علاقه مسلمانان به زندگی در مست‌ترین کشورهای جهان

کیهان لندن : در میان ادیان گوناگونی که در سیاره زمین میان آدم‌ها شکل گرفته‌اند و هر یک قصد دارند بشر را از راهی به مقصد رستگاری در دنیای نادیده پس از مرگ برسانند، شیوه‌هایی متفاوت و گاه در تناقض با یکدیگر یافت می‌شوند. به عنوان نمونه مسیحیت نوشیدن شراب را نه تنها بد نمی‌داند بلکه پیروانش نوشیدن آن را گرامیداشت خدا و مسیح می‎دانند. ولی پیروان دین اسلام همواره برای نوشیدن شراب به آن دنیا و باغ‌های بهشت حواله داده شده‌ و در زندگی این دنیا از نوشیدن شراب منع شده‌اند و حتا مجازات اعدام نیز برای می‌نوشان در نظر گرفته شده. شواهد امر بیانگر این واقعیت‌اند که ظاهراً مسلمانان زندگی در دنیایی را که خدا برای خورد و خوراک آنها تعیین تکلیف نمی‌کند به زندگی در کشورهایی که احکام شرع مقدس‌شان در آنها جاریست ترجیح می‌دهند.
+47
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  بخاطر اینکه انقدر بی اصل و نسبو بی اثالتن که به چیزی هم که خودشون بلغورمی کنن باور ندارن، و در ضمن همه دارن می بینن که اسلام عزیز چه بلای سر دنیا اورده، برای نمونه یک کشور اسلامی نمی بینی که عین ادم و متمدن زندگی کنن، هر چی می بینی فقر، فلاکت ، جنگ و کشتو کشتار همین ، یه چار تا کشور عربی هم که به ظاهر یه رنگ لابی دارن بازم از صدقه سر همین کشورهای کافر وگرنه که خودشون بدون کمک اینا هنوز مثل همون ۱۴۰۰ سال پیش ماتحت خودشونو تو بیابونا با سنگ پاک می کردن، فقط تنها چیز ی که از همه بیشتر این مسلمانها دارن ادعا، پرروی و زر مفت زدنه همین، در ضمن رگ گردنه کسی باد نکنه چون من خودمم متاسفانه یه مسلمون زادهم.
  7
  40
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران
  مسلمانها گرسنه هستند هرکشوری بهشون اقامت بده حقوق بیکاری بده میرند اونجا. درستش اینه سوال رو اینطوری مطرح کنید که چرا کشورای آزاد مسلمونها رو میارند توی کشور خودشون؟ مخصوصا وقتی توی مصاحبه میبینه طرف روبنده داره ریش بلند داره چرا بهش ویزا میده؟ اون مسلمون دنبال پول مفت هست از خودش اختیاری نداره تو که اختیار ویزا دادن ندادن رو داری!!
  13
  21
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۷
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  نه بالام جان سفسته می کنی آقای کیهان لندن.فرض کن شمای انگلیسی منابع کشوری رو مثل هند یا زیمبابوه رو دزدیدی و بردی تبدیل به ثروتش کردی برای مردم خودت.مردمت هم دارن الکل میخورن و شادوراضی.اونی که تو هند یا زیمبابوه است داره می بینه رهبرشون پول مردمشو میده به انگلیس.زورشم به پلیس اون کشور نمیرسه که حقشو بگیره. کار هم نداره. خوب تو باشی چیکار میکنی؟مهاجرت. به کجا ؟همونجا که پولو ثروت کشورتو از اجدادت بردن.
  0
  9
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۸
  ۴۶
  Lucky Luc - نیویورک، ایالات متحده امریکا
  البته درستترین کار اینه که هر ملتی خودش حکومتشو انتخاب کنه ولی الان تودنیا فقط پنج تا کشور هستن که سیستم حکومت بقیه کشورهای دنیا رو تعیین میکنن هرچی هم زور بزنی فایده نداره مگر اینکه یه روزی قدرت از دست این پنج کشور دربیاد یکیشون همون انگلیس.برای ایران چاره کار اینه که فروش مواد خام یعنی نفت و آهن و الومینیوم رو متوقف کنه و در چاهها و معادن رو برای همیشه ببنده وبه قراردادهای نفتی پایان بده. امیدوارم با مرگ ملکه انگلیس این کشور کلا نابو د بشه تا خیلی کشورها آزاد بشن
  1
  8
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۷
  ۵۱
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  چه بطی به الکل داره؟ عقب افتادگی و دین زدگی مسلمانان به کنار اما چه استدلال مزخرفی از کیهان لندن، من به شخصه ترجیح میدادم تو کشور خودم زندگی کنم اما وقتی بقول دوستمون Lucky luc چند تا کشور قدرتمند حکومتها رو انتخاب میکنن یعنی شرایط زندگی رو غیر ممکن میکنن برای من و امثال من، نتیجتا باید یا مهاجرت کرد یا موند و سوخت. اشکال کار تو خود پدرسوختشونه...
  0
  4
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۲
  نظر شما چیست؟