گفتگوی جنجالی با همسران استاد شجریان

+15
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  مردم شخصیت پرست ایران ...همون بت پرستی هست...این بابا به زن اولش خیانت کرده اونرو بدلیل پیر شدنش ول کرده رفته سراغ زن جوان ...این بدترین ظلم به یه زن هست اگه بفهمید ....ولی یه عده اینقدر تب استاد استاد گرفتشون همه کور هستند ببینند! مگه زن اتومبیل هست که وقتی کهنه شد بری یه جدیدش رو بگیری قدیمی رو بندازی دور؟ اونهم زنی که ازش چند تا بچه داری!!
  17
  52
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  خانوم اولیش کلاه گیسش رو خوب برس نزده.
  43
  3
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  اخه این چه تیتریه گفتگوی جنجالی با همسران استاد شجریان این کجاش جنجالیه؟؟
  2
  38
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
  ۴۴
  داداش گلم - لوکزامبورگ، لوکزامبورگ
  من عاشق ادمینم به خدا😍😘 تا سالگرد این هنرمند ارزنده اخبار جنجالی ازشون بذار دمت گرم😂🤣😢😕
  9
  2
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. پس طبق این کلام، پدر من بنگاه ماشین داشت. قدیمی‌آشو سریع رد می‌کرد، نوش رو جایگزین میکرد.
  28
  3
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۵
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. شما چرا گیر به حضرت نمی‌‌دهید.؟ اونکه ماهی‌ یک بار زن جدید می‌‌گرفت. تازه زن هم نبودند .بچه بودند.هر کی‌ هم مخالف بود. سرش بر باد می‌‌رفت.چرا برای او خواست خدا بود. ؟ برای این خلاف ؟
  14
  36
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. میدونی که حضرت تا زمانی که خدیجه زنده بود زن دیگری نگرفت با اینکه خدیجه پیر شده بود. بیشتر زنهایی که گرفته سیاسی بوده دنبال وصلت با ابوبکر که بزرگ مکه بوده یا عمر .. در قدیم هم گرفتن زن جوان همه جا بوده فقط عربستان نبوده. . مطمئن باش من اگه جا داشته باشه به محمد و علی هم گیر میدم مثل تو نوکر صفت نیستم
  18
  13
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. دلایل ازدواج های متعدد رسول اکرم ص: سرپرستی و تأمین مخارج زندگی همسران شهداء. تربیت بانوان معلمه برای نشر افکار اسلامی. جلب حمایت سیاسی اقوام آن زنان و کسب نیروی بیشتر برای دفاع از اسلام و دفع توطئه آنان. دلجویی و جذب آنان برای مصونیت از شر خویشاوندانش. آموزش مسلمانان برای حمایت از بیوه زنان و بانوان بی سرپرست. مبارزه با سنت های جاهلی، همانند ازدواج با زینب بن جحش، تا رسم غلط ممنوعیت ازدواج با همسر پسر خوانده را باطل کند.
  15
  2
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. حالا دشمنان اهل بیت امیرالمؤمنین ع شدند، بزرگان مکه! من از همون روز دوم بهت گفتم که تو از جماعت عمریه بکریه هستی. ما علوی هستیم و ولایت مبارک آقا عج متعلق به یاران ایشان هست.
