این موبایل ۷ ماه در معده یک جوان مصری باقی مانده بود

العربیه :در اتفاقی عجیب یک جوان مصری یک تلفن همراه را بلعیده و بدون اینکه آسیبی به او برسد، این موبایل را 7 ماه در معده خود نگاه داشت.

این مرد 28 ساله که نام او «حسن رشاد» اعلام شده با مراجعه به بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی بنها در مصر از وجود دردهایی در معده خود خبر داد که گاه و بیگاه او را به ستوه می‌آورند. تیم پزشکی بر همین اساس تصمیم گرفت از معده او عکس‌برداری کند و نتایج این عکس‌ها حیرت‌آور بود. آنها جسم مشکوکی در معده او یافتند که پس از آن مشخص شد یک دستگاه تلفن همراه است.

این بیمار به پزشکان گفت که 7 ماه پیش در نتیجه یک شوخی با دوستانش، این تلفن همراه را بلعیده و تصویر کرده که هر وقت بخواهد، می‌تواند از طریق استفراغ کردن، تلفن مذکور را بالا آورده و از بدنش خارج کند.

او هیچ چیزی در این باره به خانواده‌اش نگفته و همزمان همه تلاش‌هایش برای بالا آوردن تلفن همراه بلعیده شده هم راه به جایی نبرد. پزشکان بیمارستان دانشگاهی بنها طی یک عمل جراحی فوری که دو ساعت به طول انجامید این تلفن را از معده حسن رشاد خارج کردند.

پزشکی که این عمل جراحی را انجام داد، گفت: «سرنوشت با این بیمار مهربان بود، زیرا که باطری این تلفن همراه داخل بدن او متلاشی نشده و او را مسموم نکرده است. این باطری ممکن بود داخل معده این فرد منفجر شده و یا متلاشی شود و جان بیمار جوان را بگیرد.»
+7
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.