براساس پیش‌بینی آمریکا همه کشورها تحریم‌های ایران را کاملا رعایت خواهند کرد

العربیه :کریستین جمیس، سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه 23 سپتامبر 2020 در لندن گفت که واشنگتن پیش‌بینی می‌کند تحریم‌ها علیه ایران به طور کامل رعایت شود.

کریستین جمیس به العربیه گفت که تحریم‌ها علیه ایران مانع از گسترش هرج و مرج می‌شود ... سیاست اعمال فشار حداکثری علیه ایران تا کنون موفقیت‌آمیز بود.»

او تاکید کرد که «هدف قرار دادن اقتصاد ایران مانع تامین مالی تروریسم می‌شود» و «جامعه جهانی از مسیر درست درباره ایران دور افتاده است.»

پیش از این کیلی کرافت، سفیر ایالات متحده آمریکا در سازمان ملل به العربیه گفت که واشنگتن خواهان برقراری صلح در خاورمیانه است و در همین راستا هر کشوری تحریم‌ها علیه ایران را نقض کند، مجازات می‌کند.

کیلی کرافت در توضیح این موضوع گفت که هر کشوری اسلحه در اختیار تهران بگذارد تحریم می‌شود، زیرا که تهران هنوز به حمایت از پیکارجویان حوثی در یمن می‌پردازد.

او گفت که رژیم ایران از تروریسم برای ماندن در قدرت استفاده می‌کند و سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل دستاوردی در بازیگری بود
+71
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران

  ظاهرا تحریم تسلیحاتی ،باطنا تحریم کامل.چون هرچه به ج.ا بدهند بنوعی در رابطه با تسلیحات نظامی قرار میگیرد،بعنوان مثال ،پارچه،نظامیان هم لباس می پوشند.در نتیجه دنیا از ترس امریکا هیچ چیزی به ج.ا نخواهد داد(بهانه دست امریکا نمیدهند)
  4
  34
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Alphabet - پترس، یونان

  ابسلوتلی رایت.
  3
  25
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  فضول بک - سوئد، سوئد

  ایالات متحده بانک ها را به دلیل نقض تحریم های ایران جریمه کرده . بانک بزرگ "یونی‌کردیت" ایتالیا و بانک آلمانی "هیپوفرآینز‌بانک" به علت دور زدن تحریم‌های ایران ناگزیر به پرداخت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون . مؤسسه مالی کومرتس بانک آلمان به دلیل نقض مقررات تحریم علیه ایران پرداخت نزدیک به یک و نیم میلیارد دلارجریمه نقدی موافقت کرد. بانک HSBC که بزرگترین بانک اروپا است، پرداخت حدود دو میلیارد دلار جریمه نقدی شد، و سال گذشته نیز بی.ان.پی باریباس، بزرگترین بانک فرانسه، با قبول اتهام نقض تحریم‌ها، با پرداخت جریمه‌ای معادل ۹ میلیارد دلار موافقت کرد. کومرتس بانک توافق کرد جریمه‌ای به مبلغ ۶۰۰ میلیون دلار برای معامله با دو کشور تحریم شده ایران و سودان بپردازد. این فقط چند تا از جریمه های است که بانک ها پرداخت کردند.شما فکر میکنید کسی جرات کند??
  1
  37
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  وقتی به روادید چپول های بعضا شیهی (شیعی) موش به جنگ شیر برود نتیجه اش همین میشود
  2
  5
  ‌پنجشنبه ۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.