اتهامات مدیرعامل پرسپولیس به یحیی گل‌محمدی و کاپیتان تیم ملی

 مهدی رسول‌پناه، مدیرعامل پرسپولیس سابقه ورزشی نداردرادیو فردا :مهدی رسول‌پناه مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم خود را به دلالی متهم کرده است.

پس از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا، برخی بازیکنان این تیم با ابراز نارضایتی از قراردادهای خود، و همچنین با اعلام اینکه پیشنهاد خارجی دارند، خواهان جدایی شدند.

این در حالی است که فینال لیگ قهرمانان آسیا کمتر از دو ماه دیگر برگزار می‌شود و جدایی ستارگان پرسپولیس، شانس این تیم را برای تصاحب جام قهرمانی کاهش می‌دهد.

شجاع خلیل‌زاده که با درخشش در پرسپولیس، پس از هفت سال دوری به تیم ملی برگشت و در بازی ایران مقابل ازبکستان نیز بازوبند کاپیتانی را بست، قرارداد خود را فسخ کرده.

خلیل‌زاده راهی قطر شده است تا به تیم الریان بپیوندد. جدایی او خشم هواداران و برخی از پیشکسوتان پرسپولیس را از مدیریت این باشگاه برانگیخت.

رسول‌پناه نزد هواداران پرسپولیس با عنوان "دندانپزشک وزیر" شناخته می‌شود. او سابقه ورزشی ندارد. رئیس کمیته انتخابات حزب اعتماد ملی بوده و به واسطه نزدیکی با مسعود سلطانی‌فر، به مدیریت باشگاه پرسپولیس رسید.

بخش اول افشاگری‌ها و اتهامات آقای رسول‌پناه، فایل صوتی هشت دقیقه‌ای است که هنگام خروج از باشگاه و تا محل توقف خودرویش، خطاب به خبرنگارانی که با او در حرکت بودند به زبان آورد.

رسول‌پناه با انتقاد از گل‌محمدی گفت: «میاد میگه چرا ایکس را گذاشتی آنجا؟ آخه آقا شما چه کاره‌ای؟ مگه باشگاه قانون نداره؟ جوگیر شدن، باد بخوابه خوب می‌شن. بحث همه پوله و می‌خوان قرارداد رو زیاد کنن.»

او درباره شجاع خلیل‌زاده مدافع پرسپولیس که قراردادش را با این تیم فسخ کرده است، ادامه داد: «اگر عاشق بود که لوگوی پیراهن رو بوس کرد، شب در فرودگاه استوری نمی‌ذاشت اعصاب مردم رو خورد کنه. می‌دونید الان دعوا سر چیه؟ بوی دو میلیون دلار تو دماغ یه عده پیچیده گیج شدن.»

بخش دوم اتهامات رسول‌پناه که داخل اتومبیلش با خبرنگاران در میان می‌گذارد، به مراتب تندتر است.

او در ویدیوی ۸۸ ثانیه‌ای، شجاع خلیل‌زاده را «سم باشگاه» معرفی می‌کند و مدعی می‌شود: «همه باهاش دعوا دارن. نوراللهی تخت سینه‌اش می‌زنه. یقه‌اش رو اون می‌گیره. تیم نمیشه که. کامیابی‌نیا گریه می‌کنه.»

مدیرعامل پرسپولیس درباره جنجال جدایی محسن ربیع‌خواه که گل‌محمدی عذرش را خواست، می‌گوید: «چرا انداخته بیرون، چون گفته پول ایجنت رو باید به من بدی. اینم گفته برو گمشو. دعوا شده. ربیع‌خواه گریه می‌کرد. من از دست اینا دیوونه شدم.»

یحیی گل‌محمدی در دفاع از خودش گفته است: «پرسپولیس دشمنان قسم‌خورده زیاد دارد. چه خودی و چه غیرخودی. برنامه‌ریزی شده تلاش می‌کنند جو را علیه بازیکنان کنند. از هیات مدیره درخواست ورود به اتفافات را دارم که نگذارند لطمه بیشتری به تیم بخورد.»

بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس رقم قراردادهای خود را که تناسبی با شتاب تورمی ندارد عادلانه نمی‌دانند.

بشار رسن دیگر کلیدی بازیکن پرسپولیس نیز خواهان جدایی شده است اما مدیرعامل پرسپولیس می‌گوید رضایت این بازیکن عراقی را برای ادامه همکاری جلب خواهد کرد.
+1
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.