سریال‌های امامزاده‌های رویشی در ایران؛ این قسمت: امامزاده عامو اسفندیار

+50
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  گور بازمانده های عرعر ۱۴۰۰ سال پیش بهترین منبع در امد حکومت جهل اسلامیست البته وقتی گورهای داخل زیارتشان عادی می شود کربلا هست انهم با پای پیاده. ملا بخوبی می داند امامزاده چه منبع خوبی برای در امد است... و روزبروز بیشتر.
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۰
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  روایت باستانی پاریزی از امام زاده‌ها ایران. زمانی‌ که اسکندر مقدونی به خوزستان امروز رسید. نواحی ایذه.دستوری داد.که حدود ۵ هزار از سردارنش. با زنان ایرانی‌ ازدواج. هدف او که این ها.حکام یک قسمت از ایران شوند. و برای همشیه ایران را در دست داشته باشند. اسکندر با وجود فتوحات.مانند عربها مسلمان نبود. و اعتقاد به برابری همه مردم بود. این سرداران یونانی به مرور در ایران باقی‌ ماندند. و زندگی‌ جدید آغاز. با مرگ آنها . برای آنها مقبره کم و بیش مجلل ساختند. که با آمدن اسلام فراموش شدند. همانگونه که در طول تاریخ حضرت .الکی‌ حضرت شد.این مزار‌ها چون تاریخ نداشتند. و دیگر کسی‌ نمی‌‌دانست .که بودند. آرام آرام شدند امام زاده. یعنی‌ از الکسیس سردار یونانی اسکندر شد.امام زاده السیس زاده امام رضا.بعضی‌ مواقع هم.اتفاقاتی که فقط میشود. از خنده ترکید.ولی‌ جالب‌ترین را در دزفول می‌‌بینیم
  4
  9
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۴
  ۶۰
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  بامزه ترین. امام زاده‌ها .سردار معتمد.خلیفه عباسی بود. که در جنگی میان او. و یعقوب لیث صفاری در نزدیکی‌ دزفول. که یعقوب شکست خورد. یعقوب رویگر سیستانی. که اعراب را شرکت داد.زبان عربی را ممنوع و فارسی‌ را دوباره رواج داد.که از آن سعدی‌ها و حافظ‌ها بیرون آمد. این سردار عرب سنی. دو اتشه. فامیل خلیفه عباسی.که با کسی‌ جنگ می‌‌کرد، که می‌‌گفت. ایرانی‌ هرگز برده نخواهد شد. امروز مزارش در دزفول .یکی‌ از معروف‌ترین امام زده‌ها دزفول است. یعنی‌ سالی‌ ۵ میلیون شیعه ایرانی‌. به دزفول. بر سر مزار. یک سردار سنی. دو آتشه. که به قول خودشان. به اهل بیت خیانت. و دخیل. به قبر این سردار جنگ می‌‌بندند. که خدایا . سنی را نابود کن.مثل این که مثلا ترامپ در مشد بمیرد.در آنجا خاکش کنند.۵۰۰ سال دیگر می‌‌شود. امام زاده ال ترامپ.کسی‌ که خاک اسلام را در مقابل کفار نجات داد.ملت هم می‌‌روند. به زیارت امام زاده ال ترامپ. مو طلا هم که بود. آخوند‌ها می‌‌گویند. جد شماره ۲۵ او.پسر امام رضا. مادرش هم یک شازاده نروژی بود. حسین را اینجوری به خورد ما دادند. زورزورکی ربط دادند. به شربانو.
  4
  13
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۷
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. آره عربها آمدند حسین رو به خورد شما دادند . "شما هم انجام دادید" به شما گفتند باید به صدای سگ بگید پارس کردن تا آبروتون بره ! "شما هم انجام دادید"..عربها به شما امر کردند که به خوراکی باید بگید غذا "شما هم انجام دادید"! یعنی توی این 1400 سال اختیار نداشتید؟!! یعنی الان هم اختیار ندارید؟!! ..اگر اینطور هست که عمو جان پس حقتان است!! شما که میدانید عربها میایند به خوردتان میدهند و خودتان میخورید چرا در حین خوردن پس غر میزنید؟ خوب نخور !!! ...عمو نگفتی آی کیوی تو چند هست؟
  8
  9
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۶
  ۴۵
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  این امامزاده برای طویله بز و گوسفند بد نیست
  1
  11
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹
  ۴۸
  ordak - بن، آلمان
  مسلم باهلی یکی دیگر از سقت شده هاست که جنایاتش از مغلها بدتر بود در شمال کشور،الان با اسم امازاده مسلم براش بارگاه ساختن بجایی اینکه ته مونده هاش را هم از خاک ایران بیرون بریزند، حسن و حسن بچه های علی هم در سپاه این مردک بودند که بعد از گردن زدن کلی از مردان و جوانان طبرستان و مازندران زنج و بچه های انها را برای کنیزی و غلامی و بردگی نجسی به مرکز خلافت فرستاد و الان ملت براش نذر و نیاز میکنند. برای قبر ابو عمر لیس صفار، بابک خرمدین باید بارگاه ساخت و نذر و نیاز کرد نه برای این وحشیهای شکم پرست
  2
  6
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۲۳:۰۶
  نظر شما چیست؟