اولین عکس از بازداشت مامور حراست / اعتراف به لمس بدن دختر آبادانی

رکنا:دختر آبادانی که فیلم کتک خوردن او توسط 2 زن و لمس بدنش توسط مامور حراست جنجالی شده است با وثیقه 140 میلیون تومانی آزاد شد.

به گزارش رکنا ، همزمان مامور حراست با قرار قانونی روانه زندان شد و 2 زن که دختر آبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند با سپردن وثیقه آزاد شدند.

بلافاصله بعد از ورود ماموران کلانتری 11 آبادان به ماجرای این درگیری مشخص شد که دختر آبادانی با خانوداه یکی از مردان سرشناس پالایشگاه آبادان کدورت داشته که روز حادثه با در اختیار داشتن شوکر برقی ،تیغ موکت بری و چسب به خانه آن ها وارد شده است و حتی به کودک این خانواده آسیب وارد کرده است.

در این صحنه مادر کودک و زن فامیل به دخترآبادانی حمله کرده اند و با ضربه های سنگینی دماغ این دختر را شکسته اند و زمانیکه دعوا به بیرون از خانه کشانده شده است یک مامور حراست محدوده خانه های سازمانی پالایشگاه در اقدامی غیر اخلاقی نه تنها ابتدا پا روی بدن دخترآبادانی گذاشته است بلکه سپس با باطوم روی بدنش فشار آورده و در نهایت با دست خود بدن دختر جوان را لمس کرده است.

این مامور حراست با وجود ابراز پشیمانی و دفاعیات در برابر بازپرس پرونده بخاطر اتهامی که داشت با قرار مناسب روانه زندان شد.

دخترآبادانی نیز بازجویی شد و با ادعاهایی مبنی بر اینکه از پدر خانواده بخاطر رفتارهای غیرمسئولانه و اخراج او از محل کار با وجود صمیمیت قبلی و مدت دار کینه به دل داشته است اما برای صحبت کردن با همسر این مرد به آن خانه رفته است و در صحنه درگیری فرصت استفاده از شوکر را هم به دست نیاورده است.

دختر آبادانی هیچ توضیحی درباره همراه داشتن چسب نواری پهن و تیغ موکت بری و شوکر نداشته و تنها بواسطه وضعیت وخیم دماغ شکسته اش که نیاز به درمان داشت با سپردن وثیقه 140میلیون تومانی آزاد شد تا بزودی به دادسرا احضار و تحت بازجویی قرار گیرد.

در این ماجرا 2 زن هم که دخترآبادانی را کتک زده و دماغش را شکسته اند به دادسرا احضار شدند و ادعا کردن دخترجوان قصد حمله به آنان را داشته و چون ابتدا کودک خانواده را هدف قرار داده است آنها به وی مجال اقدام نقشه اش را نداده و در این درگیری دخترآبادانی را هدف ضربه قرار داده اند.

بنابه گزارش اختصاصی رکنا؛ تحقیقات ویژه در این اتفاق ادامه دارد و هر نوع ادعایی توسط دختر آبادانی و ۲ زن دیگر مورد توجه و تحت بررسی است.
واکنش پلیس آبادان
در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی که دو نفر خانم یک دختر جوان را مورد ضرب و جرح قرار داده بودند و از همسایگان درخواست تماس با پلیس ۱۱۰ را داشتند بلافاصله پس از تماس‌های مردمی، پلیس آبادان در کوتاه‌ترین زمان ممکن در صحنه حاضر شد و طرفین نزاع را به کلانتری منتقل کرد.
تحقیقات اولیه پلیس حاکی از اختلاف قبلی زن جوان با این خانواده را نشان می داد که در این رابطه پرونده‌ای تشکیل و تحقیقات پلیس آغاز شد.

شایان ذکر است، طرفین نزاع پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند و نتیجه اقدامات پلیس متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
واکنش رییس دادگستری خوزستانحجت الاسلام والمسلمین مرادی اظهار داشت: یک خانمی به خاطر اختلاف قدیمی و همچنین تسویه مالی با یکی از پرسنل شرکت نفت به منزل ایشان می‌رود. این خانم که همراه خود مواد آتش زا، و مقداری اسید نیزداشته است در ابتدای درگیری با اهالی خانه از تیزبر به عنوان تهدید استفاده کرده است.

