متکدی «میلیاردر» در قزوین بازداشت شد

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین از بازداشت یک متکدی در این شهر خبر داد که با وجود داشتن «سرمایه میلیاردی» در سطح شهر با دود کردن اسپند از مردم گدایی می‌کرد.

به گزارش روز جمعه، ۲۵ مهر،‌در خبرگزاری ایلنا، داود عبدالمالکی هویت اختصاری این فرد را غ. ن. اعلام کرده و گفته است که او با ماموران شهرداری «درگیر» شده بود.

اتهام این فرد «تحصیل مال نامشروع» اعلام شده است.

بر اساس اظهارات آقای عبدالمالکی، در بازرسی از این فرد، «۳۵ فقره چک به مبلغ ۱۱ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال و هشت میلیون ریال وجه نقد» و در بازرسی از منزل او «بیش از ۴۰۰ کیلو برنج و ۱۰۰ حلب روغن خوراکی» کشف شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان قزوین همچنین گفته که فرد بازداشت‌شده «دارای خودرو شخصی و چهار واحد آپارتمان» بوده و «تمکن مالی» خود را نیز انکار نکرده است.

محسن رحیمی، مسئول مرکز ساماندهی متکدیان قزوین، در همین باره به ایرنا گفته است:‌ «چندین مرتبه به این فرد تذکر شفاهی و همچنین پیشنهاد کمک و ارائه بسته معیشتی و نامه‌نگاری با دستگاه‌های مختلف جهت رفع مشکل احتمالی او داده شد.»

به گفته آقای رحیمی، او «به دروغ خود را جانباز معرفی می‌کرد» و «به صورت علنی به همکاران ما توهین و آنها را تهدید به قتل کرده است».

آن‌طور که وی روایت کرده، این متکدی با مراجعه به مرکز ساماندهی متکدیان، به کارمندان این مرکز، «پیشنهاد واریز ۳۰ تا ۵۰ میلیون تومان پول به حساب آنها در ازای دریافت چک» کرده و تاکید می‌کرد که «خودتان را خسته نکنید، نتیجه نمی‌گیرید، من قبلا تهران بودم، کسی نتوانست کاری بکند.
+36
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  این اقایان مسئولین متکدیان امار همه این گدا گشنه ها را دارند و اینها خوب میدانند که وضعیت مالی اینها در چه حدی است . مشکل از انجا شروع میشود که این نر گدا ها در دادن حق و حساب تصویب شده کوتاهی میکنند و یا اینکه بی خبر شهر و محل فعالیت خود را تغییر میدهند . در این زمان است که این گدا های مارکدار تحت تعقیب همان سازمانی قرار میگیرند که نامش ساماندهی متکدیان است. اصلا نام خودش همراهش است و این اقایان امار رسمی در امد اینها را دارند و محل استقرار این نر گدا ها را هم این اقای رحیمی و رحیمی ها انتخاب میکنند. اصلا سازمان بندی ساماندهی متکدیان دارای انچنان وضعیتی است که وزارت دارایی این سیستم را ندارد. باور کنید
  1
  26
  جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  نظر شما چیست؟