پسر سفیر ایران در دانمارک پس از طلاق همسرش : آقای صدرالساداتی تو زندگی ام را گرفتی

امیرمحسن مرادیان در یادداشتی در صفحه شخصی اش با اعلام خبر جدایی اش از آناشید حسینی، خطاب به صدرالساداتی فردی که با انتشار تصاویر خصوصی از ازدواج او، برایش مشکلات فراوانی ایجاد کرده بود نوشت: تو زندگی من را گرفتی ...

امیرمحسن مرادیان در یادداشتی در صفحه شخصی اش با اعلام خبر جدایی اش از آناشید حسینی، خطاب به صدرالساداتی نوشت:
 پس از این پست اینستاگرامی، صدرالساداتی نیز با انتشار یک پست اینستاگرامی به امیرمحسن مرادیان پاسخ داد:

آناشید حسینی نیز امروز نوشته ای را در بخش استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و خبر طلاقش را تایید کرد.
دو سال پیش عروسی امیرمحسن مرادیان پسر سفیر ایران در دانمارک و آناشید حسینی واکنش زیادی را در بر داشت آقای صدر ساداتی یادداشتی را در صفحه اینستاگرامش در مورد مراسم عروسی پسر یکی از سفیران منتشر کرده است که بدین شرح است: آقای مرتضی مرادیان، سفیر محترم جمهوری اسلامی در دانمارک! ضمن تبریک دامادی آقا زاده تان و آرزوی خیر و عاقبت بخیری برای خانواده محترم... یکی از دوستان عکس‌های عروسی دیشب را در اینستا دیده بود و از من سؤالی پرسید که نتوانستم خوب جواب دهم..... ایشان گفت: آقای سفیر جمهوری اسلامی هم انسان مذهبی هستند و هم آشنا به مبانی انقلاب. از آنجا که امام فرمودند: اگر مسئولین از کوخ نشینی به کاخ نشینی رفتند باید فاتحه جمهوری اسلامی را خواند ... سؤال من این است که قطعا یک هزارم این ملت هم نمیتواند در لاکچری‌ترین سالن‌های کشور (دانیال، شهرک غرب) و با ماشین بنز برای فرزندشان مراسم بگیرند، آیا شما خود را مسئول نمیدانید؟ یا اینکه قرار است فاتحه جمهوری اسلامی را بخوانیم؟ یا اینکه تحلیل و تفکر امام نسبت به زندگی خصوصی مسئولین غلط و سطحی بوده؟. بنده نتوانستم خوب جواب بدهم، از شما و دوستان دیگر تقاضا دارم یک جوابی بدهید ما فوروارد کنیم؟
+22
رأی دهید
-117

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  کجاشو دیدی تازه اولشه نوبت یکی یکی تون میشه. اه تمام ملت ایران در کمین همه تونه و بزودی گریبانگیر تک تک تون میشه.
  6
  216
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۰۸
  ۴۳
  Cocoo - ونکوور، کانادا

  به درک به جهنم که زندگیت به هم خورد. دیگه غصه شما ....ز اده هارو هم باید ما بخوریم. اون موقع که دوتأی با پول‌های ایران دنیا رو میگشتید و عکس پشت عکس پز کیف و کفشتون و به عالم و آدم میدادید خوب حالا هم برو مثل اون بچه بازه یه بچه ۹ ساله واسه خودت بگیر صنعت اونو نگاه د ار
  4
  177
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۸
  ۳۵
  redsky95 - تورنتو، کانادا

  نوش جونت. از برگ چغندر صدا بلند میشه اما از مردم نمیشه. دزد میاد میبره. یه های یه هوی اره نمیندازن تا دزده فرار کنه. اره خب اگه این کارا رو کنن تابستون سال بعد نمیتون برن تهران پز خارج نشستنو بدن. ارع. تنها کسی که پناهنده قلابیه منم انگار.
  6
  128
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۲
  ۵۳
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  اگر من جای امیرحسین بودم سکته میکردم و فنا میشودم بعداز جدای این حوری اندر حوری !
  63
  12
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۷
  ۳۹
  kakoch - بنام وطن ایران - کاکوچ ، ایران

  مرده شور همه شمارو ببرن که تو زندگی همه شماها بوی نکبت میاد. یکی از دوستان تعریف میکرد تمام سفیر ها و اکثر کارمندان دوره ای سفارت ایران در دانمارک بعد از اتمام ماموریت خانواده هاشون در آنجا میمانند و در مدت ماموریت خود تمام مراحل اقامت را انجام داده و بعد از اتمام ماموریت خانواده هاشون در دانمارک ماندگار میشوند!
  5
  133
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  حیف از این خانم که با تو بود اسکول
  14
  57
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  زنت خوشگل بود و توهم بچه از دستت درش آوردن،بدو تا بگیریش،خوشبه‌حال صدر اعظم، حضرت علی‌ میگه زنه خوشگل مال خود آدم نیست،البته من اعتقادی به مذهب آنهم اسلامیش ندارم.
  37
  7
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۸
  ۴۲
  V A H I D - منچستر، انگلستان

