بهنوش بختیاری عکس قبل عمل بینی خود را منتشر کرد: خیلی پشیمانم!

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون روز گذشته عکسی از خود پیش از عمل بینی اش منتشر کرد.

بختیاری که این عکس را در اینستاگرام خود منتشر کرده، از عمل بینی خود ابراز پشیمانی کرد.

او در این پست اینستاگرامی نوشت:

«عکس قبل از عمل بینی زیرخاکی….خیلی پشیمونم. اینجا نوزده سالگیمه و اگه میدونستم قراره بازیگر بشم هرگز عمل نمیکردم…»
عکس قبل عمل بینی بهنوش بختیاریاین اما اولین بار نیست که بهنوش بختیاری از عمل بینی خود ابراز پشیمانی می کند.

بختیاری چند سال قبل هم تصویر دیگری از خود پیش از عمل بینی اش منتشر کرده و از عمل خود ابراز پشیمانی کرده بود.
بهنوش بختیاری در زیر عکس قدیمی خود نوشته بود:

«روزی روزگاری در نوجوانی من اشتباه بزرگی کردم و دلیلش احساس خود کم‌بینی و نداشتن اعتماد به نفس بود. بینی نمی‌گویم فوق‌العاده، ولی متناسبم رو عمل کردم. هرگز فکر نمی‌کردم بازیگر بشم. الانم پشیمونم و به همه می‌گم صورتی که خدا بهتون داده زیباترین حالتشه. چهره خودتو، وجود خودتو دوست داشته باش. هر چیزی اصلش بهتره. مخصوصاً بازیگر اصلا نباید دست به صورتش بزنه، اما خدائیش دمم گرم که راحت راجع به این موضوع با مردمم که از خودم می‌دونمشون حرف می‌زنم.

مسلماً اکثریت آدما این روزا جراحی می‌کنن و هم در میان بازیگران و هم مردم عادی تعداد عمل‌های متعدد زیاده و فقط من نیستم که راجع بهم انقدر صحبت میشه. هستند کسانی که به کل منکر جراحی میشن اما من صادقانه می‌گم و حتی اجازه می‌دم تو فیلما باهام شوخی بشه و اگه این باعث طنز میشه و شادی لحظه‌ای آدما رو فراهم میاره، انقدر جنبه‌ام بالا هست که مشکلی با این شوخی ندارم. ولی من فقط و فقط یک بار عمل کردم. آخه شنیدم که میگن همه جاش عملیه. نه عزیزانم، اینطور نیست.

«خدا رو شکر که اگه خیلی چیزا رو ندارم، صداقت و شجاعت دارم و راجع به اشتباهم حرف می‌زنم. جالب اونایی هستن که ادعا می‌کنن با پنج عمل زیبایی خدادادی زیبان. من اگه یک درصد فکر می‌کردم بازیگر میشم اینکارو نمی‌کردم. اما نصیحتم اینه که اگه واقعا ناراحتید از چهرتون فقط برید جلوی آینه خدا رو شکر کنید که تن سالمی دارید و خدا شاهد است که من تابحال هیچ صورت زشتی در این دنیا ندیدم.

باطن نازیبا باعث خجالته نه صورت. هر کی دلش زیباست، چشماش قشنگه. اگه دروغ نگی و قضاوت نکنی و غیبت نکنی و تهمت نزنی جذاب‌ترین لب و بینی دنیا رو داری. انرژی صورت فقط از درونه و اگر احساس زشتی کردی بدون یه چیزی اون اعماق وجودت غلطه و مواظب گناهامون باشیم که قربونش برم خداوند تمام افکارت رو میاره توی صورتت. آیا تا حالا شده کسی بهت حسادت کنه و اینو توی صورتش نبینی؟؟

همه باهوشن و همه همه چیزو میفهمن. تنها چاره اینه که صادق و خوش‌فکر و خوش‌قلب باشی و به فکر افراد احترام بگذاری تا صورتم پر از انرژی مثبت بشه.»
بختیاری در سال ۸۷ هم در مصاحبه ای به ماجرای عمل بینی خود و تب جراحی زیبایی در ایران پرداخته بود.

بختیاری در این مصاحبه گفته بود:

«من هم مثل بیشتر خانم های ایرانی که به جراحی زیبایی علاقه دارند، زمانی که ۱۹ سالم بود بینی ام را عمل کردم. به هر حال تب جوانی بود و من هم آن موقع دوست داشتم که بینی سربالا داشته باشم! البته زمانی که من جراحی زیبایی را انجام دادم، هنوز بازیگر نبودم و اصلا هم قصد بازیگری نداشتم و فقط به خاطر این که عمل بینی مد شده بود این کار را انجام دادم! تقریبا یک سال بعد هم پشیمان شدم.»

«به نظر من زیبایی استانداری وجود ندارد. خاص بودن و منحصر به فرد بودن هر فرد، زیبایی اوست و هر صورتی کاراکتر خودش را دارد. به همین دلیل من کلا از این که بینی ام را عمل کرده ام، پشیمانم.»

«اگر تعریف از خودم نباشد، من از جمله افرادی هستم که قبل از عمل بینی، قیافه ام بهتر از زمان بعد از عملم بود، چون من یک بینی کاملا ظریف و قلمی داشتم که فقط کمی استخوانی بود.»

«جراحی زیبایی، عامل موفقیت یک بازیگر نخواهد شد. در غیر این صورت لابد همه این دختر و پسرهای جذاب و زیبایی که در کوچه و خیابان می بینیم، بازیگران موفقی هستند. بنابراین دختر خانم ها و پسران جوانی که فکر می کنند اگر جراحی زیبایی انجام دهند، حتما می توانند وارد سینما شده و بازیگر موفقی شوند، مسیر اشتباهی می روند.»
+11
رأی دهید
-118

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ

  قبل عمل مغزتم میزاشتی . اون موقع که با اخوندا هنوز چیک تو چیک نشده بودی
  5
  119
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
  ۴۸
  Vejdanebidar - آمستردام، هلند

  خیلی پرتی
  3
  89
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  نه آن زمان نه این زمان هیچ .،،،نبودی پس پشیمان نباش،پرستو.
  2
  114
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  یک بود میگفت که دوستم دماغش رو عمل کرده لبهاش رو سیلیکن زده و زیر ابروش رو برداشته و سرمه چشم هم میکشه هرچی بهش میگم این سیبیل چیه این رو بزن میگه مرد باید سیبیل داشته باشه
  5
  70
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  فتوشاپ هم خوب کار میکنی
  3
  53
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۸
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  95 درصد افراد بعد از عمل دماغ زشت تر میشوند چون تناسب صورت ان ها به هم میریزد
  2
  51
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۹
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  ما هم پشیمانیم .که اصلا شما به دنیا آمدید. خوب شد. که سردار اسد مرد. و چنین روزی را ندید.که زن بختیاری .دنبال "..." آخوند افتاده. چه می‌‌گفت اگر زنده می‌‌بود؟چخ سلیطه
  5
  73
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۴
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  حالا اگه پشیمان شدی عملش کن دوباره نوک بینی رو بیار پایین. اما بعد دوباره میخوای بیاری بالا، باز پایین، بالا ، پایین....این وسواسه، یعنی درگیری با خودت
  1
  12
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۹
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  دماغ بزرگ قشنگتر از دماغ کوچکه ، دماغ کوچک تو صورت بزرگ شرقی هیچ قشنگ نیست
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۲
  ۳۵
  princeari - استکهلم، سوئد
  نگاه کردن به قیافه این بوزینه کفاره داره!! اه اه
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۱
  نظر شما چیست؟