شهره قمر: بازیگران شهرزاد را اعدام کنید!

شهره قمر بازیگر ناشناس سینمای ایران که مدتی است به خاطر اظهارنظرهای جنجالی اش بر سر زبان ها افتاده این بار خواستار اعدام بازیگران سریال شهرزاد شد!
 
قمر روز گذشته طی دو استوری در اینستاگرام شخصی خود با پرداختن به حواشی سریال شهرزاد اینگونه نوشت:
 
«به عنوان هنرمندی از نسل معلمان شریف که هم پدر بزرگوارم و هم مادر بزرگوارم دو معلم زحمت کش این مملکت بوده اند و اکنون بازنشسته هستند از تمامی عوامل سریال شهرزاد و تمامی مفسدین فی الارض شاکی خصوص هستم و تقاضای رسیدگی دارم.
 
تمامی مفسدین فی الارض پرونده های اختلاس از جمله بارزش بازیگران و عوامل و پخش منحوس سریال [شهرزاد] که از جیب ملت شریف و صبور ایران و معلمان زجر کشیده و محترم دزدی های میلیاردی کرده اند اعدام باید گردند.» شهره قمر پیش از این هم به ماجراهای سریال شهرزاد پرداخته بود.
 
قمر در اواخر شهریور در اینستاگرام خود ترانه علیدوستی ، بازیگر مشهور را به شدت مورد حمله قرار داد و از او انتقاد کرد. شهره قمر علاوه بر اینکه علیدوستی را به براندازی، اغتشاش و جاسوسی علیه نظام متهم کرد، او و دخترش را تهدید به مرگ هم کرد.
 
قمر در صحبت های خود به ماجرای اختلاس تهیه کننده سریال شهرزاد و به تاراج رفتن صندوق فرهنگیان هم اشاره کرد.
 
او در اینباره نوشته بود:
 «یادمون نره امثال این خانوم با پول دزدی از صندوق فرهنگیان بینوا (در سریال شهرزاد) چه پولایی به جیب زدن…! حالا مسأله اینجاست چطور اون زمان میلیارد میلیارد پول دزدی مردم فقیر و معلمهای بیچاره رو به جیب می زدی نظام و همه چی خوب بود الان بد شد؟؟؟؟؟ جمع کنید بساط فساد و ریا و کثافت کاریاتونو.»
 
احتمال داده می شد برخی پست های ترانه علیدوستی در شبکه های اجتماعی که ماهیت سیاسی-انتقادی دارند باعث واکنش شهره قمر به علیدوستی شده بود.
این روزها دادگاه رسیدگی به اتهامات اقتصادی سید محمد امامی تهیه کننده سریال شهرزاد در حال برگزاری است و همین مسأله سبب شده شهره قمر بار دیگر به حواشی سریال شهرزاد بپردازد.
 
سید محمد امامی و سید محمد هادی رضوی (داماد محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت حسن روحانی) تهیه کنندگان سریال پرطرفدار شهرزاد بودند که از شبکه نمایش خانگی پخش می شد.
 
پولی که امامی و رضوی به عنوان سرمایه گذاران سریال شهرزاد از طریق آن به ساخت این سریال کمک کردند محصول اختلاس از بانک سرمایه و صندوق ذخیره فرهنگیان بود.
 رضوی در دادگاه رسیدگی به جرایم مفسدان اقتصادی در سال ۹۸، به دلیل اختلاس از بانک سرمایه به ۲۰ سال حبس و رد مال به ارزش ۱۰۷ میلیارد تومان محکوم شد و امامی نیز این روزها پاسخگوی اتهامات وارده به خود در دادگاه است.
 
از زمان مطرح شدن اتهامات اقتصادی تهیه کنندگان سریال شهرزاد ، بحث بازگرداندن دستمزد بازیگران و عوامل آن هم به میان آمد که از راه اختلاس تأمین شده بود، امری که با واکنش منفی آن ها رو به رو شد.
+24
رأی دهید
-166

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۰
  babak.iraniii - تهرانتهران، ایران

  قیافه سید هادی نشون میده از کلاه برداران هفت خطه شارلاتانی از قیافش میباره
  5
  102
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۵
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  بچه دهاتی رو بیاری بازیگر کنی میشه همین. خدا وکیلی امیر تتلو با اون خریت از این بیشتر میفهمه.
  25
  150
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان

  قیافش برام آشناست،پارسال سفری به آمستردام هلند داشتم،فکر میکنم در محله رد لایت استریکت،پشت ویترین وایمیستاد ۳۰ یورو میگرفت و از بالا و پایین سرویس میداد.حتما الان بخاطر کرونا بیکار شده برگشته ایران با این حرف ها دنبال پاچه خواری و نون درآوردنه.
  16
  95
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۵
  ۴۷
  heerad - کوالا لامپور، مالزی

