رمضان‌زاده:در مملکتی که رئیس‌جمهور تهدید به اعدام می‌شود انتظاری جز سقوط بورس دارید

العربیه :عبدالله رمضان زاده، فعال سیاسی اصلاح طلب در ایران با کنایه به ریزش بورس در این کشور در توئیتی نوشت، در مملکتی که رئیس جمهوری تهدید به اعدام می‌شود انتظاری جز سقوط بورس دارید؟

او در واکنش به توییت مجتبی ذوالنوری، رئیس کمیسیون امنیت ملی این کشور که حسن روحانی را تهدید به اعدام کرد، در توییتی نوشت: «در مملکتی که رئیس جمهوری تهدید به اعدام می شود انتظاری جز سقوط بورس دارید؟»

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ایران پس از اظهارنظر حسن روحانی درباره ضرورت انجام صلح و یادآوری صلح امام دوم شیعیان، رئیس‌جمهوری ایران را تهدید به اعدام کرد.

مجتبی ذوالنوری در واکنش به اظهارات روحانی که تلویحا خواستار مذاکره با آمریکا شده بود، در حساب توییتری خود نوشت: «جناب روحانی اگر برای توجیه مذاکره با دشمن، علت صلح امام حسن بامعاویه راخواست اکثر مردم از امام ذکر می‌کنید! امروز اکثریت قاطع ملت ایران به کمتر از عزل و مجازات شما راضی نمیشوند؛ با منطق شما، رهبر انقلاب باید دستور دهند هزار بار شما را اعدام کنند تا دل مردم عزیز راضی شود». اشاره این نماینده مجلس ایران به اظهارات حسن روحانی بود که روز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت آنها را مطرح کرده بود.

رئیس‌جمهوری ایران در این جلسه گفته بود: «امام مجتبی به ما می‌آموزد که مرد جنگ باشیم به روز جنگ، و مرد صلح باشیم به روز صلح. اگر در روز صلح، جنگیدیم و در روز جنگ، صلح کردیم، هر دو خطا و اشتباه است. به‌موقع باید بایستیم و بجنگیم و به‌موقع باید صلح کنیم».

در همین حال، کنایه رمضان‌زاده در مورد بورس در حالی است که امروز (دوشنبه 19 اکتبر) شاخص بورس ایران 24 هزار و 546 واحد سقوط کرد و به یک میلیون و 489 هزار و 726 واحد رسید.

شاخص کل بورس نیز با افت 1711 واحدی به 404 هزار و 726 واحد رسید.

با اعلام بازگشت تحریم‌های بین‌المللی در 20 سپتامبر، شاخص کل بورس ایران بیش از 45هزار واحد سقوط کرد. این به معنای کاهشی نزدیک به سه درصد به نسبت روز گذشته بود
+4
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  والا اون نماینده های مجلسی که با رای مردم نماینده نشدن یک عده که توسط سپاه رفتن اونجا و تو این 4-5 ماه فقط رفتن جیب خودشون رو پر کنند حالا رئیس جمهور رو هم اعدام کنند خیلی براشون بهتره. اینا با همین تهدیدها تا الان میلیاردها و میلیاردها ثروت به جیب زدند چرا نباید بکنند؟
  3
  20
  دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
  ۴۲
  Salabat - تهران، ایران

  در مملکتی که فرقه تبهکار و نااهلان بی بصیرت حاکم هستند انتظاری جز ویرانی و تباهی دارید!
  3
  30
  دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  رییس جمهور که هیچ همشون باید ........
  1
  5
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۳
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  اقای رمضانزاده خودت خوب میدانی که همه اینها فیلم است.الفاظ مشابه اعدام و توهین به رئیس جمهور همه برای خارج کردن خامنه ای و بیت رهبری از زیر ضرب میباشد.روحانی از سراآن نظام و ذوب در ولایت بوده ،نمایندگان مجلس هم طبق دستور این حرفها را مطرح میکنند.همه با هم سر ملت کلا میگذارند،شما خودشه ناراحت نکن
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۳۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان
  عجب خر تو خری شده این دیگه. مملکته داریم؟ ولا؟
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۰
  نظر شما چیست؟