راننده و مسافرهر دو شاکی هستند

راننده تاکسی اینترنتی که با شکایت یک دختر جوان مبنی بر ربوده شدن از سوی وی به پلیس فتا احضار شده بود نه تنها منکر اتهام خود شد بلکه از دختر جوان به اتهام نشر اکاذیب، تهمت و افترا شکایت کرد.

به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، چند روز قبل دختر جوانی با انتشار یک کلیپ در فضای مجازی مدعی شد از سوی راننده تاکسی اینترنتی ربوده شده و مرد جوان با توهین وی را مورد آزار و اذیت قرار داده است. این دختر جوان مدعی شد روز 15 مرداد از میدان هفت تیر به مقصد خیابان اسکندری تاکسی اینترنتی گرفته است اما راننده که مرد جوانی بوده و حالت عادی نداشته است به وی پیشنهادی بی‌شرمانه داده و سپس با الفاظ رکیک به وی توهین کرده و قصد ربودنش را داشته که وی موفق به نجات خود شده است.

پس از انتشار این کلیپ سرهنگ رامین پاشایی، معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا توضیحاتی درباره زوایای اصلی این ماجرا و کلیپ منتشره مبنی بر «اذیت و آزار دختر جوان توسط یکی از رانندگان شرکت تاکسیرانی اینترنتی» ارائه داد.

وی در تشریح این خبر اظهار داشت: دختر جوان که ساکن تهران بود اظهار داشته «پس از ثبت سفارش به مقصد تعیین شده در طی مسیر توسط راننده مورد اذیت، آزار و توهین قرار گرفته است»، بنابراین موضوع در دستور کار این پلیس برای رسیدگی قرار گرفت. با هماهنگی مقام قضایی راننده خاطی مورد شناسایی قرار گرفت و پس از احضار به پلیس فتا و تفهیم اتهامات وارده، وی منکر هر گونه ارتکاب موارد اتهامی شد و گزارش دختر جوان را کذب اعلام کرد و حتی از وی با عنوان «نشر اکاذیب، تهمت و افترا» اعلام شکایت کرد.

وی ادامه داد: با توجه به طرح شکایت از طرف راننده مربوطه و نظر به مستندات موجود، سیر مراحل قضایی، فنی و انتظامی در خصوص پیگیری پرونده به منظور مشخص شدن زوایای این پرونده از سوی طرفین، در پلیس فتا تهران بزرگ در حال رسیدگی است که با بررسی کارشناسان پلیس فتا ظرف چند روز آینده اطلاع‌رسانی از جزئیات این پرونده انجام خواهد شد.  این مقام انتظامی، یکی از اولویت‌های اصلی شرکت تاکسیرانی اینترنتی که در کشور مشغول به فعالیت هستند را نظارت و پایش مستمر رانندگان تحت اختیارعنوان کرد و از هموطنان خواست در صورت مواجهه با موارد مشابه و هر گونه تخلفات احتمالی موضوع را از طریق سایت رسمی پلیس فتا به نشانی www.cyberpolice.ir یا شماره تلفن 096380 برای پیگیری به پلیس فتا گزارش دهند.
+3
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.