استاد میفرمایند برای بچه تون بجای تبلت و موبایل برادر و خواهر بزایید!

+14
رأی دهید
-92

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۷
  پیکان۵۸ - مالمو، سوئد

  دانشگاهی که تو فاحشه بیسواد استادش باشی‌ ،بدرد همان جمهوری اسلامی میخوره،و آن انسان نماهای که آخوند ،راحت خره شون می‌کنه،که با اشاره یک آشغالی مثل الاه کرم،میریزن بیرو برای کتک زدن ملت.
  4
  52
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۰۹
  ۳۹
  Alphabet - پترس، یونان

  استاد غلط کردند با تو. ۲ تا اکپیری نشستند تو برنامه زنده رو بروی هم. این شعر میبافه اون یکی کرسی شعر درو میکنه. این ابلهان در این زمانه شدند آدم حسابی های این مملکت. وای بحال ما مردم ایران که بنشینیم پای منبر این بزغاله های جزغاله. مردم شکم خودشون را نمیتوانند سیر کنند بچه بیارند که تو سطل زباله دنبال غذا بگردند؟ کمی درایت و شعور. مردم عامه که مثل شما روسیاهان پول مزدوری مفت نمیاد تو حسابشون که بیکار باشند و شب و روز بچه پس بندازند.
  3
  43
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۷:۱۷
  ۴۰
  metalrain - استکهلم، سوئد

  این بدبخت, آوردن بچه رو در حد سرگرمی و ور رفتن با یک موبایل یا تبلت میبینه!
  2
  60
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۰
  ۵۰
  Jeghjeghe - کپنهاک، دانمارک

  بفرمایند و شما هم باز بنمائیددالان را ,ولی مردم گول نخواهند خورد!!!!!!!
  2
  30
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۱
  ۲۲
  iRONiC - استکهلم، سوئد
  صرفنظر از دیدگاه تزریقی و مذهبی این خاله سکینه. داشتن فرزند بیش از یکی در درازمدت زندگی پر بارتری هم برای فرزندان و هم پدر مادر بدنبال خواهد داشت.
  24
  17
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  به خواهران عزیز پیشنهاد میکنم که برای فداکاری و مجاهدت بیشتر شوهران در غذای آنها تا جایی که امکان‌پذیر هست فلفل و ادویه‌جات لازمه رو بریزید تا فرزندان تند و تیزی خداوند متعال بهتان اعطا کند.
  38
  17
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان

  اره به نصیحت فاطی جون حتماً عمل ، یعنی هر دفعه خواستید یه کلیک روی موبایل یا تبلتتون کنید بجاش ، یاد نصیحت فاطی جون وحضرت غاغا شون بیفتید ولنگا رو به نیت حضرت غاغا بلا کنید تا اونجاتون کلیک بشه، نتیجه اشم مثل اکثر خانواده های حزب‌اللهی یه دو جین پس میندازین که حتی اسما شونم درست یادتون نمی مونه چه برسه که بخاین درست به تربیتشون برسین ودست اخر هم خوب بلاخره شاید یه چندتا بازجو ، تروریست ویا فاطی کماندو از شون دربیاد که خوب اینا همه برکته برای اسلام عزیز. باریکلا پس خانواده ای حزب‌اللهی از امشب فداکاری کنیددیر بخوابید ودر ضمن کیلیک در فاطی جونتون هم یادتون نره.
  1
  23
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
  ۲۵
  آذرمیانه - آذربادگان، ایران

  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. باید توی غذای بابات کافور میریختند که دنیا تو رو تجربه نمیکرد دنیای بهتری میشد
  1
  35
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک

