داستان رابطه نامشروع سحر زکریا با مهران مدیری و واکنش بهنوش بختیاری

سایت روزیاتو نوشت: سحر زکریا و مهران مدیری ! فیلم رابطه سحر زکریا با مهران مدیری ! سحر زکریا همسر سابق مهران مدیری ! پشت صحنه سریال نقطه چین و رابطه سحر زکریا و مهران مدیری ! این ها کلید واژه های جدیدی است که این روزها برخی از کاربران به دنبال پاسخی به آنها در گوگل هستند.
 
سحر زکریا هنرپیشه سینما و تلویزیون اخیرا به دلیل اظهار نظر اینستاگرامی درباره مافیای سینمای ایران که سبب شده افرادی مثل او مدت ها بیکار باشند، در کانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است. سحر زکریا در پست چند روز پیش خود، مهران مدیری، کارگردان و هنرپیشه سینما و تلویزیون را از افرادی دانست که عامل بیکاری وی در محیط های هنری شده اند و بستر برای نقش آفرینی چهره های خاص مرتبط با جریان های خاص ایجاد شده است.
 
سحر زکریا در سریال هایی چون: پاورچین و درحاشیه و نقطه چین و قهوه تلخ با مهران مدیری همکاری داشت و عاملی برای محبوبیت وی در دهه هشتاد شمسی بود.
 
سحر زکریا در پستی که روز شنبه ۵ مهر ۹۹ منتشر کرد نوشت که حرفه او، در پارتی بازی و لابی گری خلاصه می شود. او گفته بود که آقای مدیری که برای او بسیار محترم و عزیز است، پس از عدم موفقیت سریال هیولا، بهتر بود با تیم قبلی خود کار می کردند. سحر زکریا در پستی گفت که امثال او زنده به گور شدند.
 
فردی به نام محمودی نادی در کامنتی در اینستاگرام نوشته بود که سحر ذکریا در پشت صحنه سریال نقطه چین، درخواست های نامشروع از مهران مدیری داشته ولی مهران مدیری دست رد به سینه سحر زکریا می زند و پست های جنجالی سحر زکریا در روزهای اخیر، بابت تحویل نگرفتن مهران مدیری است!
اخیرا کاربری به نام mahnoud.ndi که خود را عمو نادی و معلم پرورشی و مدرس آیلتس معرفی می کند و حامی حیوانات! کامنتی را علیه سحر زکریا به اشتراک گذاشت. سحر زکریا در واکنش به کامنت منتشر شده توسط این کاربر نوشت که این آقا که ما را ارشاد می کنند، از خدا خجالت بکشند. سحر زکریا برای بچه هایی که توسط این شخص که گویا معلم پرورشی هم هست، اظهار تاسف کرد.
 
اینستانوشته سحر زکریا در واکنش به ادعای این کاربر درباره رابطه نامشروع سحر زکریا با مهران مدیری، هزاران لایک دریافت کرد. سحر زکریا امکان کامنت زنی روی این پست را بسته بود.
سحر زکریا در واکنش اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری نوشت که در سال های بازیگریش، شرافتمندانه فعالیت کرده و از کسی هراس نداره واهل باج خواهی هم نیست. او چند روز پیش گفته بود که بزودی در قالب یک ویدیو، درباره مافیای سینمای ایران، توضیحاتی افشاگرانه ارائه خواهد کرد که در این گزارش به آن اشاره کردیم.
 
در پی انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری، بهنوش بختیاری، هنرپیشه سینما و تلویزیون به پست جنجالی سحر زکریا واکنش نشان داد و در یک استوری در اینستاگرامش که ۹ میلیون دنبال کننده دارد نوشت: دنیا گرد است و از هر دستی بدهی از همان دست میگیری. روزی که زیرآب همکارتان را می زنید که جز خوبی برای شما کاری نکرده است، منتظر قانون کائنات باشد. اتفاقا من هم تو کارهای این کارگردان عزیزمان نیستم ولی گله ای ندارم. ایشان مختار است که من را انتخاب کند یا خیر. ولی این نامردی است که بعضی ها هر چه که دارند، از ایشان است. بعد می آیند می گویند چون با این کارگردان کار کردیم کم کار شدیم. از هر دستی بدهی، از همان دست می گیری.
 
احتمالا با انتشار استوری طوفانی بهنوش بختیاری درباره انتقاد سحر زکریا از مهران مدیری و سابقه روحیه انتقاد گرایی سحر زکریا، بایستی تا ساعاتی دیگر منتظر واکنش سحر زکریا به استوری بهنوش بختیاری باشیم که می تواند بحث داغ و جنجالی افشاگری سلبریتی ها درباره هم را در روزهای کرونایی پاییز ۹۹ کش دار کند.
 
