۳ فرضیه برای مرگ پیرزن تنها

همزمان با کشف جسد پیرزنی تنها در یک خانه ویلایی قدیمی که دچار آتش‌سوزی شده 3 فرضیه برای این حادثه از سوی تیم جنایی در حال بررسی است.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، ساعت 4 بامداد یکشنبه 27 مهر، آتش‌سوزی در ساختمان ویلایی در محدوده شرق تهران به آتش‌نشانی اعلام شد. به‌دنبال اعلام این خبر امدادگران آتش‌نشانی راهی محل شدند و در مدت زمان چهار دقیقه به خانه مورد نظر در خیابان استخر رسیدند. تمام بخش‌های این خانه قدیمی ویلایی که حجم بسیار زیادی ضایعات نگهداری می‌شد، شعله ور بود و در آتش می‌سوخت. جلال ملکی، سخنگوی آتش‌نشانی در این باره گفت: آتش‌نشانان از سه طرف به داخل ساختمان نفوذ و عملیات اطفا را آغاز کردند اما در حین عملیات با بدن نیمه جان زنی ٨٠ ساله که زیر حجم زیادی از ضایعات قرار گرفته بود مواجه شدند. وی به بیرون از ساختمان منتقل شد اما با معاینات اورژانسی اعلام شد که او جان خود را از دست داده است. با مرگ پیرزن، موضوع به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.دقایقی بعد تیم جنایی به محل رفته و تحقیقات میدانی آغاز شد. بررسی‌های اولیه نشان می‌داد پیرزن به تنهایی زندگی می‌کرده و علاوه بر جمع‌آوری ضایعات در خانه قدیمی از حیوانات نیز نگهداری می‌کرده است.در ادامه بررسی‌ها یکی از همسایه‌ها گفت: دیشب صدای پیرزن را می‌شنیدم که با کسی حرف می‌زد شاید با حیواناتش بود، اما می‌گفت خودش را آتش می‌زند.
بدین ترتیب فرضیه‌های مختلفی در مورد مرگ زن 80 ساله مطرح شد. نخستین فرضیه احتمال وقوع حریق ناخواسته و گرفتار شدن پیرزن در آتش بود. دومین فرضیه این بود که شاید پیرزن تعمدی خانه را آتش زده باشد و سومین احتمال نیز بررسی وقوع یک جنایت است که باید بررسی شود.با توجه به مشکوک بودن علت مرگ پیرزن تنها، بازپرس شعبه پنجم دادسرای امور جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت مرگ را صادر کرد. همچنین بازپرس محمد جواد شفیعی دستور داد تا کارشناس آتش‌نشانی علت حادثه، بررسی عمدی یا غیرعمدی بودن آتش‌سوزی و شناسایی خانواده پیرزن تنها را بررسی کند.ملکی گفت: عملیات  اطفای حریق بسرعت حوالی ساعت ۶ صبح به پایان رسید.
+3
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.