رئیس کل دادگستری خوزستان با بیان اینکه برادر این خانم نیز توسط این فرد توصیه به اشتغال داشته است و به تازگی اخراج شده است و این موضوع نیز از موضوعات درگیری بوده است افزود: در این درگیری خانم صاحب خانه نیز متقابلاً این خانم را مجروح کرده است. که اقدامات قضائی در مورد طرفین صورت گرفته است.

وی بیان داشت: طبق اظهارات این خانم موارد دیگری نیز مطرح است که در این خصوص تحقیقات در حال انجام می‌باشد. مأمور نگهبانی که اقدام به کار بسیار ناشایستی کرده است بازداشت و روانه زندان شده است.

وی همچنین افزود: این پرونده به صورت ویژه در حال رسیدگی است.

به گزارش اختصاصی گروه حوادث رکنا، فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که در آن زن جوانی از سوی اعضای یک خانواده در آبادان مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود و با صورتی خونین در اختیار ماموران حراست قرار گرفت.

این فیلم که حاشیه های زیادی همراه داشت با موج اعتراضاتی از نحوه برخورد مامور حراست اقدام اعضای خانواده را به همراه داشت که یک منبع آگاه در آبادان توضیحاتی را در این خصوص داد.
+22
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  توضیحات سامان اربابی(خبرنگار) درباره دخترآبادانی :. این خانوم کارمند شرکت نفت هستند که توسط یکی از مقام های درجه بالای شرکت نفت آبادان بنام احمد جهان نژادیان در حین یک دوستی ساده به زور مورد تجاوز قرار میگیره.. بعد از اینکه به کرات توسط این آقا برای رابطه جنسی مجدد و سکوت در این باره مورد تهدید قرار میگیره در اثر فشارهای روحی طولانی مدت در بیمارستان بستری میشه. این خانوم بعد از اینکه هیچ راه فراری نمیبینه میره در خونه آقای جهان نژادیان تا با همسرش صحبت کنه شاید بتونه از این راه از شر آزار جنسی و‌فشار های روانی این آقا در امان بمونه. این خانوم نه حامله بوده، نه اسید داشته، نه چاقو داشته. تنها در کیفش یک شوکر برای دفاع از خودش داشته‌ و در مدرک دادگاه هم همینطور ثبت شده است. وقتی موضوع رو با همسر این آقا مطرح میکنه توسط کل خانواده مورد حمله شدید قرار میگیره و زن این آقا چاقوی‌میوه خوری رو به پاش فرو میبره و پسرش هم بینی این خانوم رو میشکنه.
  4
  126
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  در دادگاه به جای حمایت از این خانوم و دادن امید و جلب اعتمادشون، خواستن که چون این آقا «کله گنده و پولدار» هست و قدرت زیادی داره ازش شکایت نکن و موضوع تجاوز رو مطرح نکن چون رابطه نامشروع بوده و برای خود ایشون بد تمام خواهد شد.‏. الانم تنها کسی که فعلا بازداشت شده نگهبانیست که اون وسط دست به سینه این خانوم زده.
  4
  96
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۵
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران

  گفته اند ضاربین زن بازداشت شده و عوامل پخش فیلم در فضای مجازی هم دستگیر خواهد شد. ای ، بدترین مردمان ، اگه این فیلم گیرندگان و عوامل پخش ویدئو نبودند که هیچ کاری نمی کردید. اون نگهبان خبیث سر جاش بود و اون مدیر پالایشگاه هم زن دیگه ای فریب می داد و جامعه هم تلنگری نمی خورد تا این قبیل اتفاقات تکرار نشود. در واقع بایست عوامل رسانه ای شدن موضوع رو پاداش بدهند اما این با ماهیت اینها چون خودشون هم از جنس اون مدیر پالایشگاه و یا نگهبان پالایشگاه هستند، مغایر هست.
  4
  107
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۸
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  تمام این مشکلات و دردها از گور اون گور به گور هندی زاده بلند شده و همچنان ادامه داره بنابراین با عادی سازی و ساده نمایان کردن اینگونه مشکلات اجتماعی سعی نکنید که شما آقای قاضی یا هر خر دیگری که هستی مشکل را گردن مردم بیچاره بیندازید.
  4
  104
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۹
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  خدا پدر فضای مجازی و دوربین ها رو بیامرزه که لااقل افشاگری و روشنگری میکنن!
  4
  80
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۴
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  ترسو تر و بی غیرت تر از ایرانی خودشه ۴۱ سال کشتار تجاوز زندانی اعدامی هیچکس صداش در نمیاد ننگ بر ما
  10
  76
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۴
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  در حکومت کثافت آخوندی حتما طرف زور رو میگیرند و بعد دختره اعتراف میکنه حالت طبیعی نداشته و از این خبرها این پدیده دیگه عادی شده خدا ظلم آخوند رو و حامیان اون یا فاطمه رو بر کند خبیث تر از اخوند حامیان اون هستند مانند یا فاطمه
  5
  62
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از نفس نفس زدن دادستان پیدا بود اصلاً دروغی به هم نمیبافت!
  2
  41
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۳
  ۵۱
  ahmad2l - اصفهان، ایران
  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. پاشو برو ایران غیرتتو نشون یده
  18
  25
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
  ۴۴
  samisan - توکیو، ژاپن

  اون بی شرف مرتیکه بی غیرت بگو پاشو میزاره رو سینه دختره عکسشو بدین لااقل بیرون یک عده حسابی یه حالی بهش بدن
  1
  43
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. بعد شما به من میگی سکوت کنم حرفی نزنم؟! پس کی بیاد دفاع کنه؟ الان این کاربر آقای شاکی مثل ..... داره دروغ میگه! خود دختره اعتراف کرد که مجهز به انواع سلاح‌های سرد بوده، شوکر. کارتر، نانجیگو. من نمیتونم دست رو دست بزارم و شاهد باشم که عده‌ای قاصب بیان و حق شیعیان (خانواده من، بندگان خاص خداوند) رو پایمال کنند. هنوز فتوای حمله نیومده، فقط دفاع. برین خدا رو شکر کنید.
  76
  5
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. بی وجدان تو مردی ؟ اون یک زن بوده یک دختر تو زن داری ؟ تو بچه داری ؟ دختره حتما سلاح سنگین هم همرا داشته بسه خجالت بکش چند میگیری برای اینکه مرام مردی خودتو بفروشی ؟.
  3
  56
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۶
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. امثال تو بنده خاص خدا هستید ؟ مشرک تر از تو هست با این کلمه ؟
  3
  44
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک ....]. فاطی سر بسر من نذار.دروغگو خودت و پیروان فرقه شیطانی تو هستند. داعش هم مثل تو فکر میکرد که در راه حق داره سر میبره. هویت تو هم که فیک است و سن و سالت بهمچنین . از سر تا پا دروغ و بعد بمن میگی دروغگو روانی
  0
  23
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۷
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. .....بابا با اون مزخرفات ما قبل از تاریخت , دنیا کجا داره میره شما خرافاتیها هنوز ته چاهید , بارها نوشتم جمع کن وجمع کنید کاسه و کوزهاتونو تا ملت جمعتون نکردن
  0
  21
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. افکار .... از شما هم مگه پیدا میشه.
  0
  21
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۱
  ۶۰
  داریوش شیرازی - تهران، ایران
  همه را بی خیال این بنده خاص با حال بود جالبه همه فکر میکنند بنده خاص هستند خود اقا هیتلر هم میگفت ما بنده خاص هستیم دیرتر همشون به.....خوردن افتادند . اعتراف هم که نگو اصلن تو جمهوری اسلامی داعشی اعتراف صد در صد هست دید که چجوری تو خیابان میزدند میگفتند بگو..... خوردم خالا تو خفا چکار میکنند بماند دیر نیست دادگاهی بمانند نورنبرگ که همتون بیایید بگید ما نبودیم یا مامور بودیم حکومت هیتلر با انهمه زور و ابهت و فشار و کشتار رفت شما هم میروید فاطمه خانم
  0
  18
  شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۰
  نظر شما چیست؟