درددل‌های برادران لباس شخصی

طنزی از ابو مالش
بنده طبق قرار قبلی از طرف برادران حزب الله که معاندین آن‌ها را لباس شخصی می‌خوانند خدمت سردار رسیدم تا بعضی ابهامات که ذهن برادران را کدر کرده است روشن کنیم و جواب سوالات برادران را از سردار بپرسم. واضح هست که به دلایل امنیتی اسم سردار را نمی‌توانم بیاورم.

خدمت سردار عرض کردم ما این روزها خیلی تحت فشارهستیم به محض این که مردم ما را در خیابان می‌بینند خواهر و مادر ما را بروشی کاملا بی ناموسی مورد نوازش کلامی قرار می‌دهند، اگر با آنها درگیر شویم با صدای بلند تری نوازش کلامی می‌دهند و بقیه مردم هم به آن‌ها می‌پیوندند و همه با هم ما را مورد نوازش کلامی قرار می‌دهند. این نوازش کلامی سرشان را بخورد، حالا به ما سرکوفت هم می‌زنند، مثلا می‌گویند باز هم بروید از شکم زن و بچه مردم بزنید و به فلسطینی‌ها پول بدهید، یک میدان در فلسطین به اسم صدام ساخته‌اند، مجسمه‌اش را وسطش گذاشته‌اند و زیر مجسمه نوشته‌اند سیدالشهدا. اول باور نکردیم بعد تحقیق کردیم دیدیم بله درست است. این درد را به کجا ببریم بعضی از دوستان ما خانواده شهید هستند، جواب آنها را چه بدهیم، لابد تا چند سال دیگر باید برایش قیمه پلو بدهیم وسینه هم بزنیم. شما حقوق فلسطینی‌ها را زودتر از ما سرماه می‌دهید و به دلار هم می‌دهید آن وقت آن‌ها این همه نمکدان شکنی کنی می‌کنند.

سردار فرمودند ببینید برادر در مقوله شهادت ما بیشتر به قاتل نگاه می‌کنیم تا مقتول، مهم این است که قاتل کی باشد، مقتول برای ما زیاد مهم نیست، چون آمریکا سبب کشتن صدام شده بود ما در این مورد سکوت کردیم و به برادران فلسطینی چیزی نگفتیم، هر کسی را آمریکا بکشد شهید محسوب می‌شود، مثلاً در مورد برادر شهید مان جرج فلوید، با آنکه می‌گویند در فیلم‌های بی ناموسی بازی کرده و صیغه موقت را هم جاری نکرده و با اینکه معاندین الفیه و شلفیه و صور قبیحه اورا منتشر کردند، باز هم او را شهید به حساب می‌آوریم چون پلیس آمریکا او را کشت، دیدید که چقدر برایش حجله زدیم، هفتم و چهلم گرفتیم، دعای فشار قبر خواندیم، اگر کسی دیگری جز پلیس آمریکا او را کشته بود ما اصلاً اهمیت نمی‌دادیم. اگر ما صدام را کشته بودیم از این کار فلسطینی‌ها به شدت ناراحت می‌شدیم و ممکن بود حتی تا سه ماه حقوقشان را قطع کنیم.


خدمت سردار عرض کردم حضرتعالی می‌دانید که ما سواد درست و حسابی نداریم و اصلاً سوالات را نمی‌فهمیم چه برسد که بتوانیم جواب بدهیم مثلا از ما می‌پرسند که مگرحضرت آقا رهبر همه مسلمین جهان نیست؟ پس چرا در مقابل ظلمی که چینی‌ها به مسلمانان اویغور و روس‌ها به مسلمانان کریمه می‌کنند سکوت فرمودند؟


سردار کمی عصبانی شدند وچنان نگاهی به من انداختند که من در جا، احساس حماقت کردم و با لحنی نسبتاً تندی فرمودند: ببین برادر ما نمی‌توانیم نقشه جهان را جلویمان پهن کنیم و هر کجا دیدیم که بیضه اسلام‌شان در خطر است به کمک آن‌ها بشتابیم، ما الان در این شرایط بیضه اسلام خودمان هم در خطر است. از طرف دیگر شاخ‌های گاو زیادی نشیمنگاه ما را نشانه گرفته‌اند ما نمی‌توانیم این نشیمنگاه ضرب دیده را با شاخ‌های گاو آن هم از نوع چینی و روسی در بیندازیم. ضمن این که همین که پمپئو و از آنها دفاع کرد، معلوم است که زیر زیرکی با آمریکا در تماس هستند، با همه این‌ها ما بیکار ننشستیم از برادران چینی و روسی خواستیم هر چند تا را که می‌کشند، اسمشان را به ما بدهند تا آرشیو کنیم و بعدا اگر برادران روسی و چینی اجازه دادند آنها را شهید بنامیم. اگرچه نمی‌توانیم آنها را در لیست بنیاد شهید وارد کنیم ولی می‌توانیم برای خانواده‌شان تحریر الوسیله حضرت امام و رساله حضرت آقا را بفرستیم. ما روسیه و چین را متحد خودمان می‌دانیم، البته ما بیشتر متحد آن‌ها هستیم تا آن‌ها متحد ما، ولی وقتی حضرت آقا می‌فرمایند ملت ایران کینه‌ی تاریخی از روس‌ها ندارند و شخص ایشان روسیه مقتدر را دوست دارند، ما سگ کی باشیم که از آن‌ها کینه تاریخی داشته باشیم و روسیه مقتدر را دوست نداشته باشیم.


با آن که سوالات زیادی داریم ولی چون سردار این روزها در چند جبهه می‌جنگند و مشغله زیادی دارند، جلسه را به پایان می‌بریم و قرار شد در جلسه بعدی درباره آمار تولیدات صنعت شیعه سازی سوال کنیم.

ابو مالش
مهر ماه ۱۳۹۹
+13
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Liberte - ارومیه، ایران
  عکس بالای صفحه ، برادران دالتون رو تداعی می کنه.
  0
  6
  شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.