یک مامور پلیس در لندن به ضرب گلوله کشته شد

یورونیوز :یک مامور پلیس نیمه شب پنجشنبه به ضرب گلوله یک فرد بازداشت شده در جنوب لندن کشته شد. منابع پلیس روز جمعه بدون شرح جزئیات بیشتر اعلام کردند که این مامور پلیس شده در بیمارستان جان باخته است.

این نخستین مورد از قتل یک مامور پلیس به ضرب گلوله هنگام انحام ماموریت در لندن از چند سال گذشته تاکنون عنوان شده است.

بر اساس اطلاعیه‌ای که پلیس لندن روز جمعه منتشر کرد حادثه در بازداشتگاه منطقه «کرویدون» در جنوب پایتخت بریتانیا روی داده است. در این اطلاعیه آمده است که مامور پلیس پس از آنکه هدف گلوله قرار گرفت به بیمارستان منتقل شد اما ساعاتی بعد در پی شدت جراحات جان باخت.

پلیس لندن با اعلام اینکه تحقیقات برای روشن شدن جزئیات بیشتر حادثه آغاز شده، تصریح کرد که یک مرد ۲۳ ساله که وی نیز بر هدف اصابت گلوله قرار گرفته بود در محل بازداشتگاه دستگیر و به دلیل جراحات وارده در بیمارستان بستری شده است.

در اطلاعیه پلیس لندن تاکید شده که هیچ گلوله‌ای از سوی ماموران پلیس در جریان این حادثه شلیک نشده است.

یک فرمانده اسکاتلندیارد (مرکز پلیس شهر لندن در بریتانیا) به خبرنگاران گفت: «ما اکنون در ابتدای مراحل تحقیق هستیم و در تلاشیم تا به جزئیات بیشتر این حادثه دست پیدا کنیم.»

چندین مامور پلیس در بریتانیا طی سالهای گذشته حین انجام ماموریت جان خود را از دست داده‌اند که از میان آنها می‌توان به کیت پالمر، یکی ماموران پلیس این کشور اشاره کرد که سال ۲۰۱۷ در جریان حمله‌ای در نزدیکی پارلمان که گروه موسوم به خلافت اسلامی‌، داعش مسئولیت آنرا برعهده گرفت با چاقو کشته شد.
+12
رأی دهید
-11

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۰
  Pahbod666 - لندن، انگلستان
  هرکسی چند سال لندن زندگی کنه میدونه این جرایم کار باندهای خلاف سیاه هاست.خیلی خطرناک و بیرحمن،اسلحه و قمه و چاقو های نظامی دارن و الانم جدیدا از بطری آب که توش اسید میریزن استفاده میکنن .حتی تین ایجرهاشون و خورده پاهاشون.کرویدون و بریکستون جنوب لندن و تقریبا همه شرق لندن پاتوق ایناست.بعضی جاهای لندن هست واقعا پلیس جرات نمیکنه بره اینو‌خودم از پلیس ایرانی اصل شنیدم.گنگ هستن یکی دو‌تا نیستن از بچه سال تا بزرگ،تو کاره مواد و کرک و شیشه اکثرا باج گیر هم دارن،خلاصه هر گندی بگی زدن،تا کسی هم چیزی بگه میگن نژادپرستیه و این حرفها.
  2
  19
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
  نظر شما چیست؟