عکس روز : شاهکار سازمان گردشگری و میراث فرهنگی در مرمت منار مسجد پامنار در سنگسر!

مرمت در بنای تاریخی یعنی شکل و رنگ و فرم آن به همان صورت قبلی باقی بماند ولی نه به این صورت.
خیلی ساده برداشتند یک اثر را رنگ زده اند.
 
+12
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  اول دوغاب زدند، بعد رنگ. خیلی هم خوب و شیک شده.
  64
  9
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۵
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  . اینها ماموریت دارند ایران را با خاک یکسان کنن و دارند می‌کنند همه چی دارن از بین میبرن این ها تازی هستند نه ایرانی همین فاطمه یا زهرا ایرانی که نیستش
  3
  51
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۱
  ۵۰
  پاینده ایران و ایرانی - مالمو، سوئد

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. چرا نمیری یک گوشه بتپی که اینقدر چرت و پرت نگی
  3
  37
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۳
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::vg2000 - اسلو، نروژ::]. این سخنان بیهوده ایرانی و غیر ایرانی رو به فراموشی بسپار. خداوند در شب معراج فرمود: و به درستی زمین را به وسیله امامان معصوم ع از دشمنانم پاک خواهم ساخت و تمام گستره زمین را در فرمانروایی او قرار خواهم داد. در عصر رهبری امام مهدی عج با ایجاد مرکزیت واحد و مدیریت و حاکمیت یگانه والاهی برای همه اجتماعات و نژادها و منطقه ها، یکی از عوامل اصلی تضاد و جنگ و ستم از میان می رود. رسول گرامی اسلام ص می فرماید: «پیشوایان پس از من دوازده نفرند ؛ نخستین آن ها تو هستی ای علی واپسین آن ها قائم است؛ همو که خداند با دستانش مشرق ها و مغرب ها تمام کره زمین را فتح خواهد کرد».
  45
  1
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
  ۶۰
  zavareh - رودسر، ایران

  مشت نمونه خروار، زمانی که در عوض اینکه کار را بسپارند بدست گروهی باستان شناس کاردان و ایراندوست، واگذار کنند بدست مشتی شاگرد گچ کار بی سواد و بی تفاوت حکومتی، نتیجه می شود این.
  1
  22
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. کجا رسول گفت ؟بعد از من ۱۲ نفرند ؟ می‌‌شود به ما هم آدرس بدهید. تا ما هم نگاه کنیم؟ البته حدیث از آخوند شیعه نیار. هیچ کس نمی‌‌گوید. ماست من ترش است. مدرک دروست و حسابی‌. مثل قرآن .یا کتاب بزرگ نوشته ابن اساق ۶۰ سال بعد از مرگش. مدرک مولا صدرا .را بذار در کوزه ابش را بخور. آنکه مدرک نیست.....
  1
  13
  دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. این حدیث در منابع عمری هم آمده از جمله حدیث دوازده خلیفه در صحیح بخاری توسط جابر بن سمره از پیامبر اسلام ص با تعبیر دوازده امیر نقل شده است. تا بحال این جمله را شنیدی: #روان در زمان#؟ داخل جزئیات نمیخوام برم. ولی مطمئن باش و بدان که پیامبر اکرم ص همچین سخنانی را فرمودند.
  1
  0
  دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۲
  نظر شما چیست؟