این آب را به رئیس‌جمهور بدهید بخورد!

نماینده مردم چابهار در مجلس که با خود آب آشامیدنی آلوده مردم منطقه‌اش را به جلسه با وزیر نیرو آورده بود، درخواست کرد رئیس‌جمهور و اعضای کابینه از این آب بخورند.
+124
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  عمراً اینها حتی .....رو با این آب نمیشورند چه برسه بخورند
  2
  39
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  آب رو بریز اونجا که میسوزه! . مموتی
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  همه شکایتها درست و بجا، اون مقام معظم رهبری گفتن ات رو چگونه قبول کنیم؟
  4
  49
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۸
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  برو مردک تو خودت رییس دزد ها هستی.اگر عرض داری اب را به خامنه ای بخوران،رییس جمهور که کاره ای نیست
  6
  45
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۷
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش

  واقعا باعث شرمساری هست.اگه در کشور قانون‌مند زندگی میکردیم باید از بالا تا پایین همه شون باید استعفا میدادن.واقعا مشخص نیست ملت دیگه چه بلایی باید سرشون بیاد تا از خواب بیدار بشن .دیگه چه بلایی نبوده که آخوندک سر این کشور و این مردوم نیاورده باشه منتظر دیگه چی باید باشیم .تنها راه بیرون ریختن آخوند و آخوند زاده هست.
  2
  32
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  مطلقا این گله و شکایت ها در منطق جای ندارند. این ملت 40 سال قبل تب مذهب و اخوند گرفتند و این بیسوادان دزد را قدرت دادند و حالا هم 17 میلیونی به رئیس جمهور منتخب ولایت وقیح رای میدهند. خمینی گفت که اقتصاد مال خر هست ولی بدنبال مال مفت مذهبی ها و چپول های ما دنبالش راه افتادند. مذهبی های ما دارند به تدریج درد بلاهت را احساس می کنند و چپول های ما بجای کوبا و چین در اروپا و امریکا رحل اقامت افکنده و بدون کار کردن حقوق سوسیال می خورند و باز هم غر میزنند.
  1
  17
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۶۱
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  من نمیدونم که این نماینده برای چی ناراحته؟؟؟ مهم اینه که تو لبنان عراق سوریه یمن ووووو همه از صدقه سر پول ایران آب نوشیدنی بهداشتی و گوارا دارند و بقیه چیزها که مردم ایران در حسرتش هستند. عجب آدمهایی پیدا میشند>>>>> همه با هم مرگ بر .....
  1
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو

  [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]. ایشالا این آب گوارایی که توصیفش دادی و از صدقه سر ج اصنامی در سوریه و یمن بخصوص هستش نصیب شما و خانواده محترم بشه از قافله کرم این دایناسورها عقب نمونی برادر عزیز که چه عرض کنم حاج آقا/خانم 😊
  22
  2
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  از مسئولان جمهوری اسلامی بیشتر از این نمیشه انتظار داشت. اقای معین الدین سعیدی نماینده مردم چابهار در مجلس حرفش در ایجا درست است ولی دولت یعنی تدارکاتچی ها که کاری نیستند. انها فقط شریک جرم اند. مجرم اصلی جمهوری اسلامی ٫ شخص علی خامنه ای و بازوی نظامی او یعنی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. لطفا ادرس غلط ندهید و مردم را دنبال نخود سیاه نفرستید چون مشکل ایران با جمهوری جنایتکار اسلامی حل نخواهد شد.
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
  ۵۸
  mitra55 - تهران ، ایران
  مقام معظم عنتری باید از یک پا آویزان بشه تا بفهمه واسه چی به این مقام رسیده ...
  2
  7
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  ۶۱
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. شما اول کل مطلب رو بخون بعد میفهمی که این یک انتقاد از این رژیم پست میباشدو اگر هنوز هم نفهمیدی از کسانی که به من مثبت و به شما منفی دادند بپرس. اهانت به دیگران بدون دلیل کار نادانان است وبس. همین که منظور را نفهمیدی نشان دهنده شخصیت شما است.
  0
  9
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳
  ۳۰
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  [::Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان::]بتون بر خورد، حق دارید. منم بودم ناراحت میشدم چون به چشم می‌بینید که شما سلاح توپ و تفنگ و خون و خونریزی هسشتش تا آبادی. مسببش هم معلومه کیه. آقای محترم گمان نکنید فقط شما و خانواده محترم شما حق حیات دارند. همه دارند از هر جایی و هر رنگ و عقیده ای و تعبیر شما از این خون و خونریزی به آب گوارا واقعا نفرت انگیزه. چون ایرانی هستیم تافته جدا بافته بشریت نیستیم که کشتار کنیم و این جنایتمان تعبیراتی اینچنین توصیف کنیم. اگر آنچه در آن کشورها بخاطر بی عرضگی ما به تعبیر شما در جای دیگر نوشتید واقعا به جان خون و مرگ غوطه در آب گوارا بودند هرگز معترض به تعبیر بنده نمیشدید.قلبا چنین آب گوارایی به تعبیر شما را نه برای شما و نه هیچکس نمیخوام ولی کمی انسان باشیم و انصاف و شرف داشته باشیم بد نیست .
  4
  1
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  ۶۶
  senator x - تهران، ایران
  40سال است که تمام مصائب ریز ودرشت این مملکت از همان رهبر معزم لعنتی هست
  0
  3
  جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۲۴
  نظر شما چیست؟