میانجیگری جوان بسیجی به قیمت جانش تمام شد

مرد جوان که برای میانجیگری وارد یک دعوای خیابانی شده بود، با ضربه‌های چاقو و قمه، جان باخت.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، شامگاه دوشنبه سرنشین یک خودروی پژو 405 در حال عبور از یکی از خیابان‌های شرق تهران بود که آیینه خودرواش با دست زن جوانی که پیاده در حال عبور از خیابان بود برخورد کرد.

زن جوان  شروع به اعتراض و داد و فریاد کرد و در این میان  راننده جوان از خودرواش پیاده شد و درگیری لفظی بین زن جوان و راننده خودروی پژو بالا گرفت. مرد نانوایی که شاهد این ماجرا بود، برای دفاع از زن جوان وارد درگیری شد اما راننده پژو با وی نیز درگیر شد. این دعوا با دخالت کسبه و رهگذران پایان یافت اما راننده پژو ساعتی بعد برای تسویه حساب با مرد نانوا با دوستانش به محل حادثه برگشت.

در حالی که دوباره دعوای شدیدی شروع شده بود، یکی از بسیجیان پایگاه حوزه مقاومت بسیج 153 عاشورا به نام محمد محمدی که متوجه  این درگیری شده بود، برای میانجیگری و پایان دادن به درگیری وارد ماجرا شد اما با ضربه‌های چاقو و قمه مجروح شد.

مرد 38 ساله بلافاصله به بیمارستان فلکه سوم تهرانپارس منتقل شد اما به علت شدت جراحات وارده، فوت کرد. در حال حاضر تحقیقات برای شناسایی و دستگیری عاملان این جنایت به دستور بازپرس جنایی ادامه دارد
+29
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  از طرفی اون راننده پژوی بی ناموس رو باید از ماتحت اوزیون کرد که بخاطر یه همچین مسله ای پیشو پا افتادهای دست به قمه می بره، ولی از طرف دیگه هم باید بهشون مدال داد که یک کره خر بسیجی رو پیش ۷۲ حوری مخلفات فرستاد. از این جنبه دمش گرم.
  11
  40
  ‌سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۱
  نظر شما چیست؟