  اخه ابله نه خودت نه بابای سفیر از خودت ابله تر نه امنیتی های چماق به دست ابله تر نفهمیدین این خانوم پرستوی جاسوسی سرویس های امنیتی غربی هست؟ آخه بچه آخوند بوگندو چی فکر کردی پیشه خودت . دوستان این خانوم رو دنبال کنید ببینید کی و کجا عکسهای لختی و بدونه حجاب چوسلامیش رو روی جلده مجلات و بیلبوردهای تبلیغی میبینید.
  5
  65
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  تو که اسلامی هستی چرا میری نون مسیحی رو میخوری؟ تو باید توی کشور اسلام میموندی نه اینکه زنت تمام سالنهای مد اروپا رو بگرده دخترای بیکینی پوش رو بازدید کنه ...شاید هم وسوسه شده به ویکتوریا سکرت رزومه داده تو تنها موندی!! خخ
  5
  81
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۵
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  میگند طرف لقمه گنده تر از دهنش برداشته همینه
  2
  54
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۱
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  نکو رو تاب مستوری ندارد. ببندی در ز روزن سر برآرد. ممکنه یک مدت تاب بیارن به خاطر پولتون اما مگه میشه زن زیبا رو این طوری تو چاقچور پیچوند؟
  5
  36
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۸
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  خدمات کنسولی سفارت های جمهوری اسلامی ، به مانند دزدان سر گردنه هستند ، امضای هر ورقه ۲۰۰ تا ۳۰۰ کرون پول میگیرند ،، پاس بی ارزش جمهوری اسلامی سه برابر پاسپورت اروپایی هزینه میگیرند ، خب معلومه که تا چهار نسل آقایان سفیر در دانمارک و ونزوئلا و آقازاده هایشان به مانند اشراف زندگی میکنند ،
  0
  31
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۴۸
  ۳۹
  stockholm - استکهلم، سوئد

  با ارزوی روزی که ملت شریف ایران اسم صحیح این صیغه زاده ها که انگل زاده میباشد را بکار ببرند
  0
  22
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران

  چقدر پسر سفیر بیل زده زحمت کشیده پول درآورده . ملت چرا نمی گذارید بخوره . . این بخشی از دفاعیات دون پایگان حکومتی امثال یا فاطمه است از انگل زاده ها . در روزهای اخر جکومت هوا پسه یا فاطمه مخفی شده یا با چهره جدید داره دنبال ارباب جدید میگرده مزدوری تو خون این موجودات هست
  0
  25
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۲
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. دیگه هیچی‌ پیدا نکردی؟ از چی‌ ناراحت هستی‌؟ از اینکه مسلمان است و رفته در بلاد کافران ازدواج کرده؟ یا اینکه از این ناراحت هستی‌؟ که آقازاده است ،و میلیون دلار پول مفت دزدیده ؟ وسط این همه بزن و بکش .بگیر. بدزد . مشگل شما این است. که خانم بره ،طرف ویکتوریا سکرت ؟یعنی‌ اگر خانمه طرف ویکتوریا سکرت نره .و پول خروار خروار بدزد. فقط کافی‌ است. اگر نماز خواند؟ انتقاد‌ها شما خیلی‌ بو دار است.نمی‌ دانیم انتقاد است؟ یا احسن احسن ؟
  4
  8
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. ببین عمو ...سعدی باید میگفت هنر نزد ترکان است و بس...این خودش هنر است که مطلب را جوری بنویسی که هرکس به تبع خود بخواند و برداشت کند. حال شما که از ویکتوریا سکرت بحمدلله بدی ندیدی هرچه حور و پری را آورده مجانی در اختیار شما قرار میدهد که در زادگاه خود شهر قم خوابش را هم میدیدی دایه پا میشد با چماق بر سرتان میزد و خواب را پاک میکرد.
  7
  4
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  یه آقازاده قویتر پیدا شد از چنگت درآورد ...خخخ
  2
  17
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  چپیه دختر ناز،/اصلاحطلب بود آغاز،/راستیه اما تو عکس،/اصولگرا بود ناکس،/با هم دزدیدن خوردن،/ سهم ملت بود مردن،/
  1
  3
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
  نظر شما چیست؟