سورپرایز جدید هایده ، سی سال پس از رفتنش

+102
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  آذری این خانم را بذار کنار.امام پدوفیل. شیخ علی‌ تریاکی.تمامی‌ توله بسیجی‌ ها.بنی صدر. بازرگان. نهضت ازدی. چپی و راستی‌ انقلابی. و کل صدر اسلام. از دم گرفته. از حضرت و ۱۲ امام .۱۴ معصوم.کدام بیشتر ارزش داره.؟ دوباره چاخان نکنی‌. در صدر اسلام اینجوری نبود.خدیجه خودش چه چه می‌‌زد. مثل بلبل.
  6
  28
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۳۸
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین

  چقدر خانم نازی. چه صدایی!
  0
  26
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۸
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه
  هایده قیافه و هیکل نداشت ولی صدای او را هیچکس نداشت و با وجود این که دیرتر از خواهرش مهستی معروف شد ولی محبوبیت او خیلی بالاتر از مهستی و دیگران بود متسفانه هایده هم قربانی خانواده اش شد و هم جمهوری اسلامی چون خانواده اش او را در 13 سالگی شوهر داده بودند البته گویا آن زمان قانونی بوده که دختران زیر 15 سال نباید ازدواج می کردند ولی ایرانی ها استاد دور زدن قانون هستند بلاخره او خیلی زجر کشید و خیلی زود هم از دنیا رفت ولی گفته می شود جمعیتی که برای تشیع جنازه او در آمریکا آمدند در تشیع جنازه هیچ ایرانی دیگری در خارج از کشور نیامده بودند روحش شاد
  21
  5
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. عمو آخه این چه دورویی هست؟ چرا پایان نمیگیره! اینکه یه روزی نسل شما این هنرمندان رو جلف و بی ایمان و ضد خدا بدونند هر روز موسیقیشون رو گوش کنند ولی فحش بدند بهشون! تا ایئکه اونها رو آواره کنند ! بعدش بیاند بگند برعکس بود اونها خوب بودند. چرا ؟ عمو ما میترسیم تا شما زنده هستید اخوندا رو برداریم چون ممکنه بیاید بگید خوب بودند چرا برداشتید!!!
  4
  0
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۲
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. آخه عمو فرخزاد پته هاتون رو تو یه ویدیو ریخت رو آب.
  3
  0
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۴
  نظر شما چیست؟