ریزش موی بوریس جانسون خبرساز شد؛ عوارض کرونا یا کشمکش با گربه؟

روز گذشته بعد از پخش تلویزیونی سخنرانی نخست وزیر در مجلس عوام بریتانیا، برخی از تماشاچیان تیزبین متوجه تعداد زیادی تار مو روی شانه های او شدند و این گمانه زنی در انگلستان تقویت شد که بوریس جانسون به ریزش موی شدید دچار شده است.
 
نخست وزیر بریتانیا به نمایندگان مجلس عوام این کشور گفت که آمار مرگ و میر در این کشور رو به افزایش است و این شرایط دشوار در هفته ها و ماه های آتی نیز ادامه خواهد داشت و مقاومت مردم این کشور به بوته آزمایش گذاشته می شود.
 
پس از اتمام سخنرانی بوریس جانسون بسیاری از تماشاچیان به شبکه های اجتماعی هجوم بردند تا از قوانین جدید قرنطینه در انگلستان بگویند و در همین میان برخی افراد تیزبین به ریزش موی بارز آقای جانسون اشاره کردند که از علائم ابتلا به کووید ۱۹ است.
البته نخست وزیر بریتانیا حدودا شش ماه پیش به خاطر ابتلا به کووید روانه بیمارستان شد و سه شب را در بخش مراقبت های ویژه سپری کرد.
کاربری به نام Berrio در توییتر چنین نوشت: بورس ریزش مو دارد. اتفاق بعدی چیست؟
 
فرد دیگری با نام Marc Burrows پرسیده: آیا بوریس ریزش مو دارد؟کاربر دیگری هم اینطور نوشت: به نظر می رسد بوریس جانسون ریزش مو دارد. کت او پر شده بود از مو. این یکی از عوارض جانبی ابتلا به کووید است. بسیاری از مبتلایان دچار ضعف حافظه می شوند یا تمرکز حواس خود را از دست می دهند.
 
حدودا دو ماه پیش بود که یکی از کلینیک های پیشرفته در بریتانیا اعلام کرد ریزش مو به شکل شدید و دسته ای از عوارض ابتلا به کووید ۱۹ است.
 
متخصصان مرکز Centre در لندن نیز اعلام کرده اند در برخی بیماران مبتلا به کووید چرخه رشد موی دچار مشکل شده و موی رشد یافته روی سر آنها به سرعت می ریزد. در این افراد فولیکول های مو که در حال رشد هستند قبل از اینکه مرحله رشد را کامل پشت سر بگذارند وارد فاز استراحت می شوند که البته این مساله عموما به خاطر ایجاد استرس رخ می دهد.
 
البته برخی از تماشاچیان پخش تلویزیونی سخنرانی بوریس جانسون هم دیدگاه دیگری داشتند. برای مثال کاربری به نام Gavin Hepworth اینطور گفت: آیا بوریس پیش از آنکه به مجلس بیاید با گربه جنگیده است؟ کت او پر از مو بود.
 
کاربر دیگری به طنز نوشته بود: به نظر می رسد بوریس جانسون بالاخره قبل از آمدن به مجلس موهایش را شانه کرده.
فرد دیگری به نام اسکات کرافورد نوشته: انگار موهای بوریس جانسون زودتر سرش را ترک می کنند تا بریتانیا اتحادیه اروپا را!
 
شخص دیگری نوشته: فکر کنم هیچکدام از کارمندان بوریس او را دوست ندارند. من شخصا هیچگاه نمی گذارم مدیرم با این حجم تار مو روی کتش روی صحنه برود و سخنرانی کند.
+28
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  اگر کسی میتونه، اینا رو بهش برسونه. روغن مصطکی رو با حنا و پوست گردو قاطی و اینها رو هم بهش اضافه کنه: شنبلیله، گیاه دم اسب، مریم گلی، اسانس گزنه و رزماری و همچنین عصاره شیرین بیان. بزنه به سرش و بعد از نیم ساعت آب بکشه.
  71
  13
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۶
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  به رنگ موی جدید حساسیت داره.خخخخخ
  19
  5
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۸
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  بوریس ترکه میبینم که بخش عثمانیت زد بیرون..یکی از این جارو برقی شارک کوچولوها که باتری داره با خودت ببر روی شونه هات رو جاروبرقی بکش بزودی واسه خودت ابولی میشی...خخخ
  22
  15
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۴
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اشک چشم بچه مورچه یتیم و پای عقرب ماداگاسکار و چشم چپ قورباغه اتیوپیایی رو یادت رفت بنویسی
  4
  26
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۹
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کجا رو آب بکشه؟!
  4
  9
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
  ۵۳
  RAHSHENAS - برلین، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. اشک چشم مورچه رو یادت رفت!
  2
  9
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۳
  ۵۰
  زاده تهران - هامبورگ، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. روغن بنفشه چطوره ؟؟؟؟؟
  4
  11
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۲
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  برای کسانیکه دارن نسخه میپیچند،مطلب رو اول درست بخونید. طرف مشکل ریزش مو داره، نه نعوذ.
  7
  9
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
  نظر شما چیست؟