وحشت از سگ همسایه جنجال به پا کرد

وحشت زن تنها از دیدن سگ همسایه در خانه‌اش، جنجالی به پا کرد که منجر به مرگ سگ، دستگیری دو برادر و مجروح شدن صاحب سگ شد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل پسر جوانی با پلیس تماس گرفت و از دو مرد جوان به خاطر زورگیری  شکایت کرد و گفت: داخل خانه‌ام نشسته بودم که زنگ در را زدند. دو مرد جوان در حالی که چاقو و قمه به دست داشتند، وارد خانه شده و قصد سرقت اموال و سگم را داشتند. آنها وقتی مقاومت مرا دیدند، سگم را از پنجره طبقه سوم به پایین پرتاب کرده و مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند. بعد یک ضربه چاقو هم به کتفم زدند. کار آنها باعث شد تا سگم فوت کند.
 اظهارات متناقض
با شکایت پسر جوان به نام ساسان، تحقیقات به دستور بازپرس دادسرای ویژه سرقت آغاز شد. در بررسی‌های میدانی دو مرد جوان که برادر بودند، بازداشت شدند. در ادامه تحقیقات مشخص شد که ساسان واقعیت را نگفته و سعی در تغییر مسیر تحقیقات داشته است.
 انتقام عجیب
یکی از دو پسر جوان که در این رابطه بازداشت شده بود، گفت: ضرب و شتم را قبول دارم اما این کار ما به خاطر زورگیری نبود، من و برادرم در دفاع از مادرم این کار را انجام دادیم. مادرم در طبقه دوم خانه‌ای حوالی میدان  صادقیه زندگی می‌کند و ساسان هم در طبقه سوم همان خانه ساکن است. مادرم همیشه از اینکه ساسان در خانه سگ نگهداری می‌کرد، ناراحت بود. تا اینکه روز حادثه همسایه‌ها با من و برادرم که قصاب هستیم، تماس گرفته و مدعی شدند که حال مادرمان بد شده و او بیهوش شده است.متهم جوان گفت: بلافاصله خودمان را به خانه مادرم رساندیم و متوجه شدیم که وقتی مادرم از خرید به خانه برگشته، در آپارتمان را کامل نبسته و در همین هنگام  سگ همسایه وارد آپارتمان مادرم می‌شود. مادرم که از حضور سگ در خانه‌اش بی خبر بوده، با دیدن او ناگهان شوکه شده و از هوش رفته است. او ادامه داد: وقتی از این ماجرا  باخبر شدیم، به خانه ساسان رفتیم و او را مورد ضرب و شتم قرار دادیم تا تنبیه شود. حتی برای اینکه درس عبرتی برایش شود، رد چاقویی روی کتفش انداختیم. بعد هم  سگش را از پنجره به بیرون پرتاب کردیم تا از ساسان انتقام بگیریم.به دنبال اظهارات پسر جوان، او و برادرش روانه اداره آگاهی شده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد.
+19
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.