دورگردانی عاملان شرارت و درگیری بیمارستان پورسینای رشت + تصاویر

ایسنا : عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان پورسینای رشت پس از دستگیری توسط پلیس، امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاء عام دورگردانی شدند.
 
سردار عزیزاله ملکی امروز با حضور در محل وقوع درگیری اراذل و اوباش در بیمارستان پورسینای رشت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در پی گزارش مردمی به مرکز فوریت‌های پلیس 110مبنی بر وقوع درگیری و نزاع دسته جمعی توسط تعدادی از اراذل و اوباش که در ساعت 1:45 بامداد روز سه شنبه، 8 مهر ماه در محوطه اورژانس بیمارستان پورسینای رشت به وقوع پیوست، بلافاصله با حضور عوامل پلیس در صحنه مراتب شناسایی و دستگیری مسببین این درگیری در دستورکار یگان‌های عملیاتی پلیس قرار گرفت.
 
این مقام ارشد انتظامی گیلان افزود: صبح همان روز در ادامه بررسی‌ها یک نفر از عاملان اصلی این نزاع که در محور لشت‌نشا به کوچصفهان در حال تردد با خودرو شخصی بود، شناسایی و در حین فرار از دست مأموران با اصابت گلوله پلیس به وی، دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.
 
سردار ملکی با اشاره به اینکه در ادامه بررسی‌ها، تعداد سه نفر دیگر از این اراذل و اوباش طی عملیات غافلگیرانه پلیس در شهر رشت دستگیر شدند، گفت: سایر متهمان اصلی که پس از انجام شرارت، شهر رشت را به مقصد استان البرز ترک کرده و به صورت مخفیانه قصد خروج از کشور را داشتند با اشرافیت اطلاعاتی پلیس طی اعزام تیم‌های عملیاتی به استان البرز در روز جاری طی یک عملیات غافلگیرانه در داخل یک دستگاه خودرو پراید شناسایی و دستگیر شدند و تعدادی سلاح سرد شامل قمه، قداره و چاقو از آنها کشف و ضبط شد.
 
وی با تاکید بر اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به شدیدترین وجه برخورد خواهد شد، تصریح کرد: پلیس و دستگاه قضایی مصمم هستند با شدت هرچه بیشتر با مخلان امنیت عمومی برخورد کنند.
 
این مقام ارشدانتظامی با اشاره به رضایت مردم از عملکرد مقتدرانه پلیس در برخورد با هنجارشکنان، خاطرنشان کرد: شهروندان در صورت برخورد با هر گونه مزاحمت از سوی اراذل و اوباش با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند.
 
فرمانده انتظامی گیلان تصریح کرد: پلیس در هر شرایطی اجازه عرض اندام و قدرت‌نمایی‌ به اراذل و اوباش و مخلان آسایش مردم را نداده و با اقتدار کامل با آنها برخورد خواهدکرد.
 
گفتنی است؛ عاملان اصلی شرارت و درگیری بیمارستان پورسینا پس از دستگیری توسط پلیس، ظهر امروز برابر دستور قضائی در محل شرارت خود و در ملاء عام دور گردانی شدند.
+82
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  شاه هم باید همین کار رو با اراذل و اوباش می کرد
  9
  56
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
  ۵۳
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  اینارو میبایست سروته میگردوندند، نه انطوری در حالی که دارند به مردم چشم غره میرن بگردوننشون!
  4
  41
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  درود بر نیروی انتظامی، دست مریزاد.
  59
  17
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۵
  ۷۶
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  از چهره این جوانان بیکار وولگرد مشخص است که با این دور گردانی نه تنها تنبیه اخلاقی نمیشوند بلکه چند روز دیگر سینه خودشان را سپر نموده و این عمل خود را بمثابه فتح قله فتح المبین می بینند . اینگونه افراد را باید از وسط پا اویزان کنند تا مایه عبرت بقیه جوانان بیکار جویای نام شود.جوانان ما افتخاری جز اینگونه کار ها ندارند. تولیدات حکومت اخوند همین است که می بینید
  2
  57
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۵۰
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان

  عجب!! متمدن شده اند دیگه آفتابه گردن کسی نمی اندازند
  4
  38
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۰
  ۱۰۳
  منوچهری - تهران، ایران

  خب که چی؟ گذاشتین شون تو ویترین که بیشتر اسم در کنن؟ آخه اینکه نمیشه مملکت داری!! دو روز دیگه ولشون میکنین تو جامعه تا عقدای که امروز جمع کردن رو سر بقال و چقال خالی کنن؟ کشور رو نابود کردید با این کارهاتون کثافتها!!
  3
  42
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۴
  ۵۴
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  کی میشه که آخوندا رو چپه سوار خر کرده و در شهر بگردانیم!
  4
  62
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  جامعه تحقیر شده ؛ خانواده های معتاد ؛کودکان کار ؛ عقده های روحی و روانی ؛ سرکوب امیال جنسی ؛ دین ارتجایی ؛ خب نتیجه اش رشد این جوانان خلافکار است. اتفاقا این سبک تحقیر بیشتر جواب منفی میده ؛ گاهی گروهی به یک دختر بچه تجاوز میکنند و حتی لباسش را میبرند تا بیشتر ذجر بکشه
  3
  27
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۶
  ۳۸
  freedom of the press - تهران، ایران
  اینها سیاست آخوندی برای اینکه ما اینقدر قوی هستیم و برای ترساندن مردم از قیام سراسری . البته اگه ما مردم ایران غیرت قیام کردن و نجات کشورمان ایران را داشته باشیم.
  5
  23
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۸
  ۵۰
  لشگر ششم ورماخت - لنگرود، ایران
  اینا همونایی هستن که چند روز دیگه که مردم میریزن توی خیابونا که قیام علیه حکومت کثیف اسلامی کنند ، حکومت بهشون باتون و اسلحه میده که به سمت مردم شلیک کنن و ملت رو سرکوب کنند . کامنت ها رو وقتی میخونم اصلا تعجب نمیکنم .چونکه چهل و دو ساله که مردم رو دارن فریب میده ن با این حیله ها و حقه هاشون و مردممون هم روزبه روز تجربه شون توی احمق شدن بیشتر میشه
  3
  10
  جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۳
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  اینجوری فقط پر رو تر میشن ، روز به روز آمار خلاف داره بیشتر میشه ، چرا از کشورهایی که آمار خلاف توشون کمه درس نمیگیرید این روش‌های احمقانه قدیمی و نتیجه معکوس میده
  1
  6
  جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۴۹
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان
  کیس خوبیه برای پناهندگی، آلمان که از این آشغالها زیاد راه داده.
  4
  6
  جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۵:۱۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  جامعه‌ی بیمار تولید دیگری ندارد، اینها خودشان قربانی شرایط اجتماعی هستند، تفکر مغولی و انتقامی بر جامعه حاکم است و حل مسائل همیشه از راه زور وضع را اینگونه کرده است، این است آن مقام انسانیت و میراث شوم خلخالی و شرکای او.
  0
  1
  شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۳
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  [::بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان::]. شما پدرت چشم آبییه ؟!! و تو آلمان بدنیا اومدی ؟!! چه خوب فارسی نوشتن یاد گرفتی ؟!! ولی دوست آلمانی من اگه زاییده و ... آلمان نباشی ، بد به خودت فحش دادی ، ای پناهنده آشغال ( خودت این اسم رو گذاشتی )
  0
  1
  یکشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
  نظر شما چیست؟