انتقاد بهزاد فراهانی از سانسور در برنامه «دورهمی» بخاطر حرفهایش درباره گلشیفته

بهزاد فراهانی متولد اول بهمن سال ۱۳۲۳ در اراک است. دوره های تئاتر را در کشور فرانسه در دانشگاه ملی فرانسه در استراسبورگ در سال ۱۹۷۸ میلادی سپری کرده و در حوزه نویسندگی و کارگردانی دانش آموخته شده است. بهزاد فراهانی را باید یکی ازپیشکسوت های عرضه بازیگری وکارگردانی تئاتر دانست. بهزاد فراهانی، همسر فهیمه رحیمی نیا و پدر شقایق و گلشیفته فراهانی است.
 
گلشیفته فراهانی با ۹.۶ میلیون دنبال کننده در اینستاگرامش در خارج از کشور به سر می برد و خواهرش شقایق نیز چندی پیش، مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم بود. بهزاد فراهانی در سریال های تلویزیونی هم حضور خاطره انگیزی داشته است. بهزاد فراهانی در سن ۲۳ سالگی ازدواج کرد و دو دختر و یک پسر دارد. آذرخش متولد ۱۳۶۰ است و ۲ سال از گلشیفته بزرگ تر است.
بهزاد فراهانی در قسمت ۷۳ از فصل چهارم برنامه دورهمی شبکه نسیم به مجری گری مهران مدیری حضور یافت و یکی از برنامه های پرمخاطب این برنامه را در تابستان کرونایی ۹۹ رقم زد. او از اینکه بخش هایی از گفته هایش درباره دخترش گلشیفته فراهانی، سانسور شده است، انتقاد کرد.
 
بهزاد فراهانی در گفت و گوی تازه‌اش درباره گلشیفته فراهانی گفت: «متاسفانه پول ندارم که به دیدن گلشیفته بروم. اگر یکی از وزرای محترم بخواهد برود به فرانسه باید هفتاد میلیون پول بدهد. من همچین پولی ندارم و از میلیاردهایی که از کشورمان رفته چیزی به ما نرسیده که بتوانیم برویم به فرانسه به دیدن بچه‌مان در نتیجه فعلا آه می‌کشیم تا ببینیم کی می‌توانیم این راه را برویم».
 بهزاد فراهانی درباره حضورش در برنامه «دورهمی» هم گفت: «همه چیز در «دورهمی» خوب بود بجز بخش‌هایی از صحبت‌ها که حذف شده بود . بیشتر انتقاد از تلویزیون و بخشی که مختص گلشیفته بود زده و حذف شده بود و از این اتفاق آزرده شدم. هرچند دیگر داریم به سانسور عادت می کنیم. نمی‌شود من در یک برنامه صحبت کرده باشم و راجع به گلشیفته صحبت نکرده باشم. من راجع ارزش‌های والای او و خیلی چیزها صحبت کردم و متاسفانه هرچه گفته بودم درآوردند».
+71
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک

  با احترام خدمت اقای فراهانی و خانواده محترم، یعنی گلشیفته خانوم نمیتونه دو سه هزار یورو خرج بلیط هواپیما کنه؟! والا ما که شغل عادی داریم هر دفعه همین مقدار هزینه میکنیم که خونواده بیان اینور واسه سه ماه، جایی مون رو هم نمیگیره !
  13
  71
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۴
  ۷۷
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  عجا! یعنی این چپول توده ای تاکنون خبر نداشت که در ایران و سیستم های حاد چپولی قیچی های تیز رژیمی بر اساس ایدئولوژی وجود دارد؟
  22
  22
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۰
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران

  حرفهات هم پخش میشد چیزی تغییر نمی کرد، سانسور بزرگتر از دورهمی ،خودسانسوری است، آنها نمی خوانند نمی پرسند مثل موم شدن دست آخوندها، به هر شکلی در میان بدون اینکه سوالی کنن
  8
  35
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
  ۵۱
  chertopertnago - دور اباد، سائوتوم و پرینسیپ
  مدیری ..ماله اخووووونداستتتتتتت . از یرنامش معلومهههه
  7
  18
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۶
  نظر شما چیست؟