نخستین تصویر خونین فوتبالیست ملی پوش ایران پس از حادثه هولناک

رکنا: امیرحسین صادقی که ساعتی پیش دچار سانحه رانندگی شد، فردا تحت عمل جراحی قرار می گیرد.

به گزارش رکنا، امیرحسین صادقی ساعتی پیش دچار سانحه رانندگی شده است. مدافع سابق استقلال به شدت از ناحیه سر، گردن و دست دچار آسیب دیدگی شده و فردا باید تحت عمل جراحی قرار بگیرد. گویا امیر حسین صادقی سوار موتور بوده که با یک اتومبیل تصادف می کند و در این سانحه علاوه بر آسیب دیدگی از ناحیه سر، گردن و دست، یک انگشت او هم به شدت آسیب می بیند که فردا قرار است عمل پیوند انگشت را پشت سر بگذارد.

گفته می شود خطر جدی رفع شده و صادقی تحت درمان است.
 
زاوش محمدی در خبرآنلاین نوشت: اگرچه سلفی پدیده‌ای جهانی است، اما حقیقت آن است که در بعضی نقاط دنیا آمار گرفتن سلفی بیشتر است. همچنین روانشناسان معتقدند گرفتن سلفی می‌تواند تبدیل به عادتی خطرناک شود.
تحقیقات نشان داده میان شکل سلفی‌ها و ویژگی‌های خاصی در شخصیت افراد ارتباط ویژه‌ای وجود دارد. آنقدر پدیده سلفی در زندگی انسان‌ها وارد شده و نقش مهمی ایجاد کرده که این روز‌ها عادت کرده ایم تمام لحظات مان را با سلفی ثبت کنیم. چه خوشی، چه غم، حتی پس از حادثه...
 
یکی از سلفی‌هایی که امشب در فضای مجازی و خبری ایران مخابره شد، تصویری از صورت خونین امیرحسین صادقی کاپیتان اسبق استقلال بود. ظاهرا صادقی بعد از تصادف با موتور؛ از خودش سلفی گرفته و این عکس را برای دوستانش فرستاده است. این سلفی در حالی گرفته شده که صادقی با چهره‌ای خونین نقش بر زمین شده، در این تصادف انگشتش را از دست داده و فردا باید برای پیوند انگشتش به اتاق عمل برود.‌
 
نمی‌دانیم در آن لحظه چه بر صادقی گدشته که دست به چنین عملی زده، اما این اتفاق می‌تواند چهره جامعه‌ای را نشان دهد که در سخت‌ترین شرایط هم دست از گرفتن سلفی بر نمی‌دارند و اولویت برای شان چیز دیگری است!
 
امیدواریم کاپیتان و مدافع با اخلاق باشگاه استقلال هرچه زودتر سلامتی اش را به دست آورد و به زندگی عادی خود برگردد و این بار در صحت و سلامت کامل و از لحظات خوشی اش سلفی بگیرد!
+0
رأی دهید
-10

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.