  8
  1
  یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۷
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. شما گفتید ما هم باور کردیم. حضرت وقتی به خیمه می‌‌رفت. فقط با زنان راجع به گئوپلوتیک بلاد اسلام سخن می‌‌گفت. مثل کینگ آرتور و ۱۲ شوالیه مشاور بود. که بدور میز گرد. و راجع سیاست بریتانیا آن زمان سخن. در صدر اسلام که میز گرد نبود.حضرت به خیمه. در روی زمین.۱۰ زن رسمی‌ در صف اول. کنیز‌ها در صف دوم. و فقط راجع به سیاست حرف می‌‌زدند. زمان استراحت هم .یک قول دو قول و شطرنج بازی می‌‌کردند. یا به قول آذری خودمان. راجع.به تقاضای صنفی کنیزان و بردگان بحث می‌‌کردند. حضرت: چکار کنیم ؟ ۲۰ دینار بیشتر مزد می‌‌خواهند. هر زنی‌ ۲ دقیقه وقت. بر ضد یا موافق زیاد کردن حقوق بردگان یا کنیزان. نظر خود را بگوید. می‌‌گم خودت هم به چیزا معتقد.یا فقط تکرار. از من گفتن این چیزها را در مقابل آخوند‌ها .سروان آذری نگو، این‌ها معتقد که قدرت جنسی‌ حضرت از ۱۰۰ مرد هم بیشت بود. اگر بگی‌ هیچ کار نمیکرد در خیمه فقط سخن از سیاست. می‌‌زنند توی سرت
  0
  11
  یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. شما که نوکر صفت نیستید. و با سوادی مثل نور از صورتش می‌‌بارد. اگر خدیجه برایش اینقدر عزیز بود. پس چرا یک بار هم نام او را در کتابش نیاورد.؟ به هر حال این نفوذ و پول خدیجه بود. که از حضرت حضرت کرد.ولی‌ نام زینب.زن پسر خوانده.در دو سوره آمده. در اولی‌ که جبراهیل پیام آورد .و پدر مادر زینب را مجبور. که با ازدواج زینب با پسرش موافقت. در سوره دوم .که جبراهیل دوباره آمد، و گفت.خدا اشتباه کرد. زینب باید طلاق بگیرد. و با حضرت ازدواج کند.بی‌ دلیل نبود. که زینب همه جا قمپز در می‌‌کرد. من تنها زن رسول. که خدا خودش دوبار دلال ازدواج من بود. زبون بسته اگر در زمان خدیجه زن نگرفت. جهرهت آن را نداشت، پیغمبری خرج دارد.خونه.غذا. لباس. تروریست استخدامی .که سر مخالفان را ببرد. اگر هوس زن دوم می‌‌کرد. می‌‌انداخت بیرون. زمان مدینه بود. زنان هنوز حرفی‌ برای گفتن داشتند. می‌‌گفت. برو بیرون چه جوری می‌‌خای .بدون پول و نفوذ من رسول بشی‌.؟
  1
  10
  یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. سوره مبارکه شعراء ۲۱۴: اولین دعوت رسمی پیامبر به توحید، از طریق اقوام و خویشان بوده است و نزدیک ترین اقرباء به رسول گرامی ص بر حسب نسب، علی بن أبی طالب ع و بر حسب رابطه سببی خدیجه کبری ع است و این دستور دعوت، در درجه اول در باره علی و خدیجه شاهد فضیلتی است برای آن ها، هم چنان که در مرتبه دیگر برای طبقات خویشان، شاهد فضیلت است».
  1
  0
  یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. ببین همه بحث ها رو میخواهی بکشونی سر یک سری عیبجوییها که میکنی! شما ابتدا به شجریان بحث رو تمام بکن بعد برو سر چیزهای دیگر....حالا هم رفتی سر تفسیر قرآن که من همواره گفتم سر رشته از دین ندارم در مورد تاریخ چیزهایی میدانم بحث میکنم. چرا راجع به زینب نوشته ..من نمیدانم باید بروی شان نزول و زمان و شرایط را ببینی شاید میخواسته در مورد ازدواج با سیاهپوست سنت شکنی بکند دومی هم شاید میخواسته در مورد طلاق سنت شکنی بکند چون در یهود و مسیحیت طلاق وجود نداشته ...شاید میخواسته غیرت را نفی بکند که وقتی زن تو عاشق مرد دیگری شد راحت جدا بشوی نروی آن زن یا آن مرد را بکشی...توجه بکن که بعداز 1400 سال هنوز این نوع غیرت در ایران و خیلی جاهای دیگر هست که طرف زنش عاشق مرد دیگر بشود او را میکشد یا آن مرد را میکشد ......در کل برو سوالات دینی خودت رو از مراجع دینی بپرس من چیزهایی میدانم ولی از دین زیاد سر درنمیاورم...یک وقتهایی شماها مغرضانه دروغ تاریخی میگوئید من روشنگری میکنم.
  1
  0
  دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
  نظر شما چیست؟