کژوان الماسی توسط ماموران در تجمع درگذشت استاد شجریان در تهران بازداشت با دو گلوله کشته شد

خبرگزاری کنگره ملی ایرانیان : کژوان الماسی جوان ٣٠ ساله، فرزند اقبال، اهل سنندج پنجشنبه شب توسط ماموران سرکوبگر رژیم در جریان تجمع برای درگذشت استاد شجریان در تهران بازداشت و درون ون نیروی سرکوبگر رژیم با دو گلوله به قتل رسید.

ساعتی وزارت اطلاعات در تهران ⁧‫اقبال الماسی‬⁩ پدر جانباخته را دستگیر و تحت فشار قرار داده تا سناریوی ساختگی کشته شدن غیرعمد فرزندش در مکانی غیر از مقابل بیمارستان جم تهران را بپذیرد.

وزارت اطلاعات اعلام کرده بستگان این جوان هرچه سریعتر مطالب خود را درباره قتل کژوان را از شبکه‌های اجتماعی حذف کنند، در غیر این صورت نه تنها پیکر کژوان را تحویل نمی‌دهند بلکه همه خانواده را بازداشت خواهند کرد.

***
این ویدیو را کمال الماسی در اینستاگرام خود منتشر کرده و میگوید که برادرزاده‌اش کژوان الماسی اهل سنندج که در رستورانی در تهران مشغول به کار بوده، همراه با یک تن دیگر در مراسم درگذشت شجریان توسط نیروهای امنیتی بازداشت و به قتل رسیده است.
+104
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  سرزمین اریا - کویت ، کویت

  داستان یک فیلم هندی ,ادعاهای سخیف به سبک فیلمهای هندی
  96
  8
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۱
  ۴۵
  Nagonsar - مونیخ ، آلمان

  نمیدونم چرا رژیم ناراحته، فکر کرده ملت ایران هم متل مردم تونس بخاطر مرگ یک دستفروش قاره اسیا را به اتش میکشند.... .مشت های آسمان کوب قوی. واشده ست و گونه گون رسوا شده ست. یا نهان سیلی زنان، یا آشکار. کاسة پست گدائی ها شده ست. خانه خالی بود و خوان بی آب و نان. وآنچه بود، آش دهن سوزی نبود. این شب ست، آری، شبی بس هولناک؛. لیک پشت تپه هم روزی نبود. باز ما ماندیم و شهر بی تپش. وآنچه کفتارست و گرگ و روبه ست. گاه می گویم فغانی برکشم،. باز می بینم صدایم کوته ست. باز می بینم که پشت میله ها. مادرم استاده، با چشمان تر....
  1
  35
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۴۰
  sure esrafil - مونیخ ، آلمان
  خب عمو جون اول تسلیت به شما و خانواده داغدار این غزیز،بعد شما هم این ور اب نشستید و تهدید میکنید، مثلا چی برسونی، اگر مرد میدونی،این گوی و اون میدون، شما راحت میتونید برید کردستان عراق، اونجا هم تهیه سلاح از خرید نان از یک نانوایی راحت تره، بجای تهدید عمل کن تا ببینی ملت کرد چطور مثل کوه پشتتون میایسته
  28
  9
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۲
  ۴۰
  Raphaels Tromped - مونیخ ، آلمان

  دست از سرتون بر نمیدارم، نکنه آرایشگری عمو، معلومه زیاد سرت گرمه، اگر امثال شما ها نبود،ملت و نسل جوان امروزی ایران راه خودش و پیدا میکرد، امثال تو با: من سیاسی بودم و من زندان کشیدم و من انم که رستم بود پهلوان شدید مرد میدون...خاک بر سر مردمی که دل به امثال تو خوش کنه.ابروی خلق کرد را بردی!
  31
  8
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۶
  ۵۰
  نیایش - تهران، ایران
  ای بی وجدانها باز هم چوان بی گناه مردم رو کشتید یه روزی جواب پس خواهید داد اون روز دور نیست
  1
  19
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::سرزمین اریا - کویت ، کویت::]. اذری این اسم جدید شما است؟ با آرین بوی چکار کردی ؟
  4
  11
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عمو بی وجدانی نکن اون یکی دیگه هست من هیچوقت خون ناحق نمیگذارم پایمال بشود مثل بعضی سوسیالخورها نیستم
  7
  4
  ‌سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۰
  ۵۱
  سرزمین اریا - کویت ، کویت
  فیلم درجه سه هندی که بعضیها که بد سلیقه هستن دوست دارند و تبلیغش رو میکنن
  1
  1
  ‌چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۹
  نظر شما چیست؟