ترامپ: اولین تماسی که بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دریافت کنم، از ایران است

پرزیدنت ترامپ در جریان گردهمایی انتخاباتی شامگاه دوشنبه در فلوریدا
صدای آمریکا :دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در گردهمایی انتخاباتی خود در ایالت فلوریدا و با اشاره به دستاوردهای دولت خود گفت: ما قاسم سلیمانی، تروریست شماره یک جهان را از بین بردیم.

پرزیدنت ترامپ شامگاه دوشنبه ۲۱ مهر ماه در جریان این گردهمایی گفت: ما تروریست شماره یک جهان، و عامل کشتار گسترده نیروهای آمریکایی در سرتاسر جهان، قاسم سلیمانی را از بین بردیم. او مرده و دیگر از او خبری نیست.

رئیس جمهوری آمریکا افزود: از توافق هسته‌ای فاجعه‌بار دولت گذشته با ایران که به واقع اسف‌بار بود بیرون آمدم و به احتمال زیاد اولین تماسی که بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری دریافت کنم، از ایران است که برای رسیدن به توافق سر از پا نمی‌شناسند چرا که رشد ناخالص ملی آن‌ها ۲۸ درصد پایین آمده است و هیچ‌کس تاکنون چنین چیزی ندیده است.

پرزیدنت ترامپ در ادامه گفت: اولین تماسی که با من گرفته خواهد شد، از آن‌ها [از سوی ایران] خواهد بود. آن‌ها نباید سلاح هسته‌ای داشته باشند.

این نخستین حضور پرزیدنت ترامپ در گردهمایی انتخاباتی پس از بهبود از ویروس کرونا بود.
+50
رأی دهید
-28

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  با همین وعده ها ۴۲ سال حکومت اسلامی را سر پا نگاه داشته اند. شاید اگر مردم ما به این تهدید ها دل نمیبستند تا امروز حکومت را سرنگون کرده بودند. بنظر میرسد که هرچه تحریم ها بیشتر میشوند، سپاه و بسیجی که نگرانی مالی ندارند خونخوار تر و وحشی تر عمل میکنند. باید دل به دریا زد و به اعتبار همت خودمان آزادی را بدست آورد، وگرنه به امید این و آن نشستن کار را از این هم خرابتر خواهد کرد.
  5
  75
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
  ۵۴
  انا بیطرف - فسا، ایران

  فقط بلده حرف بزنه. کلا سیاستمدارها اینطورین و فقط حرف الکی میزنن. خب یه بارم عمل کن. اگه به حرف باشه ایران خودش بهترین رییس جمهور را داره--میبینی که میگه اقتصاد ما از المان هم بهتره
  7
  47
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۳۱
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  ج ا میخواد توافق کنه اما پشت پرده ولی ترامپ اهل مخفی کاری نیست. شاید بصورت مخفیانه توافق کنن. اما وقتی امضاهای لازم زده شد ترامپ میاد توی بوق و کرنا میکنه که با ایران توافق کردم.
  4
  44
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا
  نه داداش از پوتینه.
  0
  7
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۱
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. اینا همش نقشه امریکاییها هست که کژدار و مریض آخوندا رو نگه بدارند و بدینوسیله شما در تبعید ناخواسته باقی مانده اختراعات بیشتری برای آنها انجام دهی ...وگرنه به ایران برمیگردی و این اختراعاتت ایران را از امریکا جلو میاندازد ...بعد چه خاکی بر سر کنند؟ وقتی با توجه به تجارب خود پهباد ساختی در اندازه های ساس و شپش و کک به تنبان آنها انداختی چه کنند؟
  3
  12
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶
  ۴۰
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. همان ملت بی اطلاع و خیانت کاری که معتقد هست آشوب ۵۷ فقط کار کارتر بود و خودش هیچ تقصیری ندارد و فرا فکنی کامل میکند همان ملت حالا منتظر یک لات بیسواد دروغ گو که فقط منافع مستقیم خود را میبیند و ملت ایران برایش به اندازه یک زن فاحشه برای یک شب هم ارزش ندارد بنام ترامپ و او را قهرمان و گلادیاتور مینامد بیاید و آنها را از منجلاب ملا ها در آورد. زهی خیال باطل انهایی که از جهآلت نه میخاهید نه میتوانید در آیید
  2
  15
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اختراعات ما در همان اواخر دوران پهلوی میرفت که ایران را از خیلی ها جلوتر بیندازد، متاسفانه حماقت هم میهنان من است که کار را خراب کرد و هنوز هم به لطف تبلیغات منفی بعضی از مواجب بگیران هنوز باهمان افکار و تصورات درجا میزنیم.
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۷
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا::]. کارتر، تاجر بادام زمینی، باید سیاستمدار بسیا قهاری میبود که توانست شاه را به ما نوکر خود معرفی کند و شب ها ما را به بالای بام بکشد که الله اکبر و مرگ بر شاه فریاد بزنیم. البته اگر من هم جای کارتر بودم همینطور میکردم! از ملتی که مستعد سواری دادن باشد باید سواری کشید. ( بخصوص به نفع ملت خود).
  1
  6
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۴
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. بله درسته تحریمهای آمریکا فقط باعث شده اورانیوم ذخیره شده ایران بیشتر شود و موشکهاش قویتر بشه و از زیر زمین هم موشک شلیک کنه و کشتی هاش به ونزوئلا بره از طرف دیگر کمر مردم زیر دلار 30 هزار تومنی شکسته و طیقه متوسط کوچک شده و خشونت حکومت هم بیشتر شده بعد هم به مردم گرسنه می گویند اعتصاب کنید نه این نمیشه
  1
  1
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. خوبه حالا اعتراف کردی یکی از کسانی هستی که پشت بام شعار میدادی!! از طرفی ما مقصر هستیم که اصلا نبودیم!! الان برای پیمان نوین شاهزاده چه کاری کردی؟ آیا فعالیتی کردی که بین مردم تبلیغ بشود یا اینکه زورت به اهالی سایت میرسد؟
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۴۱
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. اینکه که من بالای بام یا در زیرزمین خانه جاوید شاه میگفتم یا الله اکبر اصلاً مطرح نیست. همینکه بعد از روشن شدن خودم در طی سالهایی که اینترنت برقرار شده توانستم با قلم خود شک به دل حتی یک نفر انداخته باشم و متعاقباً کک به تنبان آخوند، به باور خودم شق القمر کرده ام. شاهزاده نیاز به لشگری داشت که جامعه را برای دریافت پیام نوین آماده بکند و من سربازی از اعضای این لشگر بوده ام.
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۱۱
  نظر شما چیست؟