توصیه پزشک تجربی برای جوان ماندن

+25
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  Realman - کالیفرنیا ، ایالات متحده امریکا
  خودش دستشو تو دماغش زیاد نکرده بلند قد که نبود یکم هم‌چاق بودش
  5
  9
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۸
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بعضیاش درسته و بعضیاشم من در آوردیه!
  5
  25
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۹
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  ادمهای کلاش و کلاهبردار که ملت را سرکیسه میکنند
  8
  23
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۷
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  موهات سفید میشه میریزه و همینطور چربی تو و انسولین. بدینوسیله بهت اطلاع داده میشه که بسمت مرگ میری ،تو اصلا آمدی که بمیری ،پس موهات رو رنگ نکن ،مقاومت بی فایده است.
  2
  4
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۰
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان
  عزیز آب درمانی درسته، کشیدن گوشها درسته، ولی این ادم کلاه برداره چون با یک سری اطلاعات که هر کس مقداری با اینترنت آشنایی داشته و شاید هم احتیاج نباشد چون این لینک ها در تلگرام به فراوانی پیدا میشود مقداری اطلاعات درست را با هجویات قاطی کرده و مردم بدبخت را مثلا ویزیت می‌کند. تو هر جای دنیا هم برید فرقی نداره به این ادم میگن کلاش و کلاهبردار حالا هی بزن تو سر منفی در واقعیت تاثیری ندارد
  4
  11
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۶
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  پزشک محترم لطفا اطلاعات غلط در مورد ویروس کورونا به مردم ندهید بعضی احمق ها به حرفهای شما گوش میکنند و امار مرگ ومیر بر اثر ویروس کورونا بالاتر خواهد رفت.
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۰
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  چیزهایی که گفت شاید احمقانه باشه ولی انجامشون اصلا ضرری نداره. یعنی برعکس درمانهای بقیه که میگن فلان چیزو بخور یا بمال این چندتا حرکت ورزشی بهت میگه . خوب این برای مردمی که واقعا این روزها کم تحرک و شاید بشه گفت بی تحرک شدند و با ماشین میرن و میان و نهایت راه میرن این نرمشهای اولیه و آسان قطعا کمک حال خواهد بود ولی حالا چیکار کنیم که مردم پیگیر بشوند و انجام بدهند این کارها رو ؟ این کاری که این آقا کرد واسه حرکات نرمشی انگیزه ایجاد کرد یعنی چیزهایی که همه دنبالش هستند رو بند کرد به این نرمشها و شک نکنید شاید مو رو سیاه نکنه و قد هم بلند نشه ولی نرمشهای بدون هزینه قطعا حالتون رو خوب میکنه. نه نیاز به لباس داره نه نیاز به پول . به نظرم کارش خوب بود ولی موهاش رو رنگ کرده بود خخخخخ
  5
  9
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
  ۵۴
  دانای نادان - آمستردام، هلند
  اولا که موهای خودش رنگ شده بود. دوما ۸۰ درصد قد به ژنتیک ربط داره . کلا حرفاش بی‌ربط و چرند بود.ملت ما هم که عین آب خوردن گول میخورن. مومن هاش از آخوند‌ها و روشن فکراش از این کلاش ها.
  1
  10
  جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
  نظر شما چیست؟