیم و پیش‌بینی می‌شود، امسال این تعداد به ۷۰۰ هزار نفرشب افزایش پیدا کند.»
 سرپرست سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران هم ۳۰ مهرماه از افزایش ۲۰ درصدی مراجعه زنان کارتن‌خواب به گرمخانه‌های تهران در ۷ ماه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال پیش خبر داده بود.
 
مالک حسینی، میانگین مراجعه در گرمخانه بانوان را ۱۳۰ نفر اعلام کرده و گفته بود: «در ۷ ماه نخست سال ۹۹ تعداد زنان مراجعه‌کننده به گرمخانه به ۲۷۱۰۱ نفر رسیده، در حالی‌که این رقم در زمان مشابه سال گذشته ۲۲۷۱۵ نفر بوده است.»
+41
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۸
  بردیا2577 - زابل، ایران
  بپوشد ازیشان گروهی سیاه. ز دیبا نهند از بر سر کلاه. بود دانشومند و زاهد به نام. بکوشد ازین تا که آید به کام. چنان فاش گردد غم و رنج و شور. که شادی به هنگام بهرام گور. نه جشن ونه رامش نه کوشش نه کام. همه چاره ورزش و ساز دام. پدر با پسر کین سیم آورد. خورش کشک و پوشش گلیم آورد. زیان کسان از پی سود خویش. بجویند و دین اندر آرند پیش. نباشد بهار و زمستان پدید. نیارند هنگام رامش نبید. چو بسیار ازین داستان بگذرد. کسی سوی آزادگی ننگرد
  4
  23
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  کشور اشغال شده فقط بلدن خودکشی کنند مردم بی غیرت و ترسو
  7
  35
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  اون آخرهای عکس امیرقریو رو درحال درگیری با مسئول سالن می بینی که بخاطر دخترخاله هم دانشگاهیش آوردنش هاهاها امیرجون بعد از مدتها اومدم دیدم تو مطلب یه ماه پیش منو اسکل خطاب کردی اینو نوشتم که یادت بندازم دیگه حرف از بچه تهرون بودن نزنی هاهاهاها از اونوقتی که ....رئیس برپا و برجا بود ما اونجا بودیم جوجه جون هاهاها
  12
  1
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::] حاجی دمت گرم . پی پی جوراب بلنده رو خوب یادته. اینها که چیزی یادشون نیست. مغزهاشون تعطیله
  12
  3
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۹
  ۵۳
  همایون نروژ - اسلو، نروژ
  با افتخار تعریف کنید که چه بلاهایی به سره این کشور آوردین بلکه ارباباتون بهتون درجه ی افتخار بدن . لعنت به همتون .
  2
  19
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::جناب سروان - مونرآل، کانادا::]. حالا اینقدر کاسه لیسی آخوند را که میکنی آیا با یک تکه نان خشک که جلوت پرت میکنند سیر هم میشی یا اینکه هنوز مجبوری خیابانهای مونرآل را هم جارو بزنی جناب رفتگر؟
  3
  11
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  ما شما را به مقام انسانیت می رسانیم.دل خوش به این مقدار نباشید.باز هم بی خانمان میشوید باز هم گشنه تر می شوید دل خوش به این مقدار نباشید.هم در این دنیا و هم در آن دنیا از خجالت شما در می آییم.امام هندی زاده صادره از انگلستان.
  2
  13
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش
  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. دقیقا با شما موافقم.حداقل برای وطن و مردوم زندگی خودش رو انسان به پایان بده.نه بیهوده.
  2
  7
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اِ تورو یادم رفته بود به جان مولی. تو هم توی سالن هستی البته مثل فرشته درخت نارگیل رفتی اون بالا مالاها هاهاهاهاها بازهم هاهاهاها
  2
  0
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  بزودی کل 80 میلیون میان توی آمارت!
  2
  1
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  نظر شما چیست؟