ترامپ: برخی شبکه‌های اجتماعی رئیس جمهوری آمریکا را محدود کرده و رهبر رژیم ایران را آزاد می‌گذارند

صدای آمریکا :دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده روز چهارشنبه ۲ مهر در انتقاد از عملکرد برخی از شبکه‌های اجتماعی عمده گفت، برخی از این شبکه‌ها فعالیت‌های ریاست جمهوری آمریکا را محدود می‌کنند، اما به رهبر رژیم ایران اجازه می‌دهند آزادانه به نشر مطالب زننده و نفرت‌افکنی ادامه دهد.

پرزیدنت ترامپ در نشستی درباره محافظت از کاربران شبکه‌های اجتماعی در برابر سوءاستفاده‌ که با حضور دادستان کل کشور و دادستان‌های ایالتی برگزار شد گفت: «در سال‌های اخیر یک گروه کوچک از پلتفرم‌های قدرتمند عرصه را بر بازرگانی و ارتباطات در آمریکا تنگ کرده‌‌اند.»

پرزیدنت ترامپ در ادامه با بیان این که این گروه کوچک در برابر آزادی بیان جنگ به راه  انداخته‌اند گفت: «آنها در تشویق جناح چپ افراطی، از خود در برابر نظرات متکثر سیاسی تامل نشان نداده و رویکردی توهین‌آمیز و سوء‌استفاده جویانه در برابر کاربران خودشان در پیش گرفته‌اند.»

وی اضافه کرد: «به عنوان مثال توئیتر پست‌هایی را که نظرات محافظه‌کاران را منعکس می‌کند مدام محدود می‌کند، حتی پست‌های رئیس جمهوری ایالات متحده را؛ در حالی که همزمان اجازه می‌دهد رهبر ایران آزادانه مطالب زننده، تنفر یهودستیزانه، و حتی تهدید به مرگ را منتشر کند.»

حضور فعالانه مقامات جمهوری اسلامی در شبکه‌های اجتماعی از جمله توئیتر – درحالی که آن را برای مردم ایران فیلتر کرده‌اند – پیش از این بارها مورد اعتراض و انتقاد مقامات ایالات متحده قرار گرفته است
+68
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  به عنوان منتقد وضع موجود آنهم نه از روی تاثیر گرفتن از شرایط که شکر خدا مااین سر دنیاییم صرفا به خاطر اینکه وضعیت موجود چنان برای مردم داخل ایران غیر قابل تحمل شده که جیگر آدم کباب میکنه میخوام از زبان دوستانی که حتی منتقد من هستند اما در افسوس خوردن از وضع موجود همزبان من هستند از طرفداران ج اصنامی و عنترش یه سوال بپرسم. اینا را بعنوان مقدمه نوشتم چون غرض عذرخواهی پیشاپیش از تعبیراتی هست که مینویسم. آقا یا خانم طرفدار ما غیر طرفداران خر احمق نفهم اصلا هیچی حالیمون نیست شما حالیمون کنید این دشمنی با دنیا این دخالت های بیجا که دنیا رابرای مردم خودمون و همسایه ها جهنم کردیم آخرش چه دستاوردی داره. اصلا من خر من نفهم من دیوانه حالیم کنید چی گیرمون اومده و چی گیرمون میاد ازاین همه عنتر بازی و لگد پرانی کردن به در و همسایه بجز اینکه میلیون ها آدم تو سرتاسر جهان از ایران گرفته تا مریخ و مشتری به کشتن دادیم. لا مصبا فکر خودتون نیستید فکر آینده بچه هاتون باشید. چرا باید کشوری ویران از هر لحاظ چه اقتصادی و اجتماعی و. و منفور و بدون حتی یک دوست تحویل نسل آینده بدین. این بیسواد را توجیح کنید
  5
  17
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  من کورم و جز مرگ و قتل و خون و ویرانی در جای‌جای هر جایی که عنترتون پا گذاشت ندیدم و در ایران جز اعدام و فقر و بدبختی و فلاکت و خودفروشی و بچه فروشی و خیانت و. (کلا از صدقه سری ج اصنامی ایران شده ام الفساد عالم و آدم از هر لحاظ) . شما چی می‌بینید که ما نمیتونیم ببینیم که طرفداری میکنید. دیوانه میشم ادمی این فجایع میبینه و از این جک و جانوران دفاع میکنه. آخر آدم چقدر می‌تواند پست و حقیر یا اینکه کور و کر باشه.
  4
  14
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  داداش گلم امام زمان ولی عصر گلادیاتور بزرگمرد تومیتونی. کم نمیاری. این اوبی موبیا عددی نیستن. این رسانه های 2زاری پشم باقرن اینا گشنه 2زار پولن. تو ادامه بده تا بشر رو نجات بدی. تا وقتی امثال من پشتت هستن برو جلو. ولی رو ما حساب نکن که چیزی نداریم. خخخخ. این ترامپه اگه بچه تهران بود یه لات اسم و رسم دار و بامعرفت میشد.
  9
  6
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  [::tiger.man - لوبومو، کنگو::]. من به متن شما میخوام یه سوال اضافه کنم. اگر از همه این خر و نفهم ها بپرسی که برنامه اتون برای فردای روزی که امریکا رو تسخیر کردین چیه، عین همون خر به نعلبندش نگاه میکنن. یعنی از این نمد (امریکا و اسراییل ستیزی) فقط میخوان یه کلاهی از مال و اموال مردم برای خودشون و بچه هاشون بسازن.
  3
  8
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.