نماینده قزوین: من هم خودروی شاسی‌بلند می‌خواهم

لطف‌الله سیاهکلی، نماینده قزوین در مجلس، می‌گوید نمایندگان دوره قبلی مجلس خودروی «شاسی‌بلند» گرفتند و وی نیز برای «رفتن به مناطق روستایی» به چنین خودرویی نیاز دارد.

نماینده قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی این موضوع را روز سه‌شنبه، اول مهر، در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایلنا بیان کرد.

وی در پی واکنش برخی نمایندگان به طرح دریافت خودروی دنا پلاس به قیمت نصف بازار گفت: «من برای رفتن به مناطق کوهستانی و روستایی شاسی‌بلند می خواهم، اگر این ماشین را بفروشم با ۴۰۰ میلیون تومان اضافه هم نمی‌شود شاسی‌بلند خرید.»

آقای سیاهکلی با انتقاد از دولت نیز گفت: «دولت به جای این که نمایندگان را در مقابل هجمه افکار عمومی قرار دهد، باید دفترکار، ماشین و نیروی انسانی بیشتری در اختیار نمایندگان بگذارد.»

این نماینده همچنین گفته که سطح زندگی یک نماینده نباید از سطح زندگی یک بخشدار کمتر باشد.

اظهارات وی در حالی بیان می‌شود که حسینعلی حاجی‌ دلیگانی، عضو هیئت رئیسه مجلس ایران درباره تحویل خودروی «دناپلاس» به نمایندگان مجلس گفته بهتر بود یک «خودروی معمولی‌تر» به نمایندگان تحویل داده می‌شد و مالکیت خودرو در اختیار مجلس بود.

او علت دریافت خودرو توسط نمایندگان را «قانون مدیریت خدمات کشوری» دانسته که «جایگاه نماینده را مطابق با جایگاه وزیر می‌داند».

این نماینده مجلس در عین حال اعتراض کرده که «استفاده وزرا از امکانات بیش از حد نیازشان است»‌ و گفته که مجلس برای نمایندگان مجلس هم باید راهکاری داشته باشد.

قیمت خودروی دناپلاس اتومات که به نمایندگان تحویل شده، ۳۰۲ میلیون تومان است. نمایندگان اقساط آن را سه ساله می‌پردازند و سند آن بعد از یک سال به نام آنها می‌شود
+6
رأی دهید
-51

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  پنجاه و هفت - ریو، برزیل

  شما احتیاج به یک مغز شاسی بلند دارید.
  2
  28
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  Rosha50 - لانسینگ، انگلستان
  چرا که نه !!! جا ش....شان کافی نیست چائی شیرین نیز میخواهند .
  1
  17
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  خودرو شاسی بلند ساخت بلاد کفر هست. شما همون شتر و خر سوار بشین براتون بهتره. اونهم برعکس.
  2
  27
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  kata1379 - مشهد، ایران
  قطعا این نماینده . فردا از تپه ونوس سر در می اورد و فیلم صعود ایشان به تپه ونوس مایه مباهات خبرگان و هوادران و موجب پیشرفت خود این مثلا نماینده می شود . شاید شاسی بلند را برای صعود به همین نقطه می خواهد . . پیشنهاد میگردد این بنده خدا ام انبیین را هم با خود همراه گرداند .
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  منظورش از نیروی انسانی یعنی آبدارچی و یکنفر هم برای خریدهای خونه و یک نفر هم راننده !؟یکی بهش بگه برو شاستی بلند از سپاه و شورای نگهبان که شما رو فرستادن مجلس بگیر. گیرم دفتر کار و ماشین و نیروی انسانی هم در اختیارتون بود ! خوب اون مجلس قبلی که شاستی بلند داشتند چیکار کردند که حالا شماها میخواید بکنید؟خلاصه و روشن بگو باید هزینه هات رو دربیاری و روی قیمت شاستی بلند هم حساب بازی کرده بودی وگرنه اینا هیچکدوم کاره ای نیستند که بخوان کاری برای مردم بکنند اینا با این همه سپاهی هایی هستند که آمد جیبشون رو پر کنند و حالا چهارتا شعار مرگ بر فلان و بیسار بدهند و تمام .خدایش کی تو این 40سال دیده نماینده ای از مجلس ولایت فقیه با ماشین رفته باشه روستا یا حتی شهرستان برای دیدن مشکلات مردم؟ اگر هم مراسم تبلیغاتی بوده با ماشین های دولتی و استانی رفتند ولی حالا این آقا یهویی میخواد بره تو کوهستان مثلا چیکار کنه؟
  1
  6
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Parinaz Iran - پراگ، چک
  نعلهای زیر پای الاغ را دو برابر کن.
  1
  7
  ‌چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹ - ۰۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.