برای کم کردن ۴ کیلو وزن فقط یک ماه شیرینی نخورید

العربیه :به گزارش مجله علمی دایت سیف، متخصصان غدد می‌گویند، علت بی خوابی و پوسیدگی دندان‌ها خوردن شیرینی جات است.

از دید این متخصصان، شیرینی‌ها فقط شکر دانه ریز، شیرینی و کیک نیستند بلکه غذاهایی که در آخر جدول غذایی ما قرار دارند اغلب حاوی شکر هستند از ماست‌های میوه‌ای تا سس چیلی که حاوی قند هستند. بنابراین ترک شیرینی به طور کامل غیرممکن است اما کاهش سهم آن در رژیم غذایی باعث ایجاد اتفاقات خوشایند در بدن می‌شود.

محصولاتی که بیش از 22.5 گرم قند در هر 100 گرم دارند بسیار شیرین هستند. تولیدکنندگان نام‌های مختلفی برای قند روی بسته‌بندی‌ها دارند: مانند نشاسته هیدرولیز شده، ملاس، فروکتوز، مالتوز، پودر قند و غیره دارای قند هستند.

اگر تصمیم گرفتید شیرینی را کنار بگذارید در طی یک هفته اول، اولین وعده‌های اصلی غذای خود را بخورید.

حداقل در مرحله ابتدایی شیرینی جات را با رژیم غذایی لاغری ترکیب نکنید - نیازی نیست که دائماً گرسنه بمانید.

بدن در شرایط جدیدی برای خود پیدا می‌کند و بهتر است به آنها عادت کنید و سپس کالری‌ها را کاهش دهید. در ابتدا شیرینی را کم کنید و سپس رژیم لاغری را اجرا کنید.

برای انجام این کار، کربوهیدرات‌هایی مانند ماکارونی و غلات سبوس دار، برنج قهوه‌ای یا قهوه‌ای، بلغور جو دوسر را مصرف کنید که به شما امکان می‌دهند برای مدت طولانی احساس سیری کرده و از خوردن شیرینی جلوگیری کنید.

در روز اول چنین تغذیه ای، شما در شب احساس نشاط بیش از حد معمول خواهید داشت. بدون نوسان در سطح گلوکز در بدن خلق و خوی شما یکنواخت خواهد بود.

در طی هفت روز جلوگیری از قند خوردن، به میزان 800 گرم تا یک کیلوگرم کاهش وزن پیدا خواهید کرد، حتی اگر تعداد کالری ثابت باشد. دلیل آن این است که شما انسولین را کنترل خواهید کرد و مایعات در بدن باقی نمی ماند.

بدن شروع به استفاده از ذخایر چربی خود می کند.

در طی یک ماه، همه این تغییرات بارزتر می‌شوند، نخوردن شیرینی‌ها بر تمام سیستم‌های بدن تأثیر می‌گذارد از دستگاه گوارش تا سطح هورمونی. متابولیسم شما زیاد کار می‌کند و تا چهار کیلوگرم وزن کم خواهید کرد و به طور کلی، کیفیت زندگی بهبود می‌یابد.
+8
رأی دهید
-1

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.