  قمر مگو که یکی از و دایع حق بود. قمر مگو که یکی از بدایع چین بود. به پا زحله و زر بفت داشت پاچینی. چه گو یمت که چها در میان پاچین بود!
  8
  57
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹
  ۴۵
  Parsina - بروکسل، بلژیک

  این بیچاره مفلوک از بس که کم محلی دیده ریخته به هم و کلا روانش پاکه ٬ هر از گاهی میاد عرعر میکنه و جفتک میندازه که شاید یه نگاهی بهش بندازند وگرنه واژه هنرمند نه تنها بهش نمیاد حتی بکاربردنش هم سنگینه .خدا شفاش بده
  5
  87
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  ۵۰
  Persiangulf2535 - لند‌ن، انگلستان

  این زنیکه دیوونه دو حالت داره یا کلا از مخ تعطیله که هر وقت قرصها شو دیر میخوره سگ میشه شروع میکنه به پاچه گرفتن یا با بعضی کله گنده ها بعله که نفسش از جایه گرم بلند میشه که به همین راحتی واسه هر کسی که خوشش نیاد حکم اعدام صادر میکنه. مردم باید یه هشتک علیه این دیوانه راه بندازن تا تمام حسابهایه شبکه هایه اجتمایی این روانی روبخاطر ترویج خشونت و درخواستهایه غیر انسای اعدام که بارها تو حسابش خواهانش شده مسدود بشه .
  5
  93
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  پست اینستاگرم این بازیگر نمای پست فطرت محتوای تنفر آمیز دارد (تحریک به آدم کشی و قتل) و طبق قانون اینستاگرم اگر کابران گزارش کنند حتما از صفحه منحوسش حذف خواهد شد و احتمالا دفعه بعد اینستاگرم کل اکانتش را حذف خواهد کرد.
  4
  80
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  این طفلکی گویا در بچگی از بالای پله ها با سر به زمین خورده!
  4
  85
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۵
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  باشه چشم امام قمر ای که روح امام خمینی و لاجوردی و شرکا از داخل سوراخ سنبه های تو نمایان ومتجلی گشته و جانشین بر حق آنان هستی ...با اجازه چون یهویی شد و آماده نبودیم امشب دیگه دیره بچه ها ی شعبه طناب و شکنجه هم رفتن خونه فردا اما ترتیبشونو رو پشت بوم میدیم ...بت شکنی قمر جون نازتو برم قمر جون
  3
  59
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۱
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  باز این ننه قمر حرف زد
  5
  67
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  این قمر خودشیفته،/بیکار و بی بازی گشته،/اگه کسی بازیش میداد،/ به شهرزاد می گفت خداداد،/چون کسی بازیش نداد،/هی میکنه داد و بیداد
  2
  31
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۸
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  این گاگول کی هست؟ ولش کنید زنیکه علاف با این کارا میخواد خودش رو مطرح کنه اصلا خبرهاش رو نخونید . والا این نهایتش مثل چرخنده باید بیاد ملاق بزنه و هدفش مشخصه وگرنه کسی اصلا به حرفهای این علاف بیخود توجهی نداره که اصلا مهم باشه. آره اعدام کنید خخخخ مشنگ اسکول
  2
  25
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۲
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. تهرانی تازه به دوران رسیده اینو بدون که این شهره پرستو یه نمونه تهرانی اصیله که خیال میکنه فقط خودش خوبه دقیقا مثل تو. معلومه که پاتو از تهران بیرون نزاشتی و دنیارو ندیدی . دریغ از یکم فرهنگ و تربیت
  6
  23
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  شنیدن حرف حق از دهان یک ادم مشکوک(احتمالا پرستو)ثقیل است
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۵۷
  ۴۳
  raha832 - قاهره، مصر
  هنرمند؟ زککیییی. یواش بیا بابا سلیطه. خوبه که تو اون مملکت بی‌صاحب هر از گاهی یه از خود بیخبری پامیشه واسه خودش یه چیزی رو مصادره می‌کنه به نام خودش. خفه شو ببند اون دهان گشادتو. چقدر تو احمق و تو خالی هستی آخه. اون از تتلو که با وقاحت تمام خودشو خسرو آواز ایران معرفی کرده. اینم از تو بی‌هویت درپیت که خودتو هنرمند فرض کردی. به درد فیلمهای پورن هم نمیخوری. هنرت کجا بود خنده خانوم. به حرمت همون پدر و مادر بدبخت زحمت کشت که یه زمانی معلم بودن. بشین سر جات بیشتر از این مایه سرمشری اون بیچارها نباش.
  2
  18
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۷
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  این گونه سلبریدی ها که اینگونه گستاخانه تاخت و تاز میکنند ؛ اطلاعات رژیم پاشنه آشیل ازشان دارد . حتی از تو اتاق خوابشان فیلم دارند .
  0
  12
  ‌پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
  نظر شما چیست؟