مقتدرترین زن در فوتبال جهان کیست؟

معمار سیاست جدید اقتصادی باشگاه چلسی، مارینا گرانوفسکایا، "مقتدرترین" زن در فوتبال جهان است. این مدیر ۴۵ ساله اهل روسیه که گذرنامه کانادا را هم دارد، به یک مذاکره‌کننده سرسخت مشهور است.
باشگاه فوتبال چلسی بعد از محرومیت از نقل و انتقال در تابستان سال پیش، امسال حدود ۲۳۰ میلیون پوند خرج خرید هفت بازیکن جدید کرد، بیش از مجموع هزینه تمام ۲۴ باشگاه حاضر در لیگ قهرمانی (دسته دوم فوتبال انگلیس) در نقل‌وانتقالات دو سال گذشته.
 
این در حالی بود که در سراسر فوتبال اروپا هزینه نقل‌وانتقالات به دلیل همه‌گیری جهانی ویروس کرونا کاهش یافته بود. معمار این سیاست جدید اقتصادی باشگاه، مارینا گرانوفسکایا، "مقتدرترین" زن در فوتبال جهان است. گران‌ترین خرید تابستانی چلسی استخدام کای هاورتز آلمانی بود. "آبی‌های لندن" ستاره جوان فوتبال آلمان را که باشگاه‌های متعددی دنبالش بودند، بعد از ماه‌ها مذاکره به قیمت ۷۱ میلیون پوند و با قراردادی پنج ساله از بایر لورکوزن به خدمت گرفتند. چلسی که فصل گذشته در لیگ برتر انگلیس چهارم شد، امسال می‌خواهد دوباره بر سر قهرمانی رقابت کند.
 
مغز متفکر و تصمیم‌گیرنده اصلی این سیاست بلندپروازانه نقل‌وانتقالات، خانم مارینا گرانوفسکایا، بیش از ده سال است که مدیریت چلسی را برعهده دارد. خانم گرانوفسکایا که معتمد رومن آبراموویچ مالک باشگاه است در هیات مدیره نیز عضویت دارد اما به دلیل حضور کم‌رنگ‌اش در انظار عمومی، کمتر شناخته‌‌شده است. این مدیر ۴۵ ساله اهل روسیه که گذرنامه کانادا را هم دارد و به یک مذاکره‌کننده سرسخت مشهور است، کیست؟
+0
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.