خودارضایی در هنگام جلسه آنلاین کاری، کار دست نویسنده نیویورکر داد

یورونیوز :مجله نیویورکر یکی از نویسندگان قدیمی خود را به دلیل خودارضایی در هنگام یک جلسه کاری آنلاین از کار تعلیق کرد.

جفری توبین، کارشناس حقوقی و از نویسندگان مجله نیویورکر روز دوشنبه ۱۹ اکتبر در مطلبی با ابراز تاسف درباره اتفاق رخ داده نوشت: «من یک اشتباه احمقانه و شرم‌آور انجام دادم. من فکر می‌کردم از کادر دوربین خارج شدم در حالی که اینطور نبود.»

ماجرا به جلسه کاری اعضای تحریریه مجله نیویورکر مربوط می‌شود. جفری توبین به تصور اینکه جلسه پایان یافته و از برنامه خارج شده، شروع به خودارضایی می‌کند در حالی‌که همکاران او در همان لحظه می‌توانستند او را تماشا کنند.

توبین در ادامه با عذرخواهی از خانواده خود می‌افزاید: «من از همسر، خانواده، دوستان و همکارانم عذرخواهی می‌کنم. من برنامه زوم [برنامه‌ای که جلسه توبین با همکارانش به صورت آنلاین در آنجا انجام شده] خود را به حالت بی‌صدا تغییر داده بودم، ضمن اینکه فکر می‌کردم دیگر کسی من را نمی‌بیند.»

آقای توبین یکی از مشهورترین تحلیلگران حقوقی رسانه در ایالات متحده به شمار می‌رود که بیش از ۲۵ سال در مجله نیویورکر سابقه کار دارد. او همچنین به عنوان یک تحلیلگر ارشد حقوقی با شبکه سی‌ان‌ان همکاری دارد.

سخنگوی مجله نیویورکر در بیانیه‌ای در این رابطه اعلام کرد موضوع در حال بررسی است و فعلا اجفری کوبین از کار تعلیق شده است.

دیوید رمینک سردبیر نیویورکر هم در ایمیلی برای کارمندان این مجله نوشت: «دوستان عزیز، همانطور که امروز در گزارش‌های مختلف خبری مشاهده کردید، جف توبین به دلیل اتفاقی که هفته گذشته در جلسه آنلاین در زوم رخ داد از کار تعلیق شده است. من می‌خواهم به شما اطمینان دهم که ما چنین مواردی را جدی می‌گیریم و در حال حاضر هم در حال بررسی دقیق‌تر موضوع هستیم.»

شبکه سی‌ان‌ان هم اعلام کرده توبین به دلیل درگیری‌های شخصی درخواست مرخصی کرده و این شبکه با درخواست توبین موافقت کرده است.

زوم برنامه‌ای است که به کاربران امکان برقراری جلسات به گروه‌های با تعداد نفرات زیاد می‌دهد. این برنامه از زمان همه‌گیری ویروس کرونا در سراسر جهان پرطرفدار شده و شرکت‌های مختلف برای برگزاری جلسات کاری خود از این برنامه استفاده می‌کنند. انتشار تصاویر ناخوشایند و شرم‌آور البته تنها به جفری توبین منحصر نبوده و پیشتر اتفاقات مشابهی برای کسانی در اسپانیا و برزیل و دیگر کشورها هم رخ داده بود.
+11
رأی دهید
-37

