زنی از سفیر فرانسه به دلیل برداشتن کاندوم حین همخوابگی شکایت کرد

یورونیوز :یک زن ۳۰ ساله از یک دیپلمات فرانسوی به دلیل نگذاشتن کاندوم در حین همخوابگی با او، نزد دادگاهی در پاریس شکایت کرد.

این زن می‌گوید که در شامگاه ۲۳ سپتامبر (۲ مهر)، هنگامی که با رضایت خودش مشغول سکس با مردی در خانه او بوده، متوجه می‌شود که به رغم درخواست او، شریک جنسی‌اش کاندوم نگذاشته است. نشریه فرانسوی لوپوئن که روز سه شنبه این خبر را از قول منابع نزدیک به پرونده منتشر کرد، می‌نویسد که متشاکی، سفیر فرانسه در یک کشور خارجی است و زن سه روز بعد از آن شب از او شکایت کرده است.

دادستانی پاریس هم اکنون تحقیقاتی را برای بررسی موضوع آغاز کرده و به گفته منبع مورد استناد لوپوئن، پرونده این تحقیق به ناحیه ۲ پلیس قضایی پاریس سپرده شده است.

شاکی برای پلیس توضیح داد که از طریق یک سایت دوست‌یابی با این دیپلمات آشنا شده است. آنها قبل از آن بدون داشتن رابطه جنسی چندین بار همدیگر را دیده بودند.
پیشینه
در ژانویه ۲۰۱۷، یک فرانسوی متهم به این عمل به تصمیم دادگاهی در لوزان سوئیس به جرم «تجاوز به عنف» به دوازده ماه حبس تعلیقی محکوم شد. در ماه مه همان سال، دادگستری سوئیس این حکم را در دادگاه تجدیدنظر تأیید کرد، اما این عمل را زیر عنوان «ارتکاب فعل جنسی ارتکابی علیه شخص ناتوان از تشخیص یا مقاومت» طبقه‌بندی مجدد نمود.

در قانون مجازات فرانسه، جرم تجاوز جنسی این گونه تعریف شده است: «هر گونه عمل دخول جنسی، به هر شکلی، که با خشونت، محدودیت، تهدید یا غافلگیری بر شخص دیگری انجام شود».

در فرانسه قانون یا رویه قضایی خاصی برای این عمل، یعنی برداشتن کاندوم در جریان رابطه جنسی توافقی که به آن «پنهان‌کاری» در رابطه جنسی نیز گفته می‌شود، وجود ندارد.
+11
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  انا بیطرف - فسا، ایران
  دیپلمات شدیم حواسمون باشه کاندوممون برنداریم هر چند با کاندوم حالش کمتره ولی بهار از جریمه هست--مردم دنبال چه چیرایی هستن و مردم ایران در فکر اینکه فردا دلار چنده و جنسها چندبرابر میشه--دیگه ایرانی ها پول کاندوم ندارن از اول بدون خانم فرانسوی--مقسی
  13
  17
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۰
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران

  در انجا دیگر مسائلی مثل توهین برهبری،یا تشویش اذهان عمومی،توهین بمقدسات،،،،،،،ندارند و به نوعی از سکس شاکی میشوند،حالا چطور میشود ثابت کرد که کاندوم داشته یا نداشته؟!؟
  4
  31
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۴
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  حاجی فرمودند که از در پشتی وارد فروشگاه بشید چیزی هم لازم نداره
  11
  15
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  لابد قاضی دستور خواهد داد که اول صحنه جنایت را بازسازی کنند!
  3
  34
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۰
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران
  روش جدید خانومها برای تیغ زدن مردها. حتما پول بیشتر خواسته طرف زیر بار نرفته همچین چیزی رو ادعا کرده. مشکل اروپا اینه که شکایت کردن کم هزینه اس و الانم فصل بیکاری این خانومهاست خوب شاید بتونه یه چیزی به جیب بزنه.
  3
  20
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  بنده خدا داشته تنگی نفس میشده یک لحظه ماسک رو برداشته نفسی تازه بشود! مگر شما در طول روز ماسک کرونای خود را دائما روی صورت نگه میداری؟
  2
  19
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۵
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  روزگار عجیبی شده والله بعضی زن‌ها دیگه گندشو در آوردن ، از هر حرکت زیر پتویی شکایت میکنند ( چهار روز دیگه در میاد من دو تا ماچ میخواستم اون سه تا کرد برو بریم دادگاه )!!!!!!!!! از یه طرف میگن رابطه باید دوطرفه باشه از طرف دیگه هیچ حقی برای مرد و خواستش قائل نیستند
  2
  15
  جمعه ۱۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
  نظر شما چیست؟