جسد دو کودکی که مادرشان آنها را به رود دجله انداخت، پیدا شد

نیروهای ویژه نهادهای امنیتی عراق روز دوشنبه توانستند جسد دو کودک یک و سه ساله‌‌ای که مادرشان برای انتقام از همسر سابق خود به رودخانه دجله انداخته بود را پیدا کنند.

یک مسئول امنیتی عراق اعلام کرد اجساد این دو کودک تا پایان روند تحقیقات در اختیار نهادهای امنیتی باقی خواهد ماند.

مادر این دو کودک عراقی که با همسر سابق خود دچار اختلاف شده بود، برای انتقام از او دو فرزند خردسالش را از روی پلی در بغداد به درون رودخانه دجله انداخت.

لحظه انداخته شدن کودکان که سن یکی از آنها یک سال و دیگری 3 سال اعلام شده، توسط دوربین‌های کنترل ترافیک ثبت شد و پلیس عراق ساعاتی بعد این مادر را دستگیر کرد.
در این ویدئو دیده می‌شود این زن به همراه کودکانش به پل «الائمه» که دو منطقه الکاظمیه و الاعظمیه بغداد را به هم متصل می‌کند رفته و بدون آنکه کسی متوجهش شود دو کودکش را یکی پس از دیگری به رودخانه انداخت، غافل از اینکه دوربین کنترل ترافیک در حال ثبت و ضبط این حادثه است.

در روند تحقیقات این زن گفت که سه ماه پیش از همسرش جدا شده و به طور مرتب به زیارت قبر «امام هفتم شیعیان» می‌رود ولی «کودکان را به آب انداختم تا همسرم حال این روزهای مرا تجربه کند». به گفته او همسر سابق حق حضانت این دو کودک را از او گرفته و او کوشیده به این طریق از او انتقام بگیرد.
+23
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  باید همین بلا رو بر سر این باصطلاح مادر بیارن! وزنه ای بر پاهایش و رها کردن در آب عمیق!
  6
  65
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  این زن مشابه ج.ا که در تلافی مرگ قاسم سلیمانی هواپیمای خودی اوکراین را هدف موشک قرار داد رفتار کرده است.زیارت قبر امام هفتم نشانه شیعه بودن است
  3
  75
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  ...این زن گفت که سه ماه پیش از همسرش جدا شده و به طور مرتب به زیارت قبر «امام هفتم شیعیان» می‌رود...حالا متوجه دلیل ان شدید؟
  3
  56
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۳
  ۳۲
  antislam2500 - قم، ایران
  نتیجه خرافات مذهبی همینه که حتی بر غریضی ترین و قویترین حس انسان یعنی مادری غلبه میکند. شیعه و سنی هم ندارد. ابوبکر بغدادی طفل های خودش رو با خودش منفجر کرد.
  0
  18
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۲
  نظر شما چیست؟