اولین واکنش روحانی به مناظره انتخاباتی ترامپ و بایدن

فرارو: رئیس جمهور در جمع اعضای کابینه دولت دوازدهم گفت: مناظره شب گذشته کاندیدا‌های ریاست جمهوری آمریکا نشان داد که آمریکایی‌ها به چه اوضاعی گرفتار شده اند.
 
حسن روحانی در هیأت دولت با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در شرایطی هستند که هر روز یک توطئه ایجاد می‌کنند، اظهار داشت: مناظره شب گذشته کاندیدا‌های ریاست جمهوری آمریکا نشان داد که آمریکایی‌ها به چه اوضاعی گرفتار شده اند. آمریکایی‌ها از یک طرف بدترین وضعیت را در کرونا داشتند و از طرف دیگر بدترین بیکاری امروز دامن آن‌ها را گرفته و از طرف دیگر ناآرامی‌های داخلی در این کشور از شرایط قبل بدتر است و در سیاست خارجی هیچ چیز هم به دست نیاورده اند.
 
وی با اشاره به اینکه آمریکایی‌ها در سیاست خارجی خود نه تنها نسبت به ایران بلکه نسبت به منطقه، پاسیفیک، اروپا و نیز نفتا ناموفق بوده اند، گفت: کشوری که این همه مشکلات دارد طبیعی است که این مشکلات را بخواهد به دنیای بیرون منتقل و علیه ایران و جهان هم توطئه کند.
+7
رأی دهید
-137

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  بنده شخصاً از شما درخواست میکنم که بیایی و در سمت رئیس جمهور اوضاع آمریکا را هم سر و سامان بدهی. خدا را چه دیدی؟ شاید عمامه شما هم اینجا مد شد و همه مردان به شکل بوزینه های ریشو با کلم روی سر تبدیل شدند.
  6
  147
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  تو یکی. گوبلز. اسلامی و مالشگر ملایان سوسمار نژاد خفه خون. تشکر کن از گوادالوپ و کارتر بی همه چیز که از وحشت ایران رو به فراسو و منابع طبیعی ایران. عنقلاب شکوهمند را پایه گذاشت تا شما اخوندهای حقه باز دزد بچه باز به قدرت برسید انقدر اکثریت بی مطالعه بودند که نفهمیدند یکی از مهمترین دشمنی های خمینی کشف حجاب دوران پهلوی بود که انرا در ردیف اشاعه ی فحشا می دانست سناریو انگلیس و اجرا کننده کارتر با صدها هزار خیانتکار مجاهد توده ای و اسلامی عقب افتاده . نتیجه ایران امروز با تعدادی عمامه ی الوده بر سر عرعر نژاد های ۱۴۰۰ سال پیش. عزاداری برای قاتلان نیاکان ایرانیان راستین فراموش نشود.
  5
  109
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این سخنان از کسی است که روز و شب یا بهش تو مجلس فحش چاله میدانی می‌دهند و یا نماینده ها همدیگر را کتک میزنند
  3
  99
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
  ۳۴
  gholdor - ناتینگهام، انگلستان

  دیگ به دیگ میگه روت سیاه
  3
  79
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  من نمیدونم این نشه چی میزنن
  3
  63
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۶
  ۴۲
  Salabat - تهران، ایران

  حسن، ببند!
  2
  66
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
  ۶۱
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  لال نمیری صلوات، این یارو حسن دلقک نمیتونه قیمت پیاز و سیب زمینی را برای یک روز یکسان نگهداره آنوقت راجع به اقتصاد آمریکا نسخه میپیچه، حسن بس کن هر موقع دهنت را باز کردی قیمت ها بلا رفته نمیتونی لال بشی
  2
  49
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
  ۶۰
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان

  هر چه دهنشو بیشتر باز کنه بوی کندش بیشتر در می آید .مثل هم زدن ......هرچه بیشتر هم بزنی بوش بیشتر میشه
  0
  21
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]خدا را شکر که در نبرد تور، (به انگلیسی: Battle of Tours وoktober 732) نیروهای فرانک (در فرانسه) به رهبری شارل مارتل با خلیفه اموی به فرماندهی عبدالرحمن الغافقی فرمانده نظامی عرب آندولس پیروز شده و عبدالرحمن الغافقی کشته شد. وگرنه الان نصف مردم دنیا زیر چادر در۹ سالگی به عقد مردها وادار می شوند و درآرزوی سفر حج و ارضا کردن مردها در پشت شتر بودند و پسر بچه ها کافران هم برای استفاد جنسی این آخوند ها اماده می شدند
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۲
  ۵۰
  shirzan - برلین، آلمان

  ایشون مناظره خودش با رئیسی و قالیباف رو یادش رفته هر کی به اون یکی میگفت دزد و حقه باز . حالا هر کدوم شدن رئیس یکی از قوای سه گانه
  0
  28
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  اوضاع اینه امریکا ،یه ماه دیگه از ناسا، آریتمیس میره فضا، تو هم بفرست نامه ها، به جمکران ته چاه
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۶
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  [::فضول بک - سوئد، سوئد::]. بر باعث و بانی‌اش لعنت. در دوران کودکی شنیده بودم که اینطور میگفتند " اسلام به ذات خود ندارد عیبی - هر عیب که هست از مسلمانی ماست ". من امروز آنرا به این صورت تغییر داده‌ام " اسلام به ذات خود پر از عیب بود - گر عیب نبینی از مسلمانی ماست ".
  0
  1
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۴
  نظر شما چیست؟