دیسکوی حلال با رعایت همه شئونات اسلامی

دیسکوی حلال با رعایت همه شئونات اسلامی ... ملت مظلوم فلسطین
+27
رأی دهید
-125

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  janahi - دبی، امارات متحده عربی

  حال این ملت خوب است ما آنها را مظلوم میخوانیم و دایه مهربان تر از مادر شدیم برای آنان . صرفآ بخاطر افکار عمومی و برای بفای خود !!
  2
  60
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
  ۵۲
  حاج حمید الله - وین، اتریش

  با توجه به اینکه رقص یک نوع ورزش جسم و روح است.این طفلکی ها دلشون میخواد که مثل یک بشر معمولی زندگی کنند. ولی متاسفانه مذهب اسلام مانع داشتن یک چنین زندگی معمولی حتی در حد یک تکان دادن معمولی بدن است . از صمیم قلبم برای کسانیکه چنین اعتقادهای دارند متاسفم.
  6
  49
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۸
  ۵۹
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  از نظر “ یا فاطمه زهرا” اینها سربازان اسرائیلی هستند که برای بدنام کردن فلسطینی ها نمایشات اینچنینی برگزار میکنند.
  21
  47
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  ... خولای مسلمون از پایین همه چی رو بیرون می ریزن ، شرعی و هیچ اشکالی نداره، فقط چارتا تار مو معلوم نشه و گوشت خوک نخورید که گناه کبیرس ولی در عوض دزدی ، و هر کثافت کاری دیگه ای تو این دین اسلام سوقات ملخ خورا که هنوز هم در قرن ۲۱ هم از لحاظ فکری بربرن چه برسه به اون زمان ، ازاده، انوقت ما اسکولا هم تازه کاسه ای داغ تر از اش هم از خود اونا دو اتیشه تر چسبیدیم به اسلام عزیز. خلایق هر چه لایق
  11
  44
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
  ۵۹
  vg2000 - اسلو، نروژ

  عجب بقچه های اینا دارن کجاست یا فاطمه زهرا بدو برو لباساتو بزار توش
  7
  47
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  الهام چرخنده هم اونجا عربی میرقصه
  8
  47
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۴
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  اه اه حالم بهم خورد این که همش ماتحت بود! یه ضرب المثل هست که میگه موهامو نبین اما نیم تنه پایینم را اگه دیدی طوری نیست.
  15
  36
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۹
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  به یقین که اینها مسلمان‌ نیستند. خداوند در چهار سوره #لقمان، محمد، حدید و جمعه # ما را از این حرکات ابلهانه منع کرده است.
  44
  12
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
  ۴۱
  sahandogli - لندن، انگلستان

  ایرانی ها بدانند که فلسطینی ها از ایرانی بد جوری نفرت دارند اما مردم باید شاهد نمایش و فیلم موش و گربه بازی ایران و اسراییل باشند. ایران اسراییل را به ثبات تاریخی رساند و تمام دشمنانش را دوست و متحد کرد
  3
  25
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  از نوع حجاب معلومه که اینجا غزه است چون در نقاطی که تحت کنترل دولت سکولار فلسطین هست حجاب آزاده و رقص منعی ندارد و ولی در غزه که تحت کنترل دیوانه های حماس هست این کارها ممنوعه و احتمالا هم این مراسم مخفیانه برگزار میشه
  1
  12
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۴
  ۴۸
  یویوماما - خاش، ایران
  [::sahandogli - لندن، انگلستان::]. یکی از نقشه های انها این بود که اسرائیل را در چشم عربها عزیز کنند با امدن خمینی و رفتن شاه این نقشه کاملا عملی شد.از بین بردن خمینی برای سیا در فرانسه بسیار راحت بود ولی انها شاه را دیگر نمی خواستند. و شاه مانند رضا شاه حاضر به معامله با انها نشد. این حکومت اسلامی در زمان رضا شاه قرار بود اتفاق بیفتد ولی رضا شاه معامله کرد با انگلیسها که برای حفظ ایران حکومت را به پسر جوان و خامش انتقال دهد و خود از ایران برود.نمی خواست مملکت دست ایت الله های انگلیسی بیفتد از همان زمان فهمیده بود. و البته بعد از 20 سال امریکائئ ها دیگر شاه سر کش را نمی خواستند. خامنه ای که رضا شاه را بی غیرت می خواند غلط می کند حقیقت را نمی گوید یا نمی داند. چون امروز مردم ارزوی رضا شاه را میکنند.بیشتر زیر ساختهای مملکت به همت رضا خان. ساخته شده است.
  9
  16
  شنبه ۵ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۴
  نظر شما چیست؟