از آلمان آمده بودم تا کار تولیدی کنم اما اینقدر اذیتم کردند که ورشکسته‌‌ شدم

+132
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  kasa-123 - وین، اتریش

  دوست عزیز اون وقتی که هندی زاده(خمینی) گفت اقتصاد مال خر میباشد.باید متوجه میشودی این کشور جای لببیک گفتن نیست.و اگر ایران جای سرمایه گذاری بود این . موجودات بچه هاشون میلیارد دلار از جیب من و شما دزدی نمیکردن و ببرن در آمریکا. کانادا.انگلستان.المان.فرانسه سرمایه گذاری کنن.و واقعا امیدوارام پیش خانواده محترمتون برگردین.
  12
  103
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۱
  ۳۳
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  ما هم دیگه صحبتی نداریم، ولی دلمان سوخت به حال و روزگارت، بیشتر دلمان می سوزد به حال و روزگار مردم سرزمین مان که در زیر بار تحریمهای اقتصادی و سیاست های ویرانگر این نظام کمرشان شکسته است
  4
  80
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۶
  ۴۶
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  من از داستان شما هیچ ناراحت نشدم کسی‌ که کورکورانه به آخوند اعتماد کنه عاقبتش همینه
  22
  99
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۳
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  البته تمام حرفهاش واقعیت داره چون همین بلرو سره عمو ی من آوردن و مالش کارخانش دفتره مرکزیش در ۴ طبقه در جردن ووو کشین بالا،و خودش هم سکته کرد و فوت کرد،البته عموم از خارج نرفته بود ،۵۰ سال تو ایران زحمت کشیده بود،آخوند دزده،آدم کشه برای پول،هر کاری که بگی‌ اوأیی نداره یک مرگی به این ایرانی‌ کش‌ها بده،و به انهأیکه،با اینهمه جنایت باز از حمایت میکنند.
  7
  71
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۲۶
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  کسی‌ که با آخوند لاس خشگه می‌‌زند.این هم نتیجه است. نه عزیز فکر کردی. در ایران بخور بخور است.چرا من نه. چه کسی‌ نمی‌‌داند .در ایران فاسد‌ترین اقتصاد جهانی‌ حکومت. همه چیز یا در دست سپاه. یا بنیاد‌ها مذهبی‌. فقط و فقط رشوه.این را یک دانشجو سال اول رشته اقتصاد هم در اینجا می‌‌داند.من نمی‌‌دانم در آلمان درس خوانده. تا کنون چیزی از free market economy شنیده؟ کجا ایران free market economy وجود دارد. که شما از هول حلیم در دیگ افتادید. اینقدر نادان ،که فکر کردی؟ در کشوری.که رهبر الاغ آن می‌‌گوید، اقتصاد مثل من است. می‌‌شود کار اقتصادی کرد؟. مثل شما زیاد بودند و هستند.همه هم وطن دوست. در جنگ تحمیلی می‌‌خواستید . خدمت به وطن. حالا هم همه چیز را از دست داده. در اینجا آب غوره.بین خودمان. چند بار خانم آلمانی‌ شما مخالفت کرد و گفت .نکن این کار را. منطقی‌ باش. نمی‌‌شود. قول ویلا در اسپانیا دادید.این هم نتیجه. بی‌ دلیل نیست.که دیگر با شما حرف نمی‌‌زند.
  12
  45
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۸
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک

  کلیه ی انتقادات شما درست ولی باید اشاره کنید کدام گروه خیانتکار ایران را به این دوزخ ظلم جنایت دزدی پرتاب کرد. بله در دوسال قبل از عنقلاب شاه فقید دچار سرطان مهلک بود ولی چنانچه زندگیش به پایان هم می رسید کسانی چون ژنرال مدبر و باهوش جهانبانی بودند که راه ترقی را ادامه دهند نفرین و لعنت شما باید شامل خیانتکارانی باشد که به طمع قدرت خود ملت بی مطالعه را فریب دادند تا در خیابانها عرعر..تا شاه در کفن نشود ایران ایران نشود. روح منی خمینی جان منی خمینی. بله ایران در کفن شد و خمینی خونریز.
  10
  31
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۷۲
  hassan5 - تهران، ایران
  [::kasa-123 - وین، اتریش::]. کاملا درست گفتی،من نمیدانم این شخص با چه انگیزه ای این کار را کرد ،سرمایه گذاری بزرگ در ج.ا خانه روی اب ساختن است،پرداخت رشوه یک اصل اساسی است که این اقا هیچ صحبتی از ان نکرد که چقدر رشوه داده و یا خواستند و نداده است.من یک کار کوچک میخواستم بکنم سی در صد رشوه خواستند ،قبول کردم ولی گفتند بمحض راه اندازی میفروشیم گفتم من پول ندارم بمانید تا من با درامد این پروژه خودم بخرم،قبول نکردنند در نتیجه منصرف شدم
  5
  17
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۹
  ۲۹
  ایمای - تهران، ایران

  دوست گرامی متاسف شدم ولی شما فرد باسواد باید میدانستی که به اخوند جماعت نمیشه اطمینان کرد ولی کردید در هر صورت بهتر این است از طریق مرز فرار کنی وگرنه چندی بعد خودتم برای بدهکاری میگیرند میکنند زندان.
  5
  30
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۶
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. حرفای شما درست. اینا توی ایران رو خرتوخر کردند قانونای یه شبه تورم شدید باعث میشه به تولید کننده فشار بیاد. ولی حرفای این آقا رو گوش میکردی. 160 میلیون بدهی داشته اومدند کارخونش رو گرفتند گفتند بدهیت رو بده تا آزادش کنیم. همه جای دنیا همین هست. شما یکماه قسط خونه خودت رو توی امریکا ندی بانک میاد خونه رو میگیره . بیخودی طرفداری نکنیم. چرا این آقا زنش رو سالها ول کرده اومده ایران برای کار؟ حتما با زنه مشکل داشته ! اینا رو که نمیشه بذاری پای آخوندا دیگه!! این آقا دیده توی آلمان نمیشه پول درشت درآورد ولی توی ایران راحت میشه مخ وزارت صنایع رو زد موافقت اصولی گرفت وام گرفت سرمایه بهم زد ! چرا رفته توی منطقه محروم؟ عاشق محرومین بوده یا اینکه شرایط وام آسان بوده؟ ..حالا گریه میکنه میگه زنم با من حرف نمیزنه مقصر شما هستید! نه عزیزم شما اگه با زنت مشکل نداشتی دو هفته هم از همدیگر دوری نمیکردید!!
  13
  26
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
  ۳۰
  grizzly - برلین، آلمان
  هیچ اشکالی نداره بزرگ میشی یادت میره
  5
  8
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۱
  ۴۶
  Tony Arzenta - کی یف، اوکراین
  اخه پدر جااااان. اخه دونت کم بود ابت کم بود ایران اومدنت چی بود؟ باهمون پول خوشبخت تو المان کنار زن و بچه ت میموندی. خونه واده ادم دروغ میگن به ادم. حالاااااااا اخوند بیچارت میکنه
  2
  4
  جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۱
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. بیانات شما صد در صد صحیح هست. بوی دنبه به مشامش خورده و یک شبه توی گوش یک میلیون دلار زدن و بقیه هم لفاظی های شخصی هست. اگر می خواست با درستی و راستی کار کند که در المان میماند. حتما هم مهر وطن او را به این سرزمین نکشانده است و میدانسته که در ایران همه چیز با زیر میزی حل میشود.. ولی این بار پولش کفاف نداد تا با زیر میزی رفع بلا کند
  0
  1
  یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۵
  نظر شما چیست؟