علت «درگیری» هیمن سیدی و فربد طلایی در شبکه منوتو مشخص شد

+62
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  Ashkan60 - لندن، انگلستان

  دست آقای هیمن سیدی درد نکنه اما ایکاش از شیشه نوشابه هم برای این بچه آخوند بی همه چیز استفاده میکردند تا شاید بیشتر با خدماتی که چهل سال است حکومت ایران با جوانهای بیگناه ایرانی اعمال کردند آشنا میشد، البته مطمئنم که قبلاً سعید طوسی بخاطرنزدیکی ایشان به رهبر کاملاً ایشان را با دلسوزی روغنکاری کرده و احتمال زیاداز شیشه نوشابه زیاد هم بدش نمی آید.
  28
  160
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  اقای سیدی بی انصاف چرا زدی، اگه زدی چرا کم زدی برادر ، باید یه جوری این بی ناموس رو میزدی که ننه شو به عزاش می شوندی اخه بردار عزیز، این المانیا یه ضرب المثلی دارن، keine halbe Sache یعنی کار رو نباید نصفه انجام داد ، حالا شما هم دست پنجه درد نکنه ولی کاشکی این بی شرف یجور می زدی که به نبلکی بگه میدون امام حسین، در هرصورت خسته نباشی بازم دستت درد نکنه.
  19
  152
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۱
  ۵۰
  juwan2000 - روتردام، هلند

  چرا هر شخص مزخرف طرفدار حاکمان ایران را به این برنامه دعوت میکنید . اقای سیدی با شهامت جواب این جیره خور نظام درهمان لحظه دادند . لطفا شما بیشتر با این افراد حزب الهی ادامه ندهید که از ارزش برنامه خودتان میکاهید و بینندگان من و تو را فراری میدهید . با درود بر اقای سیدی که دهان این دروغگو را در همان دم میبندد و چون جوابی ندارد و فقط با شعار و هیاهو میخواهد برنامه را به اشوب بکشد .لطفا بیشتر مواظب این نفوذیهای نظام به من و تو باشید.
  18
  129
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۷
  ۳۸
  titi88 - امستردام، هلند

  این اقا دروغ میگوید کار مجاهدین وصدام بود نفرات از ایران امدن ودر اتریش نیز دستگیر شد ان نفرتیر خورده واسامی بقیه هم مشخص شد ولی تحویل ایران دادن بروید کامل داستان رو بخوانید
  15
  84
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
  ۵۰
  rezanl - امستردام، هلند

  هفت نفری ریختن روش کتکش زدن ١٠ دقیقه بعد هم ویدیوش پاک شده هم جای کتکها. من اگر تو لندن ببینمت کاریت میکنم هیچیش پاک نشه خائن کثافت
  19
  108
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۰
  ۶۳
  اقای شاکی - برمن، آلمان

  این بچه مذلف و دوستش امید نادان مزدور را باید از باسن اویزان کرد که در خارج از کشور دست تو جیب سپاه خوش میگذرانند و تنها وظیفه انها خراب کردن چهره اپوزیسیون است
  11
  70
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۱
  ۵۸
  فضول بک - سوئد، سوئد

  من به أزادی عقیده احترام میگذارم. ولی نوید طلایی دروغ میگوید.و این بار اول در این برنامه نیست--. و درعمل مزدور چپی جمهوری اسلامی است. می گوید دکتر شرفکندی را صدام حسین یا مجاهدین خلق کشته. ولی کشور و دولت عراق برای سالیان زیاد در دست طرفداران جمهوری اسلامی بوده و. هزارها نفراز مجاهدین خلق از این سازمان جدا شدند و حتی به ایران رفتند. اگر نوید طلایی بقل اقای هیمن سیدی مزخرف گویی و فیک گوی نمی کرد می توانست مدرکی را نشان دهد .مدرک این ادعای کجاست?
  11
  65
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۲۴
  ۴۴
  آلونا ازنامنسکایا - مسکو، روسیه

  اینها هم مثل جمهوری اسلامی می مانند جمهوری اسلامی هم نزار زکا را برای سخنرانی به ایران دعوت کرد بعد او را به جرم جاسوسی گرفتند و زندانی کردند حالا اینها هم همینطور طرف را دعوت کردند به برنامه و می دانستند طرف چه باورهایی هم داشته بعد هم کتکش زدن این را بهش می گویند دموکراسی فیک . بی دلیل نیست بی بی سی پربیننده ترین شبکه شده با وجودی که مردم به نیات آنها تردید دارند ولی چون اجازه می دهند همه از هر طیفی بیایند و حرف بزنند و کتک نمی خورند مردم ترجیح می دهند اخبار را از بی بی سی دنبال کنند . بله ما از دموکراسی سالها دور هستیم و باید تمرین کنیم
  50
  12
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
  ۳۱
  پرنده آبی - شیراز، ایران

  این آدم که داره حرف حق میزنه و از ایران دفاع میکنه. چرا همه بهش توپیدن و از هیمن دفاع میکنن ؟؟؟؟
  44
  11
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
  ۳۸
  Chokam - ری، ایران
  موارد بحث برانگیز باید سند ارائه بشه، بدون سند نمیشه گفت . شما که ادعامیکنی حزب دموکرات کرد ۷۰۰۰ نفر رو کشتند، کو سندت؟ !
  4
  18
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۹
  ۳۸
  paksan - ایران، ایران

  هیمن جان زدیش دمت گرم . تمام ایرانی ها بهت افتخار میکنند. طرز برخورد این آدم در حد یک منتقد یا مدافع یک جریان سیاسی نیست این آدم یکی از کارچاق کنهای ماشین ترور رژیم هستش که بخصوص در ترکیه خیلی ایشون فعال هستش برای سرویس دادن به عوامل ترور کننده رژیم.
  4
  29
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۷
  نظر شما چیست؟