  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. پدر خدابیامرزم خودش درکار پرورش فلفل و ادویه‌جات بود. بنا بر روایتی از مادربزرگم، هرازگاهی مادرم کافور می‌ریخت تو غذاش که لااقل بتونه یه شب رو بی‌دغدغه بخوابه. بعد از فوتش این روایت رو تو کشو کمدش پیدا کردیم. امام رضا ع: با زنها در اول شب چه در زمستان یا تابستان آمیزش نکنید، زیرا معده و رگها پر است، و برای آمیزش مناسب نیست، و موجب بیماریهای سختی مثل قولنج و نقرس و سنگ مثانه و چکیدن ادار و ضعف و رقیق شدن چشم می‌شود، هر گاه خواستی آمیزش کنی در آخر شب انجام ده که برای بدن مناسبتر و برای فرزند دار شدن امیدوارتر، و اگر خداوند فرزندی برای شما مقدر کند عقل وی را پاکیزه‌تر می‌سازد!
  22
  2
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
  ۴۵
  -xAdolf - اخن، آلمان
  [::آذرمیانه - آذربادگان، ایران::]. با شما موافقم ولی اینا بجای کافور نشادور با سس ففل همنجور برای ابجی فاطی جونش تجویز کرده مصرف میکنن که یه ۱۰- ۲۰ پس میندازن و اول هم برای نام گذاری از اسمای اماماشون استفاده میکنن وبعد هم که اسم کم اوردن اسما میشه غلام اماما مثل غلام علی، غلام رضاو. الهی به امید تو.
  1
  13
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::-xAdolf - اخن، آلمان::]. این از برای ما افتخار است که ناممان از اسامی اهل بیت امیرالمؤمنین ع و فرزندان ایشان باشد. تو حالا به همین رفیقت بگو عمری، ببین چجوری زلفاش میره تو هم. یا علی.
  18
  3
  یکشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۸
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. 1- قطعا مادر خدا بیامرز شما بر اثر شیطانت پدرتان سالم از دنیا نرفته خوب استفاده شده 2- وقتی تولید زیاد بشه کیفیت فدای نرخ تولید میشه و میشه بی مصرفی همانند حضرتعالی 3- پدر خدا بیامرز شما یک نوع وابستگی روانی به موضوع نزدیکی داشته . که نشانه بیکاری و قطعا پول مفت یا مزدوری بوده که به ارث به شما رسیده . 4- ملت ایران قصد ندارند . با دین بازی کننده و لشگر گدایان و احیانا مزدوران با نامهای ائمه درست کنند نام ائمه انقدر محترم هست که نیازی به اوردن بچه نیست . 5- دعا بفرمائید زودتر خداوند ریشه شما را برکند تا کفه گناهان شما و جنایات اربابان شما که بنام حضرتعالی نیز نوشته میشود . سنگین تر نشود
  0
  5
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۹
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران
  با سلام توهین ها خیلی زیاده. ایشان حرفی رو می زنن که از نظر روانشناسی تایید شده. بچه برادر و خواهر می خواد.
  7
  3
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۸
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران
  فاطمه جان من همراهم
  8
  4
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۷
  ۴۰
  babak.iraniii - تهرانتهران، ایران
  کرایه یک آپارنمان 50 متری شده 50ملیون با هاهی 4ملیون تومان دوا و دکتر و شیرخشک و پوشک خیر سرت فاطی شب کار اینها را هم حساب کن
  0
  4
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::ام البنین - قم، ایران::]. شما عزیز دل هستید هم‌ولایتی گرامی.
  7
  0
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۸
  ۵۱
  kata1379 - مشهد، ایران
  [::ام البنین - قم، ایران::]. قطعا همه دوستان مطلع هستند ام النبین . خواهر شمر بوده . ریشه مال حرام پدر شمر که از او موجود خونریز ساخته در خواهر وی نیز اثر کرده است . یک کار این مزدوران حکومتی پنهان شدن در پشت نامه هست معلوم نیست این موجود جدید که امروز در این سایت متولد شده قبلا با چه نامی گزافه و چرند میگفته . چنان ملایان و اخوندها دین را بی ابرو کردند که هیچ کس در تاریخ نمی توانست . نمونه ان همین استفاده ابزاری از نامها هست که در ذهن مردم متبرک هست .
  0
  6
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۰
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::babak.iraniii - تهرانتهران، ایران::]. اینکه شد معادله دو مجهولی! سادش رو بگو که بتونم حل کنم. مثلا یه‌ نفر میره رو ترازو، عقربه بین 100 و 120 رو نشون میده. وزن شخص چقدره؟
  3
  0
  دوشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۸:۵۷
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران
  [::kata1379 - مشهد، ایران::]. با سلام برادرم . این اسم اسم مقدسی است که خاندان ما را ارج و قربی داده. حسادت شما قابل درک است اما از توهین برا یت جویید. می توان مکالمه کرد راجع به موضوع نه اسمی که من دارم.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۲
  ۵۷
  ام البنین - قم، ایران
  [::یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک::]. یا حق عزیزم. سنگر ما همه جا بر پاست بر علیه مزدوران آل سعود. جا الحق و زهق الباطل
  1
  1
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۰۳:۵۵
  ۲۵
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  [::ام البنین - قم، ایران::]. یقین داشتم که سرانجام یکی از یاران در اینجا خواهد آمد. مدت طویلی است که به تنهایی مقابل منافقین، مشرکین، ملحدین، مستکبرین و از همه مهم‌تر جماعت چلپاسه خور عمری ایستاده و الحمدلله رب العالمین به سبب ایمان به امیرالمؤمنین ع، بهیچ عنوان کم نیاورده‌ام.
  1
  0
  ‌سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۹
  نظر شما چیست؟