پشت پرده بازرسی ماشین آتش نشانی توسط حراست شرکت میهن

رکنا: رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر ماجرای تفتیش آتش نشانان در ماجرای آتش سوزی شرکت میهن را تشریح کرد. به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، عصر سه شنبه نخستین روز مهر امسال آتش سوزی در کارخانه شهر لبنیات متعلق به شرکت میهن در جنوب اسلامشهر جاده شورآباد رخ داد و خیلی زود تیم های آتش نشانی از اسلامشهر و شهرهای اطراف برای مهار این آتش سوزی وحشت آور به محل اعزام شدند.
آتش سوزی شرکت میهن
این آتش سوزی خیلی زود مهار شد اما ماجرای عجیبی پس از مهار آتش سوزی شرکت میهن برای آتش نشانان رقم خورد.

مسلم یکی از آتش نشانان ایستگاه مرکزی 101 که در زمان آتش سوزی شرکت میهن در محل حضور داشته اعلام کرد پس از مهار آتش سوزی شرکت میهن در زمان خروج نگهبانان شروع به بازرسی و تفتیش خودروهای آتش نشانی و سرنشینان خودروها کردند.

وی افزود: جلوی در خروج در کمال ناباوری افرادی که لباس شخصی هم به تن داشتند جلوی خودرو ما را گرفتند و گفتند باید هم خودرو و هم لباس‌های ما را به صورت کامل تفتیش کنند.
ماجرای تفتیش و بازرسی خودروهای آتش نشانی چه بود؟
آتش پاد دوم مهندس منطقی رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر در خصوص بازرسی بدنی و خودروهای سازمان آتش نشانی از سوی نگهبانان شرکت میهن به خبرنگار رکنا گفت: این اتفاق صورت نگرفته است و نمی دانم چرا برخی ها و با چه نیتی اقدام به انتشار این خبر در فضای مجازی کردند.

وی افزود: یکسری بداخلاقی های در شبکه مجازی صورت گرفته است که این اتفاقات صحت نداشته است.

مهندس منطقی ادامه داد: روز عملیات بالای 500 نفر حضور داشتند که همه افراد نیز آتش نشان نبودند و به قصد کار دیگری آمده بودند و یکسری افراد متخلف با خودروهایشان وسایلی را از شرکت میهن بیرون آورده بودند که نگهبانان با توجه به این اتفاقات خودروی غیر از آتش نشانی را مورد بازرسی قرار می دادند که وسایلی از برخی خودروهای غیر از آتش نشانان به دست آمد.

رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر اظهار داشت: یکی از آتش نشانان که با خودروی بدون آرم سازمان در محل بوده در زمان خارج شدن نگهبان جلوی وی را گرفته و خواسته تا صندوق خودرو را بررسی کند که وی این اتفاق را در فضای مجازی منتشر کرده است.

آتش پاد دوم منطقی گفت: از زمان انتشار این خبر در فضای مجازی ما درگیر این ماجرا هستیم تا بگوییم این اظهارات صحت نداشته است و حتی آقای پایداری با توجه به اینکه نگهبان وظیفه اش را انجام داده از سازمان آتش نشانی عذرخواهی کرده و و در چند نوبت از آتش نشانان قدردانی و تشکر کرده اند.

وی در پایان گفت: خدارو شکر در این حادثه هیچ حادثه جانی نداشتیم و به لطف خدا توانستیم قبل از اینکه آتش به بخش های مهم و دیگر شرکت میهن سرایت کند موفق به مهار آن شدیم.

رییس سازمان آتش نشانی اسلامشهر در پایان تکرار کرد که ماجرای بازرسی و تفتیش بدنی و خودروی نیروهای سازمان آتش نشانی صحت ندارد و یک شیطنت در فضای مجازی بوده است.
+15
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.