با نفوذ شبکه های اجتماعی در میان مردم به خصوص سلبریتی ها، بازار داغ شایعات و اخبار کذب درباره قشرهای مختلف مردم به خصوص چهره ها در این فضا، افزایش می یابد. اما باید توجه داشت که جرم توهین و اهانت و انتشار شایعات کذب درباره اشخاص حقیقی یا حقوقی در فضای مجازی، زندان و جریمه نقدی دارد. طبق ماده ۶۰۸ قانون مجازت اسلامی، توهین به افراد، از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک، مجازات هایی در قانون دارد.
 
طبق ماده ۱۹ قانون مجازات اسلامی، جرم هتک حیثیت در فضای مجازی و غیر مجازی، جرم درجه ۶ است. طبق تبصره ماده ۱۶ قانون جرایم رایانه ای، اگر تغییر یا تحریفی به صورت مستهجن باشد، مرتکب جرم به ۲ مجازات مقرر محکوم می شود. سحر زکریا می تواند نسبت به اتهام رابطه نامشروع با مهران مدیری توسط این کاربر اینستاگرامی که عکس آن در بالا آمده است، از طریق پلیس فتا به مجاری قضایی و قانونی شکایت کند.
 
هشتگ metoo در ایران از اواسط تابستان در پی افشاگری شماری از دانشجویان دانشکده هنر دانشگاه تهران در توییتر مبنی بر تجاوز کیوان امام وردی به آن ها و هم چنین افشاگری سارا امت علی درباره تجاوز جنسی آیدین آغداشلو به او در دفترش در خیابان سهروردی شمالی تهران، بازتاب های بسیاری پیدا کرد و به نظر می رسد این ماجراها در نیمه دوم سال ۹۹ نیز با چاشنی افشاگری سلبریتی های سینما و تلویزیون ادامه دار باشد.
 
مرجانه گلچین هنرپیشه سینما و تلویزیون نیز چندی پیش، مافیا در سینما و رابطه برخی از سلبریتی ها با کارگردان ها را چهره واقعی سینمای امروز ایران دانست. لیلا بوشهری نیز اخیرا گفته که خیلی از بازیگران زن سینما پس از طلاق، پر کار شدند! محمد رضا شریفی نیا ( پدر مهراوه و ملیکا هنرپیشه های سینما) نیز در سال ۱۳۹۷ گفته بود که مافیای سینمای ایران نیست و برای کارگردان ها در انتخاب بازیگر تعیین تکلیف نمی کند.
+10
رأی دهید
-77

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  باز هم سناریوی جدید مامورین امنیتی برای سرگرم کردن مردم با اتینا تا به مشکلات اساسی نپردازند. و گر نه چه اهمیتی دارد که مهران مدیری با این خانم خوابیده است و یا نه
  7
  112
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
  ۵۳
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  از هالیوود یاد گرفتند که از کاه کوه بسازند یه مشت پاچه خوار نظام که دو زار هم ارزش ندارند میخواند خودشونو مطرح کنند
  1
  78
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  ۴۰
  Rabiya - دهلی، هندوستان

  آقای مدیری هرگز چنین خطایی نمی کند . او انسان با هوش و فوق اعاده ای است. نابغه ای که بعید است مانندش داشته باشیم. اما خانم ذکریا از مد این روزها پیروی نکنید. شما چی دارید که ایشان بخواهد از آن استفاده کند. برخی از هنرپیشه ها ی زن همه بی عرضه گی ی خودشان را گردن نقاضاهای جنسی مردان می اندازند
  42
  14
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۹
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران

  سحر زکریا با اینکه خوشگلی خاصی نداره و خیلی سکسی نیست اما من خوشم میاد ازش.
  39
  12
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
  ۴۰
  Rabiya - دهلی، هندوستان

  آقای مدیری هرگز چنین خطایی نمی کند . او انسان با هوش و فوق اعاده ای است. نابغه ای که بعید است مانندش داشته باشیم. اما خانم ذکریا از مد این روزها پیروی نکنید. شما چی دارید که ایشان بخواهد از آن استفاده کند. برخی از هنرپیشه ها ی زن همه بی عرضه گی ی خودشان را گردن نقاضاهای جنسی مردان می اندازند
  40
  5
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۸
  ۳۹
  aarian - تهران، ایران

  بهنوش بختیاری حرف نزن لطفا که گندش در میاد. نخود هر آش
  3
  51
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۳
  ۴۰
  amirgheryou - تهران، ایران
  عجب بدبختی گیر کردیما! من از سحر زکریا خوشم میاد منفی داره! خداییش بدجور مریض هستین. شایدم وولوولک آسکاریس دارید.
  27
  12
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  بهنوش حسادت میکنه نسبت به سحر زکریا.معمولا حسادت بین خانمهای عقب افتاده هست، حالا درسته که این باصطلاح سلبریتی شده بواسطه اینستا.اما ذاتش تغییر نکرده همان عقب افتاده. مثل کلثوم ننه نسبت به گشنیز خانم، فقط اسم این خانمها و اقایون تغییر کرده،امامغز بکر و دست نخورده و ابتدایی و عقب افتاده و در نتیجه حسود
  3
  10
  ‌پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷
  نظر شما چیست؟