آلیشیا اشمیت ؛ مربی بدنسازی زیبای تیم دورتموند که کاربران ایرانی را به هم ریخته است

روزیاتو نوشت : در روزهای اخیر ویدیوها و تصاویری از آلیشیا اشمیت ، دونده و مدل آلمانی، در میان کاربران ایران شبکه های اجتماعی دست به دست می شود با این مضمون که این دختر زیبا به عنوان مربی بدنسازی تیم مردان بورسیا دورتموند انتخاب شده است. ماجرا در واقع از این قرار است که باشگاه دورتموند به تازگی با اشمیت که عضو تیم ملی آلمان است توافق کرده تا وی بخشی از امور بدنسازی و آمادگی جسمانی تیم اول مردان دورتموند را انجام دهد.آلیشیا اشمیت ۲۱ ساله بوده و در آلمان به عنوان دونده ای مطرح شناخته می شود هر چند بیشتر شهرتش را مرهون فعالیت در دنیای مد و فشن است. رشته تخصصی این دونده ماده ۴۰۰ متر بوده و مدال نقره رقابت های قهرمانی اروپا را نیز در کارنامه دارد. آلیشیا اشمیت متولد ۸ نوامبر ۱۹۹۸ بوده و ۱۷۵ سانتیمتر قد دارد. تصاویری از وی در حال تمرین با بازیکنان دورتموند منتشر شده و در یکی از موارد چالش دو ۴۰۰ متر بین او و متس هوملز مدافع تیم انجام می شود که اشمیت در آن به راحتی پیروز می شود.
 اگر چه اشمیت قبل از این نیز چهره شناخته شده ای در دنیای دوومیدانی و مد و فشن در آلمان بود اما بدنبال انتخاب او به عنوان عضوی از تیم بدنسازی باشگاه دورتموند به سرعت بر طرفداران او افزوده شده و گفته می شود در چند روز اخیر شمار فالوورهای اینستاگرام او از مرز یک میلیون نفر عبور کرده و به وی لقب «جذاب ترین ورزشکار جهان» داده شده است. در این میان واکنش کاربران ایرانی نسبت به این اتفاق نیز جالب بوده است. کاربران ایرانی از همان آغاز انتشار خبر، شروع به لطیفه سازی در این مورد کرده و اعلام کردند با حضور آلیشیا اشمیت در باشگاه، هر بازیکنی آرزوی بازی در تیم دورتموند را دارد و کمتر بازیکنی حاضر می شود تیم را ترک کند، از جمله جیدون سانچو که گفته می شود ممکن است به منچستر یونایتد بپیوندد.
 علاوه بر رویه های حماسه سازی همیشگی کاربران ایرانی در این گونه موارد، به نظر می رسد کاربران ایرانی بیش از هر کشور دیگری نسبت به انتخاب اشمیت به عنوان مربی بدنساز دورتموند واکنش نشان داده و به همین دلیل جستجوی نام وی و اسم باشگاه دورتموند در گوگل به شدت رشد کرده است. اطلاعات بدست آمده از گوگل ترندز نشان می دهد که بیشترین جستجوی نام دورتموند در روزهای اخیر از استان قزوین بوده و استان های سیستان و بلوچستان، اردبیل، خراسان رضوی و کرمانشاه در رتبه های بعدی قرار داشته اند، جستجوهایی که بدون شک بی ارتباط به انتخاب آلیشیا اشمیت نخواهد بود. اشمیت امیدوار است که بتواند در رقابت های المپیک توکیو شرکت کرده و تمرینات خود را پس از کاهش محدودیت های مربوط به شیوع کرونا در جهان از سر گرفته است.
+86
رأی دهید
-18

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  استان قزوین . ههه. ههه ..
  51
  29
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
  ۳۹
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  بعضی از خانمهای آلمانی تو این سن زیبا هستند و پا به سن که میزارن پوستشون میشه مثل تمساح.
  34
  70
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۹
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  دفعه ی اول که حدود 60 سال قبل رفتم انگلستان ،برای یاد گرفتن زبان حدود 200 دختر از ایسلند امده بودند. همگی کاملا شبیه این دختر. تماما چشمان ابی و موی بور و پوست بشدت سفید و این دختران هم برای مردان سیاه چشم ایرانی پریشان میشدند. جناب "بیگانه در بایرن" هم درست میگوید. یک شکم هم که زایش کنند اگر از عرض دوبرابر نشوند حتما چروکیده و زشت میشوند و واویلا!
  32
  45
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  زنهای آلمانی زمختند و بندرت میشه یک زن زیبا پیدا کرد و اونهایی هم که خوش هیکل و زیبا هستند اهل ورزش و آرایش هستند ولی زنهای اسلاو اروپای شرقی هم زیبا هستند و هم خوش اندام بطور طبیعی مثل مجارستان و چک و لهستان
  27
  32
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۵
  ۳۸
  titi88 - امستردام، هلند
  قزوین
  15
  14
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۴
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  بخشکی شانس، فوتبالیست آلمانی هم نشدیم!
