سخنان تند و جنجالی سارا فلاحی ، نماینده ایلام در مجلس

فرارو : سارا فلاحی نماینده مردم ایلام و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نطق میان‌دستور تاکید کرد که بنده طرفدار توهم تئوری توطئه نیستم اما معتقد هستم امروز کاسه ای زیر نیم کاسه است که برخی خدمات این نظام و انقلاب را در پستوهای بی کفایتی خود به اسارت گرفته اند. عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کجا دشمن خارجی به ما گفته است پراید بنجل ۸ میلیونی را ۱۳۰ میلیون بفروشیم و کک وجدان هیچ‌کسی گزیده نشود.

به گزارش فرارو، نماینده ایلام در مجلس اضافه کرد که کدام دشمن خارجی به ما گفته است که فرزندان برخی مسوولان رده بالای این مملکت به مراکز جاسوس پروری انگلیس، آمریکا و کانادا بروند، سبک زندگی‌شان عوض شود، باورهایشان عوض شود و بعد به‌عنوان سفیران دشمن برگردند و دوباره با رانت پدرانشان در فضای سیاسی و اقتصادی این سرزمین جاخوش کنند؟ پدرانشان اینجا مرگ بر آمریکا بگویند و فرزندانشان آنجا به ریش این مملکت بخندند.

فلاحی در ادامه افزود: کجا دشمن خارجی ما گفته است که بورس را به قتلگاه سرمایه‌های مردم تبدیل کنیم؟ کجا دشمن خارجی به ما گفته است که شعبان بی‌مخ‌هایی را به جان اقتصاد این سرزمین بیندازیم که هر روز یک کودتای جدید علیه اقتصاد این مردم ارائه می‌دهند.

وی مطرح کرد: روش کمیسیون داری را عوض کنیم. نگذاریم وزیری بیاید و بگوید و برود و او را به خیر و ما را به بی خیالی. اجازه ندهیم که این گزاره غلط در میان ما جا بیفتد که ۸ ماه مانده، بگذاریم و برود.
+35
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  فکر کنم تقریبا به پوزه بند نیاز داره.
  24
  18
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۹
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  این خانم نماینده مجلس فرمایشی اخوندی یک کرد هست برای همین از جراتی بیشتر از نمایندهای دیگر برخوردار هست که بدین سان به اخوندها و بچه های خوش گذارنشان حمله میکند.
  5
  28
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۸:۴۸
  ۴۸
  بردیا2577 - زابل، ایران
  شب آید یکی چشمه رخشان کند. نهفته کسی را خروشان کند. ستاننده روزشان دیگرست. کمر بر میان و کله بر سرست. ز پیمان بگردند وز راستی. گرامی شود کژی و کاستی. پیاده شود مردم جنگجوی. سوار آنک لاف آرد و گفت وگوی. کشاورز جنگی شود بی‌هنر. نژاد و هنر کمتر آید ببر. رباید همی این ازآن آن ازین. ز نفرین ندانند باز آفرین
  3
  11
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان
  خب این جزسلام کردن بر روح اریو برزن و ....حواله قاسم کتلت کردن چی گفت که دیگگران نگفتند و با ان سر ملت را شیره نمالیدند؟
  2
  9
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  حتا یک کرد هم بعضی‌ وقتا . رویا قاسم سلیمانی دارد. جلاد تاریخ ایران. هم خدا و هم خرما نمی‌‌شود.کرد بودن اتوماتیک کسی‌ را انقلابی‌ و ضد آخوند نمی‌‌اکند.
  4
  9
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
  ۲۹
  حسنلو - باکو، آذربایجان
  وقتی اینقدر الااااغ و قاطرزاده باشی که تو مجلس خا....نی انتخاب بشی همون قدر خوک صفت هم میشی که مسبب اصلی ایت کثافات یعنی ناعب بر هغ عمام ظمان رو بیگناه بدونی.
  6
  4
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۳
  نظر شما چیست؟