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  در امریکا اصلا حساسیتی روی استمناء وجود ندارد و حتی پزشکان ان را لازم میشمرند (اگر جنس مخالف نبود) ممکن است این هم یکی درگیری های بین دو حزب باشد که به شلوار همدیگر هم کار دارند
  31
  31
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  خیلی شبیه فاطی خودمون از دانمارک
  6
  53
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۵
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  باز بهتر از این است که مزاحم خانوم ها شه.به هر حال براش متاسفم. او نابود شد.مخصوصا در برابر خانواده اش که ازشون معذرت هم خواسته.
  11
  29
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  خدائیش این فیلمای هالیوود خیلی گمراه کننده هستند. همیشه با همکلاسیها و بچه محلها فکر میکردیم توی امریکا آدم با دخترا همش میره ساحل یا دیسکو یا بالاخره هرجایی حال میکنه ...یعنی اونا هم ج ..میزنن؟
  32
  17
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۹
  ۳۶
  reza63imani - استان البرز_شهرکرج، ایران
  عجب زمونه ای شده آدم با خودشم نمی تونم خلوت کنه. زده بالا دیگه خیانت می کرد خوب بود
  5
  21
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۲
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بر خلاف آنچه در کودکی شنیده بودیم، گفته میشود که اینکار بسیار طبیعی هست. با اینحال تصور اینکه کسانی مثل پاپ اعظم، گدا علی، ترامپ، رسول، ابوالفضل قبل از اینکه دستش قطع بشود! و حتی مثلا شاه عباس کبیر دست به اینکار میزدند یا میزنند عجیب به نظر می‌رسد.
  5
  22
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۲۸
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::Liberte - ارومیه، ایران::]. البته که خیلی بهش صدمه میخوره ولی اینجور نیست که نابود شه . فقط کمی زمان لازمه تا بر گرده . اینها خیلی شباهت به ایرانیها و فرهنگشان ندارند
  2
  17
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۶
  ۵۱
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  خاک بر سرتون با این کارهاتون . اخه شما که به اصطلاح خودتون ازادی دارید و همه کارهای زشت ازجمله همجنس بازی و صنعت سکس و انواع کثافت کاریها تو کشورتون ازاده باید استمناع کنید . عجب
  23
  2
  ‌چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. .......که به اسم کلاس آموزش قرآن می‌‌برند. استخر شنا و ماساژ. بعد هم از اموزگار می‌‌کنند. نماینده مجلس.کل گر طبیب بودی،سر خود دارمان نمودی. برو یک سال ....
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  یه پناهنده افغان عزیز برای معروف شدن اینکار رو میکرده ، توی خبرها آمده که ایشون جلوی زن وبچه مردم علنا استمنا میکرده و می پاشیده. دادگاه هم اخراجش کرد از اروپا. حالا شاید اینم برای جلب نظر که بله من صادقانه بهمه میگم درحالیکه بقیه پنهانی. یه برند و مارک جدید از صداقت
  1
  1
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
  ۲۶
  boysboys - مونیخ، آلمان
  خیلی ببخشید،مرد مسن تو این سن و سال دیگه خود ارضایی کردنش چی بوده اونم فوری بعد ویدیو کنفرانس کاری،اینکارو بیشتر پسربچه های ۱۳-۱۴ ساله که داغ هستن و هورمونها بالا زده میکنن,مرد ۵۰ و خورده ای ساله که هورمونهلش افت کرده ،زن مانکن لخت هم جلوش قونبول کنه باید اول قرص آبی بخوره تا شاید بتونه حرکتی کنه.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۹
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. بله، حق باشماست. نابودی در این مورد بی مفهوم به نظر می رسه. البته می تونست مثل افراد دیگه در این موقعیت موضوع رو انکار کنه و یا ساختگی اعلام کنه نه اینکه اعتراف کنه. بیشتر از همه پیش همسر و فرزندانش به قول شما صدمه خورد. تصورش هم وحشتناکه. خدا کمکش کنه.
  1
  3
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۱
  ۴۰
  Liberte - ارومیه، ایران
  اکثر یت قریب به اتفاق مردان اینکارو در دوران نوجوونی و جوونی انجام دادن . ولی بتدریج عقل و شعور شخصیتشون ارتقاء می یابه و با داشتن زن و بچه دیگه واقعا زشته. ولی معتقدم خیلی بهتر از رابطه با فاحشه ها و یا فریب دادن زنان و دختران و بازی کردن با احساسات اونهاست.
  4
  3
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۶
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  اینکارش واقعا زشت وزننده بوده وممکنه در شغلش فرد موفقی باشه ولی مشخصه که از نظر جنسی دچار اختلال و بیماری هستش ولی با این حال سگش شرف داره به مسلمونای پدفیلی که با دختر بچه ای ۹ ساله ازدواج می کنن ودر اصل به یه بچه تجاوز می کنن. در نظر بگیرد اثر مخرب کار این ادم رو که البته باید گفت که اشتباه وزننده اس و اثر مخربی که اون بظاهر ازدواج ودر اصل تجاوز به یه بچه بر جامعه وفرزندانی که از اون بچه در اینده بوجود می یان که نا خوداگاه ویا حتی خود اگاه تاثیر. منفی این مسیًله از مادر به بچه ها هم منتقل می شه و اکثرا بچه های چنین ازدواجهای هم در اینده از لحاظ روانی دچار مشکلات بسیاری میشن.
  1
  4
  ‌پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۶
  نظر شما چیست؟