  18
  33
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. البته امروزه دیگر وضع تغییر کرده دوستمون از لندن میگفت وقتی مرد شبیه ما میبینند از آنسوی خیابان فرار میکنند شاید اینقدر پناهنده از کشورهای ایران و افغانستان و سوریه و عراق آمده و بدرفتاری کرده اینطور شده باشند و شاید هم بدلیل موج جدید سفید پرستی بعداز حکومت ترامپ باشد که در غرب راه افتاده است. در کل ممکن است انقلاب جدیدی رخ دهد و کشورهای غربی اقوام غیر سفید را کشته یا اخراج کنند و دوباره جمعیت آنها سفید شود تاریخ چنین بازیهایی دارد.
  13
  39
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. یکی از اقوام نزدیک همان زمان مثل شما رفته بود به انگلیس هنوز هم میگوید کاش هر طوری بود میماندم زندگیم عوض میشد با اینکه نوه دارد هنوز حسرت آنرا میخورد!!
  8
  23
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
  ۴۹
  ana-hita - آتلانتا، ایالات متحده امریکا
  [::پرنده آبی - شیراز، ایران::]. منظورش کاربر amirgheryou قزوینیی که ادعای بچه تهران بودن داره
  2
  15
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. دختر های اسکاندیناوی در مجموع حتی در سن بالا خوش اندام هستند ، چونکه تغذیه درست و ورزش را دوست دارند ، البته به علت پوست نازکتر ، بطور کلی خیلی از مردم اینجا زودتر شکسته و چروک پیدا میکنند .
  4
  20
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۳
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. قربان اینطور که معلومه شما از آیت الله جنتی بایستی چند سالی بزرگتر باشی. شوخی بود و به دل نگیر
  4
  16
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۲
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد
  زنهای اروپایی به خصوص سوئدیها مثل بی ام و آخرین مدل میمونن, شیک و دلربا, چند سال اول خوبن ولی یک دفعه خودشونو میندازن و به خرج میافتن.
  2
  9
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۸
  ۳۱
  پرنده آبی - شیراز، ایران
  [::Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا::]. الان بازیکن کجا هستی مگه ؟؟
  6
  8
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۳۳
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  مردی از امیرالمؤمنین علی ع در باره نگاه کردن به زن نامحرم پرسید؟ حضرت فرمود: نگاه اول: از آن تو می باشد. و نگاه دوم: علیه تو می باشد و برای تو نیست. و نگاه سوم: تیری است مسموم از تیرهای ابلیس. و خداوند متعال به شخصی که بخاطر خدا از این نگاه حرام پرهیز نماید، ایمانی عنایت می فرماید که مزه آن را خواهد چشید. من فقط یک نظر نگاه کردم، ولی همان یک نگاه، سوزش تیر ابلیس را بهمراه داشت.
  28
  6
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. حتما همینطور هست عزیزم. دقیقا 78 سال سن دارم
  1
  9
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. من دو تا پسر دارم بالای 185 سانتیمتر قد و بسیار خوش تیپ و هنوز دخترها برایشان غش و ریسه میروند!.
  7
  12
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
  ۴۸
  جناب سروان - مونرآل، کانادا
  [::پنجاه و هفت - ریو، برزیل::]. چطور این پروفسور بالتازار ما رو نمیشناسی ؟ از کفر ابلیس مشهورتره هاهاهاقیافه شم با خود پروفسور بالتازار مو نمیزنه هاهاها عاشقتم پروفسور
  17
  2
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۰
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  اینکه چیزی نیست . تیم پرسپولیس رو میخوان بدند دست شهره قمر تمرین بده
  4
  12
  ‌سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
  ۵۰
  momosy - تورنتو، کانادا
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک. سال سوم دبیرستان که بودم معلم دینی و معارف اسلامی که یه اخوند بود داستانی رو تعریف کرد که علی گفته بود شبی نیست که من بخوابم و صبح غسل نکنم و عمر که میخواست مچش رو بگیره دعوتش میکنه خونه واسه شام و اصرارکه شب انجا بخوابه خلاصه صبح که میشه عمر بهش میگه خوب تو که میگفتی هر صبح غسل میکنی؛دیشب که سکس نداشتی؟ علی هم میگه برو از خواهرت بپرس!!! حالا این امیرالمومنین که به خواهر داماد خودش رحم نکرده چطور درس نجابت میده؟!
  7
  10
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۱
  ۱۰۳
  millionaire - منچستر، انگلستان
  یک روز اگر مرا بتی الیشیا اشمیت سرشت /. یک ساغر می دهد مرا بر لب کشت ، گرچه در نظر عامه این باشد زشت /. سگ به ز منست اگر برم نام بهشت
  3
  6
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۵
  ۳۹
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل
  [::گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا::]. عزیز خدا حفظتون کنه..
  4
  7
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  نه،خانم واقای ایرانی که اهل رینوپلاستین . امااین نه بوتاکس کرده، نه جراحی دماغ، نه تاتوی ابرو،نه گونه کشیده.
  0
  0
  ‌چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۴
  نظر شما چیست؟