زیباکلام: مردم دیگر به خاتمی هم رأی نمی‌دهند چه رسد به عارف

العربیه :مشرق نیوز شنبه 10 اکتبر به نقل از صادق زیباکلام، فعال سیاسی در خصوص کاندیداتوری عارف در انتخابات 1400 نوشت، آقای عارف متوجه نیست که حتی اگر آقای خاتمی در انتخابات نامزد شود و اتفاقا تأیید صلاحیت هم بشود مردم رأی نمی‌دهند چه رسد به خودش که چهار سال مهر سکوت بر دهان کوبید.

زیباکلام افزود: «آقای عارف در چهارسال دوره نمایندگی‌اش که بسیاری اتفاقات مهم در زندگی مردم رخ داد، هیچ اظهار نظری نکرد و اصلا برایش مهم نبود که بر سر مردم می‌آید و در تمام این احوال که هیچ سخنی در دفاع از حق مردم نگفت، خود را نماینده اول تهران معرفی می‌کرد و بعد از مجلس دهم تا امروز هم از دیوار صدا در می‌آید از عارف نه و در چنین شرایطی می‌آید و می‌گوید می‌خواهم در انتخابات نامزد شوم؛ در صورتی که یک نفر هم به او رأی نمی‌دهد.»

این فعال سیاسی ادامه داد: «واقعا اعلام نامزدی عارف و سخنان او آن‌قدر بی‌اهمیت است که صحبت‌کردن درباره آن اتلاف وقت است. اصلا او چه نگاه و ایده‌ای برای حضور در انتخابات دارد که بخواهیم تجزیه‌ و تحلیل کنیم. سخنان عارف واقعا ارزش بحث‌ کردن ندارد.».

زیباکلام در پاسخ به این پرسش که آیا در شرایطی خاص این امکان وجود دارد که اصلاح‌طلبان بر عارف به اجماع برسند، اظهار کرد: «به‌هیچ‌وجه امکان ندارد نیروهای اصلاح‌طلب بر سر عارف به اجماع برسند زیرا می‌دانند حمایت از او هیچ تغییری در اوضاع اصلاح‌طلبان ایجاد نمی‌کند.»

وی درباره اینکه چه‌قدر محتمل است که اصلاح‌طلبان به سمت ائتلاف با علی لاریجانی برود، خاطرنشان کرد: «نه آقای عارف و نه آقای لاریجانی هیچ‌کدام شانسی در انتخابات آینده ندارند و تردید نکنید رئیس‌جمهور آینده ایران یک فرد تندرو و نزدیک به جبهه پایداری خواهد بود.
+19
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  عارف که پسرش نژادپرست هست
  1
  2
  یکشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان
  این اخوند ها و اخوند بچه ها و اخوند زاده ها و همه گور کن ها و کفن فروش و لولهنگ دار های مسجد که به یمن انقلاب ویرانگر به نان و نوایی و اسم و رسمی رسیده اند شگ انها بیقین تبدیل شده که مردم کشور ما فقط افراد اخوند مانند خاتمی و عارف و دیگران را می شناسند. اینها خیال می کنند واقعا صاحبان اصلی کشور هستند . عجب قوم پر رو و وقیحی هستید شما
  1
  6
  دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.