ویژگی ساعت ۹۰۰ هزار یورویی نادال در مسابقات تنیس آزاد فرانسه چیست؟

 رافائل نادال با ساعت ۹۰۰ هزار یورویی در مسابقات «رولاند گاروس»رافائل نادال، مرد شماره دو تنیس جهان امسال در حالی به مصاف رقبایش در مسابقات تنیس آزاد فرانسه می رود که یک ساعت ۹۰۰ هزار یورویی به مچ بسته است.

این تنیس باز اسپانیایی از ۱۰ سال پیش با شرکت ساعت سازی «ریچارد میل» قرارداد تجاری امضاء کرده و امسال به مناسبت دهمین سالگرد همکاری‌اش با این برند لوکس ساعت سازی سوئیس با یک ساعت مچی ویژه به پاریس آمده است. در طراحی صفحه این ساعت مچی که «آر ام ۲۷ ۰۴ توربیون» (RM 27-04 Tourbillon) نام دارد از شکل راکت تنیس الهام گرفته شده است.

مرد شماره دو تنیس جهان امیدوار است تا با این ساعت مچی ۹۰۰ هزار یورویی بتواند برای سیزدهمین بار قهرمان مسابقات «رولاند گاروس» شود. رافائل نادال در صورت قهرمانی در رقابت‌های امسال بیستمین عنوان قهرمانی خود در یکی از مسابقات «گرند اسلم» را جشن خواهد گرفت. شرکت ساعت سازی «ریچارد میل» تنها ۵۰ عدد از مدل ساعتی که رافائل نادال امسال در برابر رقابایش در پاریس به دست دارد تولید کرده است. این ساعت مچی یکی از ساعت‌های مجموعه‌ای است که این برند سوئیسی به‌طور ویژه برای تنیس باز ۳۴ ساله اسپانیایی طراحی کرده است.

وزن ساعت مچی «آر ام ۲۷ ۰۴ توربیون» که ۹۰ درصد آن را فلز تیتانیوم تشکیل می‌دهد تنها ۳۰ گرم است. تیتانیوم فلزی با چگالی کم و مقاومت بالاست.

رافائل نادال در حالی با ساعتی ۹۰۰ هزار یورویی در میادین «رولاند گاروس» حاضر می‌شود که در صورت قهرمانی در این مسابقات جایزه‌ای یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورویی به وی تعلق خواهد گرفت.

مسابقات تنیس آزاد فرانسه امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا با تاخیری چند ماهه برگزار می شود.
+1
رأی دهید
-15

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.